Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Блог

Свобода отримувати правдиву інформацію – це базова цінність постіндустріального, пронизаного IT- технологіями суспільства

Навіть під час війни, навіть, якщо небеса розверзнуться і на землю спуститься всадник апокаліпсису, людина має це знати. Хоча б для того, щоб встигнути зробити все на що протягом життя не вистачало часу, подзвонити близьким або змінити віросповідання. У кожного свій шлях, але одне право. Право знати, що відбувається.

15 Червня, 2015

Никогда не воюйте с Украиной! Иначе это будет последняя страна, которую вы оккупировали

Никогда не воюйте с Украиной! Мы страна с безупречной военной стратегией, гибкой тактикой и непобедимой армией. Мы просто очень скромные, нам не нужно гордиться будущими победами, мы сами про себя все знаем и смотрим на соседей бряцающих оружием и все время кого-то там побеждающих как на недоразвитых.

06 Серпня, 2014

Парадокси Луганської області: Україна сама фінансує терористів

В Луганській області склалася парадоксальна ситуація, адже озброєні загони сепаратистів фінансуються з державного бюджету

13 Червня, 2014

Учись и подрабатывай: мы поможем найти вакансию

Современные студенты, пожалуй, одна из самых инициативных и деятельных категорий граждан, поэтому не удивительно, что они находят время для подработок и стремятся совместить учебу с несложным, но прибыльным заработком

13 Червня, 2014

Бандитизм российского триколора

Эмоциональный пост. Прошу прощения за неполиткорректность

10 Квітня, 2014

Шабаш на востоке Украины: почему молчат "силовики"

Братья и сестры! Все мы – простые украинцы, желающие жить в нормальной, демократической и единой державе – до глубины души возмущены и встревожены тем сепаратистским шабашем, который сейчас бушует в восточных регионах державы

06 Квітня, 2014

Украина официально разводится с Россией

Украина за несколько дней преодолела 20 лет неопределенности и заигрывания с бывшим сюзереном

20 Березня, 2014

З переляку влада сама себе замуровує і саджає за ґрати

Схоже, що після повстань в регіонах і масового захоплення ОДА Янукович впав у неконтрольований істеричний переляк

29 Січня, 2014

Ультрас вийшли на бій з «простітушками»

Останнім часом українська мова збагатилася словечком «тітушки». Так називають у народі найманців влади, які під час акцій протесту нападають на майданівців, опозиційних активістів, представників мас-медіа

25 Січня, 2014

Одесити бойкотуватимуть кінофестиваль і бізнес Вікторії Тігіпко

Закликом про бойкот відреагували активісти одеського Євромайдану на початок масової рекламної компанії п’ятого Одеського міжнародного кінофестивалю (ОМКФ), президентом якого є бізнес-леді Вікторія Тігіпко

21 Січня, 2014

360-річчя Переяславської ради святкували за радянським сценарієм

Опинившись у вирі політичних пристрастей, українська громадськість фактично забула, що 18 січня виповнилося 360 років від дня Переяславської ради, на якій генеральна старшина на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким висловилася за перехід України під зверхність московського царя

20 Січня, 2014

Останній дозволений Євромарш

Одеський Євромайдан відзначив свято Водохреще масовою ходою у центрі міста. Організатори її напередодні попереджали у соціальних мережах, що можливо це буде останній мирний марш майданівців, бо незабаром уступлять у дію нові антиконституційні драконівські закони, прийняті владою

20 Січня, 2014

Агрессию со стороны "патриотов" сегодня не принято осуждать, но я считаю это неправильным - Николай Ворчун

"... я желаю, чтобы за немотивированные избиения были наказаны и простые исполнители, и их руководители, которые отдавали соответствующие приказы..."

17 Січня, 2014

Майданівці колядували податківцям-хабарникам

Майдан, який охопив нині всю Україну, породив нове вільне громадянське суспільство. Добре почуватися дійсно вільним, стоячи плечем до плеча поруч із друзями-майданівцями чи то в Києві, чи в Одесі.

11 Січня, 2014

Що ж підписали Янукович та Путін?

Чому аналітики обговорюють лише 15 млрд та ціну на газ? Підписано набагато більше, розповідає Олександр Доній у власному блозі на сайті Корреспондент.net.

 

18 Грудня, 2013

Віктор Пинзеник: Газова знижка – поки що тільки обіцянка

Ніякої знижки ціни на газ підписане у Москві доповнення до контракту ще не містить. Про це заявив сьогодні народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, коментуючи зміст опублікованого у пресі документа.

 
18 Грудня, 2013

Александр Комнацкий: И власть, и оппозиция боятся всеукраинского референдума

В любом учебнике по юриспруденции можно прочесть, что «субъекты правоотношения - это участники пра¬вового отношения, обладающие взаимными правами и обязан¬ностями».

 
18 Грудня, 2013

Бригинець порівняв Молотова — Ріббентропа з Януковичем-Путіним

«Свого часу усі серйозно обговорювали Пакт Молотова — Ріббентропа. Комусь щось подобалося, комусь – ні. І тільки через багато десятиріч стали відомими таємні додатки до цього пакту, якими комуністи і націонал-соціалісти розділили між собою Європу. Це я про «пакт» Путіна-Януковича». 

 
18 Грудня, 2013

Бригинець: Визначенням пам’яткооохоронного статусу тепер займається Департамент промисловості?

Влада не може сказати Бригинцю чи має будівля Київського заводу солодких екстрактів за адресою: вул. Фрунзе, 35 охоронний статус поки не побачить її наочно.

16 Грудня, 2013

Здоровый консерватизм как основа для развития государства

Здоровый консерватизм, при уважении прав человека и свобод личности, развитии здоровой конкуренции, повышении социальной ответственности бизнеса и одновременном создании условий для развития среднего класса. Это и есть новая стратегия, которую следует положить в основу развития каждого человека, общества и государства.

13 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі