Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Події

МОН не визнає результати виборів ректора Києво-Могилянської академії - Шкарлет

У Міністерстві оголосять повторний конкурс на посаду ректора

04 Лютого, 2022

В Киеве с 1 февраля проезд в общественном транспорте подорожает до 3 грн

В Киеве с 1 февраля 2014 года будет поднята цена разового проезда во всех видах общественного транспорта до 3 грн, однак остоимость проездных останется на прежнем уровне. Об этом заявил в ходе сегодняшнего заседания совета директоров столичных промышленных предприятий глава киевской городской администрации (КГГА) Александр Попов (на фото), передает корреспондент РБК-Украина.

28 Листопада, 2013

Виставка «Вбивство голодом – Геноцид» подорожує Україною

Такого формату виставка вперше здійснена в Україні з ініціативи ВО «Свобода». Експозицію «Вбивство голодом — геноцид» присвячено 80-м роковинам Голодомору 1932—1933 рр.. 21 листопада її було презентовано у Верховній Раді України, а вже наступного дня багатющі архівні матеріали, оформлені й тиражовані на 24-х плакатах, направлені в усі регіони країни.

28 Листопада, 2013

Через навчання – до покращення життя кожної територіальної громади

Благодійний фонд «Батьківська земля» продовжує методичні навчання із підготовки проектів на Всеукраїнський конкурс проектів та програм місцевого самоврядування.

27 Листопада, 2013

Сергій Бондарчук до європейських політиків: За злочини влади не має нести відповідальність весь народ

«Угода про асоціацію — стратегічно важлива як для України, так і для ЄС, вона має стати завершенням розпаду СРСР. Це також є шансом на зміну Росії, котра має багато особистих, інформаційних і політичних зв’язків з Україною та зміна безпекової ситуації в Європі, так як Україна буде її кордоном з Азією. Тому треба зробити все для підписання цієї Угоди», - заявив ініціатор кампанії «Єврореферендум» Сергій Бондарчук під час засідання Круглого столу «Безпека і демократія в Східній та Центральній Європі», що відбувся у вівторок за участі європейських політиків та експертів у Вільнюсі.

 
27 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі