Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Блог

360-річчя Переяславської ради святкували за радянським сценарієм

Опинившись у вирі політичних пристрастей, українська громадськість фактично забула, що 18 січня виповнилося 360 років від дня Переяславської ради, на якій генеральна старшина на чолі з гетьманом Богданом Хмельницьким висловилася за перехід України під зверхність московського царя

20 Січня, 2014

Останній дозволений Євромарш

Одеський Євромайдан відзначив свято Водохреще масовою ходою у центрі міста. Організатори її напередодні попереджали у соціальних мережах, що можливо це буде останній мирний марш майданівців, бо незабаром уступлять у дію нові антиконституційні драконівські закони, прийняті владою

20 Січня, 2014

Агрессию со стороны "патриотов" сегодня не принято осуждать, но я считаю это неправильным - Николай Ворчун

"... я желаю, чтобы за немотивированные избиения были наказаны и простые исполнители, и их руководители, которые отдавали соответствующие приказы..."

17 Січня, 2014

Майданівці колядували податківцям-хабарникам

Майдан, який охопив нині всю Україну, породив нове вільне громадянське суспільство. Добре почуватися дійсно вільним, стоячи плечем до плеча поруч із друзями-майданівцями чи то в Києві, чи в Одесі.

11 Січня, 2014

Що ж підписали Янукович та Путін?

Чому аналітики обговорюють лише 15 млрд та ціну на газ? Підписано набагато більше, розповідає Олександр Доній у власному блозі на сайті Корреспондент.net.

 

18 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі