Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Провокація

Нардепа регіонала підловили під час "пікантного" заняття

Традиційним заняттям народних обранців під час парламентських тижнів все ще залишається вирішення особистих проблем.

13 Квітня, 2012

Як в наркодиспансері лікарні ім. Ющенка лікують горілкою


Випадково стикнулась з одним чоловіком у весняному парку. Той був з коляскою, прогулювався з онуком. Присів на лавочку біля мене, розговорились, а дізнавшись що я журналістка, почав розповідати, про те, як «лікують» в наркологічному відділі №3, вінницької лікарні імені Ющенка. Передаю шокуючу для мене сповідь, написала все, що почула.

 

06 Квітня, 2012

Как я потерял девственность с Королевской

Откровенно о Наталии Королевской и моих ощущениях

05 Квітня, 2012

КАЗНИТЬ НЕЛЬЗЯ ПОМИЛОВАТЬ

 

В свете белорусских событий, где на днях казнены осужденные за теракты в Минске и Витебске Дмитрий Коновалов и Владислав Ковалев, а также в свете трагедии, случившейся в Николаеве с 19-летней Оксаной Макар, украинское общество активно обсуждает  целесообразность введения в Украине смертной казни.

29 Березня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі