Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Анонс

Мода на кондитерів у політиці пройшла

Останнім часом у 16 окрузі робить заявку на участь у виборах близький друг Петра Бровка, який зараз перебуває під слідством (і, як кажуть, самі жителі округу, – подільник) – депутат обласної ради, гламурний мешканець Могилів-Подільського, член команди Порошенка, яка прийшла до влади «на крові» – Геннадій Вацак, власник однойменної мережі кондитерських магазинів. 

20 Червня, 2019

Виставка сучасних ікон відкриється 19 грудня в Києві

19 грудня в Києві, в Музеї Івана Гончара відкриється виставка сучасних ікон сімейної іконописної майстерні "Небо на землі" (м. Миколаїв).

16 Грудня, 2013

У Києві презентують «емоційний щоденник епохи»

29 листопада (п’ятниця) о 18:00 у Києві в центральній Книгарні «Є» (Київ, вул. Лисенка, 3-а) відбудеться презентація книги, яку називають ілюстрацією та емоційним щоденником епохи, книгою про українців та колекцією правдивих історій, без прикрас і політкоректності: Руслан Горовий «Гагарін і Барселона».

 
28 Листопада, 2013

Завтра розпочнеться безстрокове пікетування будівлі Кабінету міністрів України

19 листопада о 11:00 Вільна профспілка залізничників України та представники громадських, правозахисних організацій проведуть акцію протесту під Кабінетом Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2), пише Конфедерація вільних профспілок України.

18 Листопада, 2013

Ганна Герман сьогодні відвідає Львів з питань підготовки до відзначення 80-х роковин Голодомору

У Львові Ганна Герман зустрінеться також з журналістами, і цього ж дня повернеться до Києва.

15 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі