Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Життя

В Украине подорожали овощи

Цены на овощи в Украине растут. Так, в период с 24 декабря 2021 года по 14 января 2022-го подешевела лишь редька Дайкон – с 7-13 грн/кг до 6-13 грн/кг. Остальные же овощи либо прибавили в цене (порой значительно), либо, в лучшем случае, остались на прежнем уровне.

18 Січня, 2022

Фінансові аспекти розлучення

В програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ» експерти розказали про правильну процедуру розлучення з мінімізацією фінансових збитків.

29 Листопада, 2013

Бережна радить українцям бути оптимістами

Політик Ірина Бережна висловила власну позицію стосовно не підписання угоди про асоціацію з ЄС на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 
29 Листопада, 2013

Украинцы могут не отвечать, сколько у них квартир

В почтовых ящиках украинцев все чаще появляются письма из налоговых инспекций. Налоговые органы приглашают граждан явиться и сверить данные о количестве жилых объектов и размерах жилой площади, которые находится в их собственности. Осуществляется это в рамках кампании Министерства доходов и сборов по подготовке к начислению налога на недвижимость.

29 Листопада, 2013

Уряд посилив соціальний захист інвалідів та ветеранів ВВВ

Уряд змінив порядок надання путівок на санаторно-курортне лікування ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Це передбачено змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 щодо Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення.

28 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі