Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Провокація

Бенюка закидали помідорами на творчому вечорі. ФОТО

Акторові і депутату від партії "Свобода" Богдану Бенюку дісталося на власному творчому вечорі

03 Квітня, 2014

Ірина Сех: «Влада поширює агітки про загрози від асоціації з ЄС»

Уряд поширює агітаційну інформацію про те, як «турботлива» влада не підписала «загрозливу для економіки» Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Ця інформація надходить в державні установи та провладні ЗМІ у вигляді «темників», а також на листівках, які кладуть у кожну поштову скриньку. Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України Ірина Сех.

29 Листопада, 2013

Пародийное видео о карьерном росте Тимошенко

В YouTube появился мулитипликационный ролик про экс-премьер министра Украины, ныне заключенную Качановской колонии, Юлию Тимошенко. В пародийной форме, под мотивы известной песни Михаила Круга, показан весь трудовой путь Леди Ю.

08 Лютого, 2013

Итальянец писал в Twitter ложные сообщения о смерти знаменитостей

Житель Рима распространял в Twitter ложные сообщение о смерти знаменитостей от имени публичных людей и глав государств, передают Новости.bigmir)net.

05 Січня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі