Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Життя

Студентство Вінницького національного аграрного університету вирушає на пікет!

Неодноразово студенти ВНАУ доводили те, що вони не будуть миритися з бездіяльністю деяких державних структур, виконавчих служб та інших установ, наділених «владою». Вже 10 років молодь годують обіцянками. 

19 Жовтня, 2017

Фильм «Майдан» взял гран-при на кинофестивале в Нюрнберге

Документальный фильм «Майдан» режиссера Сергея Лозницы получил гран-при Международного кинофестиваля о правах человека в Нюрнберге.

07 Жовтня, 2015

Компании РФ значительно занизили масштабы утечки нефти в Черном море – WWF

Всемирный фонд дикой природы (WWF) заявляет, что российские компании «Транснефть» и «Роснефть» значительно занизили масштабы утечки нефти, произошедшей в Черном море в ночь на 24 декабря

26 Грудня, 2014

Британський гурт зняв кліп про події на Майдані

Британський гурт Lonely The Brave випустив відео на свою нову пісню Backroads, основою для сюжету якого стали події на українському Майдані

05 Липня, 2014

Охранник-афганец: «Мы будто снова оказались в афгане»

"...Захотел посмотреть, что такое Евромайдан. И это было как раз вечером 29 ноября, которое плавно перешло в 30-е. Во время разгона мне тоже дубинками по спине досталось"

16 Січня, 2014

Сегодня в Киевском метрополитене пройдет акция

Увидев сегодня в метро людей в одних трусах, не удивляйтесь и не звоните в милицию или скорую

12 Січня, 2014

Сьогодні католики відзначають Різдво Христове

У більшості країн світу Різдво є державним святом, або цей день оголошено вихідним. Це піддається критиці з боку деяких представників інших віросповідань та атеїстів як порушення права на свободу совісті та відокремлення релігії від держави, пише Gazeta.ua.

25 Грудня, 2013

Сенатор: Будь-яка спроба застосувати силу проти мирних демонстрантів матиме найсерйозніші наслідки для української влади

Політик Ірина Геращенко розповіла на своїй сторінці в мережі Facebook про зустріч з американськими сенаторами Джоном Маккейном і Крісом Мерфі.

 
16 Грудня, 2013

Гороскоп на неделю с 16 по 22 декабря

Уже в понедельник из-за Полнолуния мы станем решительней. Благоприятная комбинация звёзд плюс наша решительность — и мы многого добьёмся. А во второй половине недели посмотрим, нужны ли нам были эти достижения.

16 Грудня, 2013

57 країн ОБСЄ будуть застосовувати норми по боротьбі з торгівлею людьми, розроблені Україною

Впровадження та посилення базових цінностей у питанні соціального захисту наближають стандарти нашого суспільства до європейських. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час виступу на Всеукраїнській конференції «Досвід впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні», участь у якій також взяли Координатор проектів ОБСЄ в Україні Мадіна Джарбусінова, представники Міжнародної організації з міграції в Україні, а також інших міжнародних та громадських організацій.

13 Грудня, 2013

Гомосексуальные пары смогут усыновлять украинских детей

Высшая судебная инстанция Евросоюза постановила, что гомосексуальным парам должны быть предоставлены такие же привилегии и льготы, как и традиционным семьям.

 
12 Грудня, 2013

Подавати звітність з ПДВ необхідно разом з реєстрами виданих та отриманих податкових накладних

До нової звітної податкової декларації з ПДВ додаються копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних, у рядку 012 „Звітної нової” яких вказується позначка „Х”.

 
10 Грудня, 2013

Украинцы стали больше заниматься благотворительностью

За последний год доля жителей нашей страны, участвующих в благотворительной деятельности, увеличилась на 3% и теперь составляет почти четверть (24%) населения Украины, что позволило ей расположиться на 102 месте среди 135 государств мира. Таковы данные четвертого ежегодного отчета «Всемирный индекс благотворительности 2013», подготовленного международной благотворительной организацией Charities Aid Foundation (CAF), пишет Капитал.

05 Грудня, 2013

Киевляне о митингах в столице: "Это будет вторая Сирия"

Горожане считают, что импичмента Януковича не будет и рассказывают о танках на границе столицы, пишет Сегодня.

 
03 Грудня, 2013

Гороскоп на неделю – с 2 декабря по 8 декабря

Неделя начинается с новолуния, а это значит что в каждый последующий день Луна будет становится все больше, давая нашей Земле больше света в самое темное время суток, что особенно актуально в зимнее время. Вместе с ростом Луны будут идти на развитие и все ваши начинания, сделанные в это время. Неделя хорошо подходит для любых нововведений, а вот довести до конца какие-либо дела будет не так легко. Высока опасность в это время так же и для здоровья, так как энергии в это время не много, а развитию подвержены все, и благие намерения и болезнетворные бактерии. 

02 Грудня, 2013

За долги заемщика ответит поручитель

Судам разрешено оценочно относится к доказательствам и фактам при рассмотрении исков, касающихся прекращения поручительства по кредитам.

 
02 Грудня, 2013

Нові правила вступу до вищих навчальних закладів

Експерти в освітній галузі розповіли глядачам телеканалу «БТБ» в програмі «Приватний інтерес» про нові правила вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

 
29 Листопада, 2013

Фінансові аспекти розлучення

В програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ» експерти розказали про правильну процедуру розлучення з мінімізацією фінансових збитків.

29 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі