Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Життя

Бережна радить українцям бути оптимістами

Політик Ірина Бережна висловила власну позицію стосовно не підписання угоди про асоціацію з ЄС на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 
29 Листопада, 2013

Украинцы могут не отвечать, сколько у них квартир

В почтовых ящиках украинцев все чаще появляются письма из налоговых инспекций. Налоговые органы приглашают граждан явиться и сверить данные о количестве жилых объектов и размерах жилой площади, которые находится в их собственности. Осуществляется это в рамках кампании Министерства доходов и сборов по подготовке к начислению налога на недвижимость.

29 Листопада, 2013

Уряд посилив соціальний захист інвалідів та ветеранів ВВВ

Уряд змінив порядок надання путівок на санаторно-курортне лікування ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Це передбачено змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 щодо Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення.

28 Листопада, 2013

Як компенсувати збитки від поганих доріг?

В програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ» розповіли про те, як автовласнику компенсувати збитки, котрі його авто отримало внаслідок поганих доріг.

 
26 Листопада, 2013

Покорить европейский рынок можно только качественной продукцией

Украинские производители готовятся к покорению европейских рынков. Более 68 тонн куриного мяса скоро поступит на рынок стран Европейского союза. Об этом сообщил заместитель главы Государственной ветеринарной и фитосанитарной службы Украины Виталий Башинский. И это уже вторая партия украинской курятины, поступающая на европейские прилавки. Специалист констатирует, что причина увеличения поставок − в росте доверия к украинскому производителю, пишет agronews.ua.

 
26 Листопада, 2013

Місця несвободи перестають бути закритими

Завдяки журналістам зростає увага суспільства до місць несвободи. Про це заявили учасники інформаційного семінару “Голоси з-за зачинених дверей: особливості висвітлення проблематики дотримання прав людини в місцях несвободи”, який відбувався 23-24 листопада в селі Глібовка поблизу Києва. 

26 Листопада, 2013

Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря

Гороскоп на неделю с 25 ноября по 1 декабря 2013 обещает, что грядущая неделя принесет немало серьезных изменений в жизнь. Перемены каснутся финансовой сферы, в результате чего ваша состоятельность немного пошатнется, но перед вам будут открыты новые возможности. Если вы сумеете ими воспользоваться, вас будет ждать успех и финансовое благополучие в дальнейшем.

25 Листопада, 2013

Украинцы могут лишиться пластиковых окон

Производство пластиковых окон в Украине может подорожать и спровоцировать закрытие заводов, пишет ТРАСТ.УА.

22 Листопада, 2013

Мінсоцполітики: Понад 40% українців стикалися з порушенням трудових прав

З точки зору дискримінації найбільш уразливі на ринку праці молоді жінки, а також жінки старше 45 років. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час національної конференції, присвяченої питанням дискримінації в оголошеннях про вакансії.

 
21 Листопада, 2013

На Новорічні свята вихідним буде цілий тиждень

У 2014 році дні з 1 по 7 січня будуть вихідними. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Це передбачено ухваленим сьогодні розпорядженням  Уряду „Про перенесення робочих днів у 2014 році”.

21 Листопада, 2013

Як позичати гроші та повертати борг?

В «Приватному інтересі» на телеканалі «БТБ» розказали про те, як правильно позичати гроші та швидко повертати борг.

21 Листопада, 2013

За рівнем зайнятості молоді Україна випереджає 19 країн ЄС

За рівнем зайнятості молоді Україна випереджає 19 країн Європейського Союзу та займає 10 місце в Європі. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час виступу на парламентських слуханнях про становище молоді в Україні.

21 Листопада, 2013

МЗС роз'яснило причини відмови громадянам України у в'їзді до РФ

У 2013 році Російська Федерація посилила відповідальність іноземців та осіб без громадянства за порушення міграційного режиму РФ та правил перебування іноземців в Росії, про що МЗС інформувало на офіційному веб-порталі 20 серпня ц.р., повідомив Урядовий портал.

20 Листопада, 2013

Билл Гейтс рассказал о вакцине для сокращения населения

Билл Гейтс рассказал о вакцине для сокращения населения. Основатель Microsoft и один из богатейших людей в мире Билл Гейтс, имеющий имидж благостного филантропа, используя свои миллиарды через свой (освобожденный от налогообложения) "Фонд Билла и Мелинды Гейтс", занимается решением проблем заболеваний и нехватки продовольствия в Африке, а также борется с нищетой, пишет телеканал Новин 24.

20 Листопада, 2013

В Україні на високому рівні забезпечуються права дитини - Юкіе Мокуо

Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини. Про це сказала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей - Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, який у світі відзначається 20 листопада.

20 Листопада, 2013

Королевська: З 1 грудня збільшиться допомога на дітей-інвалідів

У рамках Соціальних ініціатив Президента України по всій Україні вже працюють 75 відділень денного догляду за дітьми-інвалідами. Про це сьогодні повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідин територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва.

20 Листопада, 2013

Мінсоцполітики перейшло на посилений режим надання соціальних послуг

Міністерство соцполітики перейшло на посилений режим роботи, щоб оперативно реагувати на всі проблеми, які виникають на місцях. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва.

19 Листопада, 2013

Миримский: Как компенсировать вклады Сбербанка СССР?

Народный депутат Лев Миримский в социальной сети рассказал о том, как компенсировать вклады Сбербанка СССР.

 
19 Листопада, 2013

Королевська: Соціальні виплати з 1 грудня будуть підвищені автоматично

З 1 грудня буде збільшено розмір низки соціальних виплат. Про це сьогодні повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва в рамках контролю за реалізацією пакету першочергових дій з посилення соціального захисту населення. Зокрема, за її словами, збільшаться мінімальна зарплата, пенсії, допомога по народженню дитини, виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та ін.

19 Листопада, 2013

За поточний рік 79 платників Голосіївського району звернулись на інтерактивний сервіс «Пульс».

Питання, які спонукали громадян зателефонувати на «гарячу лінію», були абсолютно різноманітними: труднощі з поданням звітності в електронному вигляді, проблеми з реєстрацією податкових накладних, нюанси щодо організації роботи органів Міндоходів.

 
19 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі