Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Провокація

На Юрчишина звели наклеп

“Я думаю, щоби ту дорогу зруйнувати, потрібно витратити більше коштів. Думаю, люди прокляли б мене. А я хочу, щоб люди мені говорили тільки “Добрий день”.

07 Листопада, 2012

"Інтер" і "Перший національний" поширили сумнівний рейтинг політичних партій

Декілька українських телеканалів та сайтів поширили сумнівний рейтинг політичних партій, за результатами якого лідирує Партія регіонів та "УДАР Віталія Кличка".

20 Вересня, 2012

Последний хит интернета: "Путина - нет, это двойник"

Личность Президента России поставили под сомнение

 

14 Липня, 2012

Цікавий приклад для наслідування

Тернопільська облрада припиняє будь-які контакти та співпрацю з облдержадміністрацією, та рекомендувала управлінню з експлуатації майна через борги розірвати договори оренди з ОДА.

 
05 Липня, 2012

Нелегальна екскурсія в Чорнобиль - заборонений драйв

Я з дитинства захоплювалась туризмом. І знову ж таки з  дитинства при словах "Чорнобиль" та «зона відчуження» в моїй уяві поставали покинуті села, порослі бур'янами поля, непрохідні ліси та всілякі мутанти - жертви радіації: двоголові кури, наприклад, чи шестиногі телята.

11 Червня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі