Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Архів новин: Політика

Регіонал відповів, чому не голосував за відставку уряду

Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення запровадження обов'язкового медичного страхування Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, народний депутат від Партії регіонів Володимир Дудка відповів на запитання, чому вчора не голосував за відставку уряду.

04 Грудня, 2013

Царьов провідав поранених міліціонерів

Представник Партії Регіонів Олег Царьов навідав поранених працівників МВС, що лежать в госпіталі. Про враження від гостин регіонал написав на сторінці в мережі Facebook.

04 Грудня, 2013

Украине стоит внимательно присмотреться к европорывам Молдавии

Ассоциация с Евросоюзом чревата не только введением  евростандартов, но и …потерей государственности. Казалось бы, а как такое вообще возможно? Ведь кто, если не «цивилизованная Европа», горой стоит на страже нерушимости границ Старого света? Об этом пишет Александр Михайлов, Полемика.

04 Грудня, 2013

Пишний: Вихід через перевибори!

Член ОО «Батьківщина» Андрій Пишний закликає українців вимагати перевибори на Майдані. В зв’язку з цим розпочали блокування Адміністрації Президента. Про це опозиціонер написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 
04 Грудня, 2013

Політик: Ілюзій не було - боротьба буде тривалою і жорсткою!

Політик Анатолій Гриценко проаналізував події останніх днів та окреслив план дій на майбутнє. Таку інформацію він розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 
04 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі