Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Блог

Скандальне будівництво на Степовому масиві у Луганську має купу порушень

За результатами перевірки законності будівництва, яке ведеться в 30-ти метрах від житлових будинків №13,17,18 кварталу Степовий на межі міста Луганськ, яка була проведена прокуратурою Луганської області на вимогу нардепа Бригинця, встановлено безліч порушень законодавства.

29 Листопада, 2013

Как хакеры смогли взломать почту Виталия Кличко? Угрозы нового поколения

Личная почта лидера украинской оппозиции вылилась в интернет.  Скандальные подробности личной жизни и политических отношений стали предметом бурного обсуждения прошлых дней.

29 Листопада, 2013

Каплин: План "послевильнюса"

Блог "План "послевильнюса"" народный депутат Сергей Каплин считает своим самым важным блогом. Об этом политик написал в социальной сети.

29 Листопада, 2013

Чтобы сохранить украинскую семью нужно внести изменения в Соглашение с ЕС

Вчера, обратился ко всем своим коллегам — народным депутатам Украины — с предложением направить совместное письмо Премьер — министру Украины Азарову Н.Я о необходимости внесения изменений в Соглашение об ассоциации с ЕС в части защиты украинской традиционной семьи.

28 Листопада, 2013

У Держбюжеті поки не знайшлось грошей для Меджибізького замку, який ось-ось завалиться

Без фінансування з Державного бюджету завершити реставраційні роботи пам’яток палацового комплексу Меджибізького замку Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж» неможливо.

 
27 Листопада, 2013

Гриценко: Заклики до силових дій до Вільнюсу - це провокація!

Штучне провокування силового конфлікту в столиці є спробою зірвати або відкласти підписання Угоди у Вільнюсі, вважає Анатолій Гриценко.

 
27 Листопада, 2013

Балога: Президент повинен зібрати громадських лідерів та моральних авторитетів для визначення долі євроінтеграції

Чи розуміє Президент, що сьогодні він є гарантом основних «прав і свобод», але не гарантом благополуччя українців. Бо народ, очевидно, не дуже радий здобуткам. В той самий час і опозиції немає чим особливо похвалитися перед людьми. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога

 
26 Листопада, 2013

Бригинець: У Вінницькій ОДА не знають, що у Вінниці скоро з’явиться пам’ятник Т. Шевченку

Як пояснили у прокуратурі, Вінницькою міською радою була проведена реконструкція Театральної площі без встановлення пам’ятника Т.Г.Шевченку у зв’язку із відсутністю коштів та прийняттям у 2004 році постанови №1181, згідно з якої питання його спорудження перейшло до компетенції Уряду.

 
26 Листопада, 2013

Бригинець: Тепер реставрацію Садиби Мурашка затягує Казначейство

Казначейство не перераховує гроші Управлінню охорони культурної спадщини, яке запланувало на 2013 рік кошти на ремонт та консервацію Садиби Мурашка (будинків 12-а, 12- б та 14, 14-а, 14-б по вул. Малій Житомирській).

 
26 Листопада, 2013

Відповідь Президентові України на його звернення

Шановний Вікторе Федоровичу, пане Президенте!

 
26 Листопада, 2013

Методология европейской геополитики, или "волчье примирение"

"Ах, я чем виноват?" — "Молчи! устал я слушать,

Досуг мне разбирать вины твои, щенок!

Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать". -

Сказал и в темный лес Ягненка поволок.

 

Иван Андреевич Крылов

басня «Волк и Ягненок»

26 Листопада, 2013

Москаль просить Азарова вказати, хто саме готував розпорядження Кабміну про призупинення процесу асоціації з ЄС

Нардеп Геннадій Москаль направив прем’єр-міністру Миколі Азарову депутатське звернення щодо відомого розпорядження Кабміну про призупинення процесу асоціації з ЄС.

 
25 Листопада, 2013

Бригинець: Влада не знає про кількість китайців, що поселиться на Дніпропетровщині

На запит народного депутата України О.Бригинця голова Дніпропетровської обладміністрації Д.Колєсніков відповів, що він не відає, які саме проекти реалізовуватиме «Синьцзянська виробничо-будівельна корпорація» (Китай) на Дніпропетровщині та не володіє інформацією про можливе поселення китайців в підпорядкованому йому регіоні України, адже вищезазначені питання не лежать в площині його компетенції.

 
25 Листопада, 2013

Каплин считает, что Евромайдан - последний патрон в руках украинского народа

Сергей Каплин, народный депутат Украины, рассказал об этом в социальной сети.

25 Листопада, 2013

Ірину Фаріон не впустили до «Криївки»

Скандально відома депутатка від ВО «Свобода» Ірина Фаріон не змогла потрапити до львівського «бандерівського» кафе «Криївка». Інцидент трапився 21 листопада близько 14 години, коли пані Фаріон, за звичкою, йшла пообідати у один із своїх улюблених закладів Львова.

25 Листопада, 2013

Томенко розповів за яких умов Євромайдан може досягти результату

«Очевидно, якщо Євромайдан буде позиціонуватися як зібрання людей, організоване опозиційними партіями, – це важлива, але недостатня умова спонукати владу та європейські структури до підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі», – вважає народний депутат України Микола Томенко.

 
25 Листопада, 2013

Бригинець: Влада перейнялася будівництвом Музею Л. Українки у Грузії

Внаслідок звернення Бригинця, Міністерство закордонних справ України звернулося до Кабінету Міністрів України з проханням передбачити кошти на будівництво нового приміщення Музею Лесі Українки в м. Сурамі (Грузія).

25 Листопада, 2013

Европейская и евразийская модели развития в контексте выбора вектора внешней политики Украины

Украина вновь может сорвать собственное будущее, основное на европейских ценностях и европейских стандартах жизни. Ведь по сути, Украина вновь стала предметом торга. Между украинской властью и Россией.

25 Листопада, 2013

З українською в серці…

11 листопада в Київському національному лінгвістичному університеті був надзвичайний день. Зі стін актового залу лунали українські мелодії, у коридорах можна було побачити студентів і викладачів у колоритному українському національному вбранні. Університет святкував День української писемності та мови!

 
25 Листопада, 2013

Бригинець підозрює Азарова в криміналі

Бригинець звернувся до СБУ та Генпрокуратури України щодо перевищення повноважень Урядом.

 
22 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі