Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Блог

Дніпропетровських міліціонерів везуть на Київ

17 автобусів стоять на Бориспільській трасі. Про це розповів Сергій Міщенко у власному блозі на сайті Корреспондент.net.

13 Грудня, 2013

Гриценко: Це була спроба зробити з Майдану анклав, без доступу людей і засобів життєзабезпечення

Мирний Майдан цієї ночі вистояв, але нападу можна чекати в будь-який момент. Такою оцінкою в коментарі Радіо Свобода поділився екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

 
11 Грудня, 2013

Москаль: “Українці, що отримали політичний притулок в іншій країні, можуть подати позов на представників нашої влади до Міжнародного кримінального суду в Гаазі”

— Оскільки Верховна Рада Україна не приєдналася до Міжнародного кримінального суду в Гаазі й заблокувала ратифікацію Римського статуту, яким керується цей суд (усе — через справу Георгія Гонгадзе), громадяни України не мають юридичного права подавати скарги до цього суду, — повідомляє нардеп Геннадій Москаль.

11 Грудня, 2013

Роман Ткач: Сьогодні влада відпрацьовує технології 2015 року

«Як на мене, Янукович уже давно прийняв рішення, що ніякої Асоціації з Євросоюзом не буде. Тільки союз з Росією чи то у формі Митного Союзу, чи то Євразійського, чи то певні економічні договори зі здачею українських підприємств», - заявив представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Роман Ткач.

 
11 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі