Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Блог

Дніпропетровських міліціонерів везуть на Київ

17 автобусів стоять на Бориспільській трасі. Про це розповів Сергій Міщенко у власному блозі на сайті Корреспондент.net.

13 Грудня, 2013

Гриценко: Це була спроба зробити з Майдану анклав, без доступу людей і засобів життєзабезпечення

Мирний Майдан цієї ночі вистояв, але нападу можна чекати в будь-який момент. Такою оцінкою в коментарі Радіо Свобода поділився екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

 
11 Грудня, 2013

Москаль: “Українці, що отримали політичний притулок в іншій країні, можуть подати позов на представників нашої влади до Міжнародного кримінального суду в Гаазі”

— Оскільки Верховна Рада Україна не приєдналася до Міжнародного кримінального суду в Гаазі й заблокувала ратифікацію Римського статуту, яким керується цей суд (усе — через справу Георгія Гонгадзе), громадяни України не мають юридичного права подавати скарги до цього суду, — повідомляє нардеп Геннадій Москаль.

11 Грудня, 2013

Роман Ткач: Сьогодні влада відпрацьовує технології 2015 року

«Як на мене, Янукович уже давно прийняв рішення, що ніякої Асоціації з Євросоюзом не буде. Тільки союз з Росією чи то у формі Митного Союзу, чи то Євразійського, чи то певні економічні договори зі здачею українських підприємств», - заявив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Роман Ткач.

 
11 Грудня, 2013

Бригинець запропонував підпорядкувати Беркут напряму ЖЕКам

Бригинець запропонував змінити структуру Беркуту і підпорядкувати його напряму ЖЕКам.

 
11 Грудня, 2013

Ахеджакова: Украинцы дали нам урок бесстрашия

Когда два года назад начались протесты на Болотной, я ощутила восторг, благодарность, надежду, но сменилась она разочарованием. Это была отправная точка, когда люди проснулись. В первую очередь интеллигенция и средний класс, бизнесмены, студенты. Это очень хороший срез общества. Шли образованные, умные люди. Конечно, интернет тогда сыграл свою роль — это великая сила. Простой лозунг мигом разошелся: завтра будет поздно, ребят, нужно выходить. В дождь, в холод, в жару, пишет Лия Ахеджакова на сайте snob.ru.

10 Грудня, 2013

Непропорційне та неспровоковане насилля неприпустиме!

Міжнародні правозахисники, які взяли участь у паралельній конференції громадянського суспільства ОБСЄ 3 – 4 грудня, розмірковують над ситуацією в Україні, яка скалалася з Євромайданом.

 
06 Грудня, 2013

Російськомовні бандерівці єднають Україну

Уперше я познайомився з російськомовними українськими націоналістами, зустрівши їх на день народження Тараса Шевченка біля пам’ятника Кобзареві в Одесі. Вони не виголошували полум’яних промов, а обмежилися покладанням квітів до монумента й спілкуванням з одеситами, яких, як і мене, заінтригувала емблема на їхніх футболках. 

06 Грудня, 2013

Чи можна у «Беркута» забрати назад свій подарунок?

Сьогодні виповнюється 25 років від дня утворення підрозділу міліції спеціального призначення «Беркут».  Який сьогодні «Беркут» знає вся наша країна та й слава його вже пішла на весь світ. Я також, як і багато сьогодні українців, відчув «кийки  правосуддя» на своїй спині. 

 
05 Грудня, 2013

Народ России имеет право

- Носитель суверенитета и единственный источник власти в Российской Федерации 

ее многонациональный народ имеет право на защиту своих конституционных 

прав, если его права нарушаются действующей властью,народ имеет право на 

востание(сопротивление) ,если не могут быть использованы иные средства.

05 Грудня, 2013

Выдрин дал комментарии Польскому культурно-деловому центру в Калиниграде

Как вы расцениваете последние события  в Украине? А именно то, что Президент Янукович не подписал договор о стремлении Украины на вступление в Евросоюз. Чем это было вызвано? Кроме того, хотелось бы узнать Ваше мнение по поводу демонстраций и митингов во многих городах Украины – насколько все это серьезно?

04 Грудня, 2013

Гриценко: Нова стратегія Росії – залити Україну кров’ю

Росія більше не втягуватиме Україну в Митний союз, а намагатиметься дискредитувати перед цивілізованим світом. Про це у прямому ефірі «Громадського радіо» заявив Анатолій Гриценко.

04 Грудня, 2013

Бригинець: Рибак відмовляється озвучувати результати голосування пофракційно

Рибак на звернення Бригинця - озвучувати під час засідань ВРУ результати голосування, в тому числі і кількість голосуючих по фракціях, спеціально для тих, хто слідкує за ходом засідань Парламенту по радіо та для тих, хто не може бачити – відповів, що законодавство дозволяє йому цього не робити.

 
04 Грудня, 2013

Ищем «кому выгодно?»

Очень хочется знать ответы на все вопросы. Желательно в черно-белом формате: там – добро,  там – зло. Вот белокурые друзья, а вот рыжие враги. Но так не бывает. 

02 Грудня, 2013

Політолог: Сакральні жертви

Ситуація, що склалася в Україні протягом останніх десяти днів, дивує тим, наскільки влада почувається безпечно і наскільки Віктор Янукович забув про інстинкт самозбереження. Логіка подій підказує, що в ніч з 29 на 30 листопада мала місце точка неповернення для Віктора Януковича. Сьогодні питання про його другий президентський термін не стоїть. Стоїть питання про те, чи зможе він добути свій перший президентський термін до конституційно передбаченого кінця, пише Кость Бондаренко у власному блозі на сайті УП.

02 Грудня, 2013

Наші вимоги у нинішній ситуації – Канівець

Сьогодні українці мають згуртуватися для належної реакції на звірські дії режиму Януковича. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці заявив народний депутат Олег Канівець.

 
30 Листопада, 2013

Украина заставила с собой считаться на международной арене

Это главный итог евроинтеграционных процессов

 
30 Листопада, 2013

Историк правду проел

Географ, якобы пропивший глобус, снискал всеобщую симпатию, потому что был хорошим, безобидным человеком. Про творческий коллектив историков во главе со спикером Сергеем Нарышкиным (куратор) и академиком Александром Чубарьяном (комиссар) этого сказать нельзя, пишет Валерия Новодворская на сайте Грани.Ру.

29 Листопада, 2013

Опозиціонерка написала пам'ятку члену Партії регіонів: Гордість і чесність починається з тебе!

Народний депутат Леся Оробець присвятила пам'ятку: "Гордість і чесність починається з тебе!" члену Партії регіонів Миколі Левченку, котрий на ТРК "Донбас" сказав, що Україна - горда країна і їй не можна висувати умови, і що ПР дбає про незахищені прошарки. 

29 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі