Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Події

МОЗ роз'яснило інформацію щодо циркуляції нового вірусу грипу в Угорщині

В деяких ЗМІ з’явилася інформація про ускладнення епідемічної ситуації з захворюваності на ГРВІ та грип серед населення Угорщини. Йшлось про циркуляцію нового вірусу грипу та начебто неефективність проведеної раніше імунізації населення. 

 
27 Листопада, 2013

Для вболівальників Чемпіонату світу з хокею буде спрощено митний контроль

Для учасників та вболівальників Чемпіонату світу з хокею з шайбою-2014, який проходитиме у травні в Мінську, будуть спрощені митні процедури. Про це домовилися під час двосторонньої зустрічі Перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков та Голова Державного митного комітету Республіки Білорусь Олександр Шпилевський. 

 
27 Листопада, 2013

Запорізьким студентам погрожують виключенням через Євромайдан

Студентам запорізьких ВНЗ погрожують неприємностями у навчанні, а також навіть виключенням в разі відсутності на парах. Про це повідомили самі студенти під час проведення Євромайдану у Запоріжжі.

 
27 Листопада, 2013

В Брюсселі відбулося засідання Військового комітету НАТО у форматі Євроатлантичного партнерства

26 листопада, у штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Військового комітету НАТО у форматі Євроатлантичного партнерства на рівні військових представників.

 
27 Листопада, 2013

Україна прагне стати сильним партнером як для ЄС, так і для МС

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк зустрівся зі студентами з приводу питання переговорів України з Європейським та Митним союзами. Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшої співпраці України з двома торговельно-економічними блоками. Зокрема, було порушено питання переваг для вітчизняного АПК від співпраці з цими зовнішньоекономічними партнерами.

 
27 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі