Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Афіша

Прем’єр Швеції звинуватив Росію у шести тисячах вбитих на Донбасі

Росія відповідає за агресію в Україні, зокрема за 6 тис. смертей та майже 1,5 млн переселенців, заявив прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен. 

11 Березня, 2015

Леди Гага готовится покорить Киев

Эпатажная американская певица Леди Гага едет в Киев. Концерт запланирован на апрель следующего года. Выступить певица собирается с программой прошлогоднего альбома «Born This Way», передают Комментарии.

05 Грудня, 2012

Место вампиров на экране займут зомби

Кинокомпания Summit Entertainment решила подыскать замену «сумеречной саге». И ей прекрасно это удалось. Уже в начале следующего года мир сможет посмотреть фильм «Тепло наших тел». В нём главными героями являются... нет, не вампиры. Зомби!

12 Листопада, 2012

У Вінниці відбудеться "Малахітовий носоріг-2012"

Головний поетичний конкурс Вінниці "Малахітовий носоріг-2012" пройде у новому форматі, пише Zotov-news.

06 Листопада, 2012

З 1 по 4 листопада у Києві пройде "Модний уїк-енд"

З 1 по 4 листопада у Києві пройде "Модний уїк-енд". З цієї нагоди столичні магазини і шоу-руми українських дизайнерів готують покупцям знижки, презентації нових колекцій, конкурси і подарунки.

02 Листопада, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі