Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Блог

Віктор Пинзеник: Газова знижка – поки що тільки обіцянка

Ніякої знижки ціни на газ підписане у Москві доповнення до контракту ще не містить. Про це заявив сьогодні народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, коментуючи зміст опублікованого у пресі документа.

 
18 Грудня, 2013

Александр Комнацкий: И власть, и оппозиция боятся всеукраинского референдума

В любом учебнике по юриспруденции можно прочесть, что «субъекты правоотношения - это участники пра¬вового отношения, обладающие взаимными правами и обязан¬ностями».

 
18 Грудня, 2013

Бригинець порівняв Молотова — Ріббентропа з Януковичем-Путіним

«Свого часу усі серйозно обговорювали Пакт Молотова — Ріббентропа. Комусь щось подобалося, комусь – ні. І тільки через багато десятиріч стали відомими таємні додатки до цього пакту, якими комуністи і націонал-соціалісти розділили між собою Європу. Це я про «пакт» Путіна-Януковича». 

 
18 Грудня, 2013

Бригинець: Визначенням пам’яткооохоронного статусу тепер займається Департамент промисловості?

Влада не може сказати Бригинцю чи має будівля Київського заводу солодких екстрактів за адресою: вул. Фрунзе, 35 охоронний статус поки не побачить її наочно.

16 Грудня, 2013

Здоровый консерватизм как основа для развития государства

Здоровый консерватизм, при уважении прав человека и свобод личности, развитии здоровой конкуренции, повышении социальной ответственности бизнеса и одновременном создании условий для развития среднего класса. Это и есть новая стратегия, которую следует положить в основу развития каждого человека, общества и государства.

13 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі