Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Блог

Відповідь Олега Тягнибока на відкритий лист журналістів

Шановні пані та панове журналісти, які підписали відкритого листа стосовно непорозуміння, що сталося в кулуарах парламенту 20 листопада 2013 року!

 
22 Листопада, 2013

Бригинець: КМДА провела сфальшований тендер щодо реконструкції Музею Т.Шевченка

Бригинець звернувся до голови КМДА О. Попова з вимогою дати пояснення щодо запізнілого проведення тендеру на закупівлю робіт з реконструкції та ремонтно-реставраційних робіт щодо Національного музею ім. Т. Шевченка, що розташований на бульв. Т. Шевченка, 12. В той час, як будівельні роботи в Музеї Шевченка почалися за два місяці до підписання угоди і навіть до офіційного акцепту пропозиції «Інбуд», який відбувся 29 жовтня. 

21 Листопада, 2013

У «вдосконаленому» законі про вибори народних депутатів України залишилась стара виборча система, а з нею і старі проблеми

21 листопада 2013 року на пленарному засіданні Верховної Ради України 365 голосами «за» був прийнятий у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів» (реєстр. № 3396 від 06.11.2013 р.), поданий народними депутатами України Єфремовим О.С., Олійником В.М. і Шпеновим Д.Ю. 

21 Листопада, 2013

Бригинець: Через тендерні процедури фонди бібліотек не поповнюються

Повернення тендерних процедур на закупівлю бібліотеками книжок паралізувало процес комплектування фондів бібліотек України.

 
21 Листопада, 2013

Нардеп: Асоціація з ЄС. Або як подолати економічні "баги" України

Уже півроку ми не можемо зрозуміти, в якому ж напрямку буде рухатися Україна: в зрозумілому російському чи в якомусь незрозумілому європейському напрямку. І це, напевно, якраз той випадок, коли невідомість все ж таки була б для нас кращою за передбачуваність за російським сценарієм. Про це пише народний депутат Юрій Дерев'янко в своєму блоза на сайті Gazeta.ua.

 
21 Листопада, 2013

Прощайте, Печерські схили

В Києві на вулиці Старонаводницькій – бульв. Дружби Народів, на місці де починається будівництво справедливого суду,  промисловим методом знищено сотні дерев. Зрозуміло, що в документах напишуть, що на тому місці росли кущі. Але серце болить від побаченого, адже деяким з тих вирубаних дерев по 50-70 років. 

20 Листопада, 2013

Бригинець: Лісгоспи не приховують, що три роки саботують виконання Указів Президента щодо створення нацпарків

Низка лісогосподарських підприємств, всупереч Указам Президента України, не збирається передавати до складу природно-заповідного фонду землі лісгоспів для створення національних парків, поки їм не буде на те окремого доручення керівництва Держлісагенства.

 
20 Листопада, 2013

Бригинець: Рибак скоро теж захистить себе склом

«Наступним кроком влади після скла, яким вона хоче відділити депутатів від громади, стане скло, яким В. Рибак захистить себе від опозиції, як і вчив великий Л. Черновецький. Це ми вже проходили в Київраді, коли Л. Черновецький відділив Президію від депутатів броньованим склом». 

 
20 Листопада, 2013

Бригинець: У батьків учнів загальноосвітніх закладів намагаються вкрасти близько 50 млн. грн.?

Батьків учнів 5 та 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів змушують купувати брошури для тестування невідомого походження - без грифу схвалення Міністерства освіти - і таким чином нажитись на простих українцях.

20 Листопада, 2013

Віталій Подлобніков: "У запорізького міського голови слова "афера" і "реформа" – синоніми"

Упродовж першого півріччя поточного року за станом ЖКГ Запорізька область посідає передостанню 26-ту позицію з 27 регіонів України. Причини такого стану речей цілком зрозумілі: збільшення боргів за послуги ЖКГ, відсутність будівництва житла та загальний стан житлового фонду.

20 Листопада, 2013

Бригинець: Знищивши «Садибу Грушевського», забудовники почали руйнувати навколишні будинки

Будівництво, що ведеться на місці зруйнованої садиби на вул. Саксаганського, 111, в якій свого часу проживав М.Грушевський, завдало шкоди 100-річному будинку, що знаходиться поруч за адресою: вул. Саксаганського, 109/20. 

 
19 Листопада, 2013

Бригинець: Реорганізація Музичного театру для дітей це приховане знищення театру?

Колектив Київського муніципального академічного театру опери і білету для дітей та юнацтва, побоюється перепрофілювання закладу культури у «Сковорода центр», бо вбачає у цьому штучно створену ситуацію з привласнення будівлі театру.

18 Листопада, 2013

У пошуках оптимальної виборчої системи

8 листопада 2013 року на пленарному засіданні Верховної Ради України 281 голосом «за» був прийнятий за основу у першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів» (реєстр. № 3396 від 06.11.2013 р., доопрацьований), поданий народними депутатами України Єфремовим О.С., Олійником В.М. і Шпеновим Д.Ю. 

15 Листопада, 2013

Почему Кличко регулярно убегает с голосований, как школьник с контрольной?

Чем ближе саммит в Вильнюсе, тем горячее становятся споры на счет евроинтеграции, и тем больше политиков желают пропиариться на плодородной теме.

14 Листопада, 2013

ЕС–Украина–Россия: Заметки на полях невидимой войны

Украина вновь может сорвать собственное будущее, основное на европейских ценностях и европейских стандартах жизни. Ведь по сути остался один единственный вопрос – дело Ю. Тимошенко. И этот вопрос  в состоянии похоронить надежды целого народа Россия, в лице власти и шовинистов была бы просто счастлива, если Украина собственными руками погубит свое  успешное будущее.

11 Листопада, 2013

Кужель: Слово «счастье» у власти по-прежнему не складывается

За последний месяц изнывающие от неизвестности украинцы многократно задавали вопрос «есть ли у власти план, на случай, если уставшие от блефа и лжи европейцы заявят об угрозе срыва подписания Ассоциации? Об этом пишет политик Александра Кужель.

 
08 Листопада, 2013

Влада і тушки готують у Львові спецоперацію

Губернатор Олег Сало з побратимами екс-есдеками вже опрацьовує депутатів Львівської обласної ради. Мета – не допустити висловлення недовіри, про яку заявили лідери опозиційних партій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок. Нардеп Ярослав Дубневич повинен «організувати» відсутність певної кількості депутатів з УДАРу і РУХу, а інший нардеп, Роман Ілик «гарантує» включення у виборчий список на наступних місцевих тим депутатам з фракції «Батьківщина» (колишній «Фронт Змін»), хто підтримає Олега Сала. 

07 Листопада, 2013

Бережна: Курс на безвізовий режим з ЄС

Безвізовий день у Верховній Раді відбувся. Констатую це з особливою приємністю, тому що саме мною була озвучена ідея парламентських слухань на тему лібералізації візового режиму між Україною та ЄС. Дуже рада, що вона була підтримана і реалізована сьогодні в сесійній залі. До речі, це перші парламентські слухання, присвячені не співпраці України та ЄС взагалі, а саме темі лібералізації візового режиму. І я вважаю це великою перемогою. 

 
06 Листопада, 2013

До чого приведе союз Арсенія Яценюка і Віктора Медведчука на Львівщині

Низький рейтинг Арсенія Яценюка на Львівщині пояснюється партійними кадрами, які становлять кістяк ВО «Батьківщина». Нині – опозиція, а вчора – вірні слуги Віктора Медведчука, лідера «АНТИукраїнського вибору». Як стверджується в матеріалах Львівського порталу, Dyvys.Info, ГалІнфо, та інших інформаційних сервісів, кожен третій прихильник Юлії Тимошенко підтримує не Арсенія Яценюка, а Віталія Кличка.

 
05 Листопада, 2013

Когда Киев сможет диктовать свои условия в вопросе поставок и цены азербайджанской нефти и газа

Позиция Москвы, в вопросах транзита на Украину азербайджанской нефти и газа, продиктована исключительным желанием сорвать украинскую программу диверсификации и поиска альтернативных от Газпрома каналов поставок этого сырья.

04 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі