Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин

ЄІБ може виділити Україні 400 млн євро кредиту

Європейський інвестиційний банк розглядає можливість виділення Україні рамкового кредиту для відновлення і розвитку муніципальної інфраструктури в розмірі 400 млн євро.

16 Квітня, 2015

МВФ хочет, чтобы Украина договорилась с кредиторами к июню

Украина должна договориться со своими кредиторами о реструктуризации долгов до запланированного на июнь пересмотра программы МВФ, фонд рассчитывает на выполнение этих условий.

14 Квітня, 2015

Восстановление мировой экономики под угрозой срыва

Слабость развивающихся рынков нивелирует улучшение прогнозов роста в развитых странах, считают в США 

13 Квітня, 2015

Депутати вирішили, як розслідувати корупцію в уряді

За дорученням голови Верховної Ради Володимира Гройсмана створили робочу групу на базі двох комітетів – антикорупційного та з питань правоохоронної діяльності. Вона і займеться вивченням можливих корупційних діянь.

10 Квітня, 2015

Стив Ханке: Украина — вторая в мире по темпам инфляции

Венесуэла удостоилась сомнительной чести зафиксировать самую высокую в мире инфляцию. Согласно оценкам автора, предполагаемый годовой рост цен в этой стране составляет 252%. Помимо Венесуэлы, в мире есть только одно государство с трехзначным уровнем инфляции – это Украина, где цены растут со скоростью 111% в год.

07 Квітня, 2015

Депутати продовжують відхрещуватись від афери Руслана Демчака

Вслід за народними депутатами Андрієм Шиньковичем та Анатолієм Матвієнко, Юрій Македон визнав фальшування підписів народних депутатів під листом Демчака до Міністерства.

29 Березня, 2015

Іспанія - Україна 1:0. Мінімальна поразка Фоменка

Збірна України зазнала мінімальної поразки від Іспанії у виїзному поєдинку, який може стати визначальним у подальшій турнірній боротьбі за другу сходинку і місце в плей-офф. Незважаючи на статус аутсайдера протистояння, команда Михайла Фоменка продемонструвала конкурентний футбол, і заслуговувала, як мінімум, на нічию.

28 Березня, 2015

Яценюк проти вільних економічних зон

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк виступає проти створення вільних економічних зон через їхню неефективність.

27 Березня, 2015

Дивись, кого обрали. Граблі Демчака

Нардепа Демчака мало не засвистали за його виступ на нараді щодо місцевого самоврядування. Від загального сорому його врятувало те, що учасники координаційної ради - люди виховані та стримані, а ще присутність перших осіб області.

25 Березня, 2015

Что значит рефинансирование для банка?

Рефинансирование — кредитные ресурсы Национального банка Украины, которые выдаются банку для поддержания ликвидности (способность банка выполнять свои обязательства перед клиентами в любое время).

25 Березня, 2015

Экс-министр экономики объяснил, почему гривня не может укрепиться

На сегодняшний день нет никаких причин для того, чтобы гривня стабилизировалась. Те, кто рассчитывал на деньги МВФ для укрепления курса, либо не понимали существующей ситуации в экономике, либо заведомо говорили неправду.

22 Березня, 2015

Вінницький аграрний університет гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

20 березня 2015 року на День відкритих дверей Вінницького національного аграрного університету завітало близько 600 гостей із міста, районів Вінницької області та сусідніх областей. 

22 Березня, 2015

Демчак та Мельничук - дискредитація Президента чи рейдерство руками Верховної ради

Освіта завжди була і залишається одним із основних чинників економічного зростання держави. 

20 Березня, 2015

Нардепи Іван Мельничук та Руслан Демчак хочуть забрати землі в аграрних вузах

Народні депутати Мельничук Іван і Руслан Демчак під час обговорення проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відновлення норм, які передбачають звільнення від сплати земель

18 Березня, 2015

НБУ снова рекордно обвалил гривну

Национальный банк Украины сегодня снова понизил официальный курс гривны — до 23,296787 грн/$. Падение составило почти 1,05 грн.

18 Березня, 2015

Добкін, Демчак та Клюєв – у списку найменш працьовитих депутатів

16 народних депутатів за 100 днів роботи Верховної Ради не підготували жодного запиту, не виступали на пленарних засіданнях і не брали участі у підготовці законопроектів.

17 Березня, 2015

Справится ли Украина с кредитом от МВФ

Украина получила первый транш от Международного валютного фонда в размере 5 млрд долларов. Эти средства будут распределены между Правительством (для поддержки бюджета — ориентировочно 2,7 млрд долларов) и Национальным банком (для пополнения золотовалютных резервов). 

15 Березня, 2015

Смогут ли деньги МВФ «запустить» украинскую экономику

Вчера Международный валютный фонд заявил о готовности предоставить Украине новую кредитную линию по расширенной программе. Как ранее сообщалось, озвученная сумма финансирования – 17,5 млрд долларов, срок кредитования – 4 года.

13 Березня, 2015

У Вінниці відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від Дня першого публічного виконання Державного Гімну України

10 березня 2015 р. у ВНАУ відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від Дня першого публічного виконання Державного Гімну України та 200-річчя від дня народження автора музики Гімну України Михайла Вербицького.

11 Березня, 2015

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі