Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Життя

Гороскоп на 14-20 октября 2013 года

Сегодня наступают удачные дни для того, чтобы воплотить в жизнь давно задуманное. Солнце находится в секстиле с Марсом, а значит, пришло время активно действовать, прилагая силы и волю. 18-19 октября – полнолуние в Тельце и, одновременно, последнее полутеневое лунное затмение в этом году. Полутеневые лунные затмения – это очень сложные, но важные с астрологической точки зрения события. Это моменты уроков, для которых мы приходим в этот мир. С практической точки зрения – неудачный момент, чтобы начинать что-то новое и значительное.

14 Жовтня, 2013

В Украине могут увеличить минимальный возраст для продажи алкоголя и сигарет

Депутаты Олег Буховец, Сергей Баландин, Александр Присяжнюк (фракция КПУ) предлагают парламенту увеличить минимальный возраст для продажи алкогольных напитков и табачных изделий с 18 до 21 года. Такую инициатива изложены в законопроекте № 3409, зарегистрированном в парламенте 10 октября, пишет Минфин.

14 Жовтня, 2013

Влада позбавила молодих науковців від 28 до 35 років можливості скористатися державною підтримкою

Передбачене на 2013 рік фінансування програми надання роботодавцям дотацій для забезпечення молоді першим робочим місцем на рівні 25 млн. грн., що означає повне ігнорування проблеми працевлаштування молодих фахівців без досвіду роботи. Цих коштів достатньо для працевлаштування лише 10% від щорічної кількості тих випускників, які опиняються без роботи та звертаються до центру зайнятості. Про це розповів народний депутат Олександр Мочков.

10 Жовтня, 2013

Депутат: Люди задоволені тим, що змінили водійські посвідчення радянського зразка на нові!

Про закон, яким регулюється питання заміни посвідчення водія радянського зразка на новий, розказав його автор, народний депутат України Валентин Нечипоренко у програмі «Власний погляд» на телеканалі «Рада».

 
09 Жовтня, 2013

Громадяни, які доглядають за інвалідами ІІ та ІІІ груп, зможуть одержати державну допомогу

Понад 20 тисяч осіб, які доглядають за інвалідами ІІ та ІІІ груп або особами похилого віку, зможуть отримувати допомогу як малозабезпечені. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська, коментуючи прийняття Парламентом Закону «Про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

 
09 Жовтня, 2013

В Україні повністю профінансовані жовтневі пенсії військовослужбовців

На фінансування пенсій колишнім військовослужбовцям у жовтні направлено 1 млрд. 437 млн. грн. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Микола Шамбір.

 
09 Жовтня, 2013

За сколько готовы родить украинские суррогатные мамы?

Психологи считают, что позитивное отношение к суррогатному материнству сформировалась благодаря примеру знаменитостей, пишет Сегодня.

 
09 Жовтня, 2013

Правила оренди житла

Гості студії - Едуард Бразас, керівник Комітету з інформаційних технологій та аналітики Асоціація фахівців з нерухомості України, та Євген Блінов, юрист, розказали в програмі «Приватний інтерес» на телеканалі БТБ про правила орендування житла на різні строки.

08 Жовтня, 2013

Як вигідно купити житло?

Державні програми здешевлення житла. У чому різниці між ними та кому доступні пільгові позики? Як заощадити на придбанні власного житла? Відповіді на ці запитання дали в програмі «Банки-клієнтам» на «БТБ».

 
08 Жовтня, 2013

Зробити подарунок «своїми руками» можна й за гроші?!

Сублімаційний друк - технологія, за допомогою якої можливо започаткувати свою справу. Скільки коштує відкриття майстерні миттєвого друку та як працює цей бізнес? Про це розповіли в програмі «Я – приватний інвестор» на телеканалі «БТБ».

 
08 Жовтня, 2013

„STOP” зарплаті в конверті!

Провідні спеціалісти ДПІ у Голосіївському районі миттєво відреагували на колективне звернення громадян про порушення їх прав, повідомила прес-служба ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві.

07 Жовтня, 2013

Гороскоп на неделю с 7 по 13 октября 2013

Первая половина недели несёт сложности в общении и проблемы с транспортом, а вторая предостерегает от позёрства и желания незаслуженных выгод. Зато сейчас удачно развивать новые дела, связанные с деловым и личным партнёрством.

 
07 Жовтня, 2013

Нардепи розповіли, куди втекти жінкам від домашнього насилля

Сьогодні народні депутати Ірина Геращенко та Олена Кондратюк побували чи не в єдиній в Україні квартирі, створеній на гроші благодійних фондів, призначеній для жінок, які потребують захисту від домашнього насилля. 

04 Жовтня, 2013

Учасникам бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією підвищать пенсії

З 1 вересня пенсія учасників бойових дій у період війни 1945 року з імперіалістичною Японією, яким виповнилось 85 років, буде не нижче 2 тис 547,9 грн. Як повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, відповідна постанова була ухвалена сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

 
02 Жовтня, 2013

Вінничанка заробляє продажем тестів на вагітність з двома смужками

В програмі «ГРОШІ» на «1+1» розповіли про цілу індустрію фальшивих тестів на вагітність, та кому це вигідно і скільки можна на цьому заробити.

 
02 Жовтня, 2013

На Вінниччині двом громадянам встановлено статус громадян, що постраждали від торгівлі людьми

Сьогодні у Вінниці відбувся круглий стіл з питань впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

 
01 Жовтня, 2013

Українок вчать бути гейшами

Усього шість годин та 500 гривень – і ви справжнє стерво. Принаймні про це свідчить одне з оголошень на сайті Slando, повідомила прес-служба сайту.

 
01 Жовтня, 2013

Янукович снизил возраст украинской молодёжи с 35 до 28 лет

Президент Виктор Янукович утвердил стратегию молодежной политики до 2020 года. С ее помощью молодых людей намерены мотивировать вести здоровый образ жизни и учить иностранные языки. Выпускников вузов планируется обеспечить рабочими местами, льготной ипотекой на 30 лет и скидками на покупку жилья. Наиболее спорным является снижение с 35 до 28 лет возраста граждан, официально считающихся молодежью, которое эксперты назвали необоснованным, пишет Юлия Рябчун на сайте Коммерсантъ (Украина).

30 Вересня, 2013

Як відсудити компенсацію в комунальних служб?

В програмі «Приватний інтерес» на телеканалі «БТБ» розказали про те, як правильно діяти, аби відсудити компенсацію в комунальних служб.

 
30 Вересня, 2013

Депутат, що має ваду слуху, займається захистом «собі подібних» в країні

Про допомогу сім’ям, в яких є глухоніма  дитина, розказав народний депутат України Андрій Пишний в програмі «Власний погляд» на телеканалі «Рада».

 
30 Вересня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі