Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Провокація

Щотижня я лягаю на стіл голови РДА

Його звуть Жора, він голова райдержадміністрації. Ми звикли бути разом, і якщо це любов – то взаємно по розрахунку. Можливо, я маю певні ознаки фетишизму щодо волохатих сардельок його пальців – адже саме руками він торкається мене найчастіше.

Інетернет видання ІнфоПорн

24 Травня, 2012

Провокационное

Вроде с Чистых прудов им ничем не грозят: развлечение, отдых, вакация… Просто вышли — позор. Засмеялись — разврат. Распивают чаи — провокация! О новых формах акций протеста пишет российский поэт, автор скандального проекта «Гражданинъ Поэт» Дмитрий Быков в «Новой газете»

 
21 Травня, 2012

Как сочетаются икра и революция

Такой вопрос задал всем нам российский журналист Сергей Пархоменко в блоге на «Эхо Москвы», и не находит ответа… Давайте поможем журналисту. Комментируйте пост Сергея Пархоменко.

 
16 Травня, 2012

Активісти "БРАТСТВА" встановили пам'ятник - "Пісяючого Сталіна"


Джерело Братство.info . Цитуємо заяву "БРАТСТВА":

До дня Перемоги Колими над Бухенвальдом, 7 травня 2012 року, БРАТСТВО подарувало всім ветеранам заградотрядів пам‘ятники «Пісяючий Сталін». В Києві пам‘ятник встановлено на вул. Братській.

07 Травня, 2012

«Гостинний» Почаїв?

 

Першого травневого дня з ініціативи протоієрея Степана Шири з міста Броди, Львівської області, відбулось піше паломництво до української святині «Святої гори Почаївської».

03 Травня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі