Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Історія

22 січня 1919 року територія України була в 1,6 раза більшою від нинішньої

Львів – Державний кордон Української Народної Республіки на день Злуки 22 січня 1919 був значно довший від сучасного. Кордон тодішньої України відображений на карті «Соборна Україна», яка вийшла друком у Львові за ініціативи благодійного фонду «Україна – Русь».

09 Лютого, 2014

Россия предавала Украину ВСЕГДА

Путин «ослеплен» и не отдает отчет в том, что же происходит вокруг него на самом деле. Последняя агрессия по отношению к Украине против евроинтеграции Украины и поддержка всеми силами бандитского режима Януковича для России обернется самоубийством

10 Січня, 2014

«Библия» в тренде Почему Ридли Скотт, Аронофски и другие экранизируют Книгу книг

Стало известно, что специальная версия сериала «Библия», который вышел в марте на канале History Channel, будет выпущена в кинотеатрах. Почти одновременно с «Библией» на телеэкраны вышел фильм «Варавва», готовятся экранизации биографий Ноя и Моисея. «Афиша» изучает новые и будущие проекты, связанные с Библией.

 
24 Квітня, 2013

Как пиво подарило нам цивилизацию

Некоторые первобытные люди выращивали и хранили зерно, чтобы готовить из него пиво, еще до того, как они научились делать из него хлеб, пишет «The International Herald Tribune», США

 
17 Березня, 2013

Виповнилося 74 роки з дня проголошення незалежної держави Карпатська Україна

Закарпатці за короткий час пройшли еволюцію від "угорських русинів" до закарпатських українців.

15 Березня, 2013

Табачник вычеркнул Шевченко и Хмельницкого из истории Украины

Из новых учебников по истории Украины для 5 класса исключили Богдана Хмельницкого, Тараса Шевченко, Михаила Грушевского и других исторических личностей. По такой новой программе школьников начнут учить истории Украины уже с 1 сентября. Однако она вызывает возмущение у педагогов, пишут Подробности.

18 Лютого, 2013

Первый поход ислама на Западную Европу

После неудавшейся арабской интервенции в Византию, исламские воины завоевали в 711 году Пиренейский полуостров. Аль-Андалус стал центром иудейско-мусульманской культуры. Пишет «Die Welt»,Германия

 
10 Лютого, 2013

Взгляд историка: «штурм небес» не состоялся, армия угодила в преисподнюю

Семьдесят лет назад в одном из подвалов Сталинграда советскими солдатами был взят в плен генерал-фельдмаршал Фридрих Паулюс – лицо его осунулось и нервно подергивалось, к тому же он явно страдал от дизентерии. Гитлер пришел в ярость, ведь Паулюс не пустил себе пулю в лоб. Кроме того, миф о германских Фермопилах, вылепленный Йозефом Геббельсом, был развеян. Эту историю вспоминает "The Times", Великобритания

 
03 Лютого, 2013

Українське дисиденство – це була правдива і зріла опозиція – професор Грицак

У той час, як чеський дисидент Карел Шварценберґ змагався за посаду президента Чехії, в Україні пішов у вічність його однодумець, дисидент і політик Михайло Горинь. А півроку перед ним померла Ірина Калинець – ще один яскравий представник дисидентського руху, повідомляє сайт Голосу Америки

30 Січня, 2013

Скоро лютий: місяць, який обікрав імператор Октавіан Авґуст

Уже за кілька днів почнеться найкоротший місяць року, пишуть Контракти. Не просто найкоротший, а ще й найгірший. Чому?

28 Січня, 2013

На Тернопільщині знайшли архівні списки бійців УПА

На Тернопільщині знайшли архів УПА зі списками бійців, з описом їхнього життя та підпільною повстанською агітацією.

16 Січня, 2013

Происхождение традиции отмечать Старый Новый

Традиция отмечать Старый Новый год идет от расхождения Юлианского календаря (или иначе календаря «старого стиля») и Григорианского календаря — того, по которому сейчас живет практически весь мир. 

14 Січня, 2013

Комічний роман про Гітлера став бестселером № 1 у Німеччині

На перше місце в рейтингу продажів у Німеччині вийшла книга Тимура Вермеша (Timur Vermes) «Він повернувся» (Er Ist Wieder Da). Цей сатиричний роман про пригоди Адольфа Гітлера в сучасній Німеччині вже перекладають англійською.

10 Січня, 2013

У Росії видадуть щоденник Брєжнєва та листи Сталіна

Російські історики готують до публікації раніше невідомі листи радянського лідера Йосипа Сталіна та щоденники генсека ЦК КПРС Леоніда Брежнєва, повідомив директор Інституту загальної історії РАН Олександр Чубар’ян.

21 Грудня, 2012

У Британії в 19 столітті жіноче чаювання прирівнювалося до чоловічого пияцтваЖіноче чаювання прирівнювали до пияцтва та революційної діяльності.

У Великобританії 19 століття споживання чаю жінками вважалося шкідливим захопленням, що підриває сімейні підвалини та економіку країни.

06 Грудня, 2012

Знайшли найбільше санітарне поховання часів радянсько-фінської війни

Бійців, які загинули на радянсько-фінляндськый війни, поховали на станції Лейпясуо Виборзького району Ленінградської області. Кілька ям з останками на початку літа виявили місцеві пошуковці. Про кістки на болоті їм розповів збирач ягід. У результаті експедиції з'ясувалося - знайдено найбільше в районі санітарне захоронення, пише Gazeta.ua.

04 Грудня, 2012

Видали спогади одного з виконавців Голодомору

Про геноцид «із середини» пише у своїх свідченнях Дмитро Гойченко, один із тих, «хто служив режиму», і чи не єдиний, «кому вистачило сили на каяття». Книга «Червоний апокаліпсис: крізь розкуркулення і Голодомор» розповідає про страшні часи радянської колективізації та Голодомору в Україні.

27 Листопада, 2012

Исследователи опознали пейзаж "Моны Лизы"

Исследовательницы из Италии определили, что на картине "Мона Лиза" Леонардо изобразил пейзаж из региона Монтефельтро, расположенного на северо-востоке Италии, сообщает The Times. Исследование будет опубликовано в декабре 2012 года в книге под названием Code P, пишет Lenta.ru.

27 Листопада, 2012

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору

Пам'ять жертв Голодомору вшановують в Україні. Цьогоріч виповнюється 80 років з початку наймасштабнішого голоду 1932-33 років, пише 5 канал.

23 Листопада, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі