Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Історія

З підручників історії за 5 клас викинули згадки про "помаранчеву революцію"

П'ятикласникам не будуть розповідати про Майдан. 

21 Листопада, 2012

У Батурині знайшли фігурку гетьманського пішака

Відомий український вчений, що живе у Канаді, Володимир Мезенцев кожного літа бере участь у розкопках в гетьманській столиці в Батурині. Ось як він розповідає про результати цьогорічних розкопок в газеті "Гомін України" (Торонто). 

19 Листопада, 2012

ДНК-портрет нації: бензин у вогонь арійського відродження

Українці в захопленні від фільму «ДНК-портрет нації», представленого донецьким регіональним телеканалом «Україна» 8 листопада 2012 р. Ми нарешті офіційно почули те, про що давно знали: українці є прямими нащадками легендарних аріїв, а Україна – колиска Арійської раси, пише портал Народний оглядач

 
16 Листопада, 2012

На Стене героев в Одессе торжественно открыли новую запись с орфографической ошибкой

На Стене героев в Одессе торжественно открыли новую запись с орфографической ошибкой.

14 Листопада, 2012

Как Ирена Сандлер спасла 2500 детей

В 2008 в возрасте 98-и лет умерла женщина по имени Ирена Сандлер. Во время Второй мировой войны Ирена получила разрешение на работу в Варшавском гетто в качестве сантехника/сварщика. У неё были на то “скрытые мотивы”.

12 Листопада, 2012

Сувої Мертвого моря пролежали в печерах понад 2000 років

Усе почалося 60 років тому, 1947-го, у місцевості Кумран за 60 км на схід від Єрусалима. Пастушок-бедуїн, збираючи під вечір кіз, натрапив на печеру. А в ній — сотні рукописів, схованих у глеках. Для малого це була лиш купа непотребу — старий мотлох і черепки. Він нарізав кілька шматків пергаменту, зсукав собі з них пасок і пішов далі шукати худобу. Його дорослі співплемінники-кочівники збагнули, що це якісь старожитності. Запропонували їх єрусалимським антикварам. Ті охоче купували навіть невеликі шматки шкіри з написами. Але навіть не здогадувалися, що мають справу з найстаршими у світі текстами Святого Письма, повідомляє Gazeta.ua.

08 Листопада, 2012

Первые блюда из шоколада готовили ещё племена Майя

Первые блюда из шоколада готовили ещё племена Майя. Археологи утверждают, они обнаружили следы шоколада на тарелке, которым 2500 лет. Ученые полагают, что в то время шоколад могли использовать в качестве соуса для более твердой пищи. Впервые они нашли остатки шоколада именно на тарелке, а не в чашке.

08 Листопада, 2012

Википедия стерла статью про американский ГУЛАГ и голодомор

В сети Интернет разгорается очередной скандал. Свободная энциклопедия «Википедия» удалила статью российского исследователя, которая посвящена оценке потерь США в результате Великой депрессии 1932-33 годов. Возмущенные блогеры начали массовое распространение статьи в русскоязычном сегменте популярного блог-сервиса Livejournal. Материал вызвал горячие споры, «исторический флешмоб», между тем, продолжается.

05 Листопада, 2012

В Херсонесе нашли базилику, полную древних захоронений

В Херсонесе (г.Севастополь) в результате археологических раскопок была обнаружены крупная христианская базилика с обилием захоронений внутри.

05 Листопада, 2012

У покинутому місті Мачу-Пікчу в Перу знайшли артефакти віком 1000 років

Кілька старовинних артефактів знайшли археологи у покинутому місті Мачу-Пікчу в Перу. Фахівці вважають, що вік знахідок - близько тисячі років, пише 5 канал.

24 Жовтня, 2012

Историю Италии выложили в онлайн-фотоархив

В глобальной сети появился огромный фотоархив, фонды которого целиком посвящены истории Италии, пишет Еuromag.

24 Жовтня, 2012

Прототипи Ромео і Джульєтти жили у Львові

Існує чимало версій, де насправді відбувалися події, описані в п'єсі "Ромео і Джульєтта". Італійці, британці, іспанці, французи стверджують, що ця історія сталася саме в їхніх країнах. Між тим у Львові й досі жива легенда про те, що реальні Ромео і Джульєтта мешкали саме тут, пише Gazeta.ua.

17 Жовтня, 2012

За що сидів Бандера: версія Табачника

Лідера ОУН Степана Бандеру арештували зовсім не через ідею створення незалежної України, - заявив Міністр освіти Дмитро Табачник.

15 Жовтня, 2012

Речі Януковича стали музейними експонатами

У музеї Кам'янця-Подільського розміщено склянку та ручку, якими користувався президент Віктор Янукович. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook Левко Стек.

15 Жовтня, 2012

Закарпаття повертає загиблих солдатів

Протягом 2-8 жовтня 2012 року поблизу селища Ясені Рахівського району Закарпатської області проходила розвідувальна пошукова експедиція за участю організацій, що входять до складу Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз «Народна Пам’ять» – «Пошук-Захід» (м. Ужгород), «Пошук-Дніпро» (м. Дніпропетровськ) та «Обеліск» (м. Київ).

12 Жовтня, 2012

Сьогодні 340 років як народився автор першої у світі Конституції

Сьогодні 340 років з дня народження одного з упорядників першої у світі Конституції - Конституції Пилипа Орлика (Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького між Ясновельможним паном Пилипом Орликом, новообраним князем Війська Запорозького, і між генералами, полковниками, а також названим Військом Запорозьким, що за давнім звичаєм і за військовими правилами утверджені обома сторонами вільним голосуванням і Ясновельможного князя урочистою присягою підтверджені року від Різдва Христового 1710, Квітня 5, в Бендерах.), що стала першим козацьким суспільним договором, пише на своїй сторінці у Facebook Віктор Балога.

11 Жовтня, 2012

Сьогодні "смайлику" виповнилося 30 років

У цей день у 1982 році професор Університету Карнегі-Меллона в місті Пітсбург (штат Пенсильванія) Скотт Фалман уперше відправив, символізуюче емоцію, електронне повідомлення-піктограму, пише ИТАР-ТАСС.

19 Вересня, 2012

Знято фільм про Юлію Тимошенко!

Для того аби про тебе відзняли документальну стрічку, потрібно, зазвичай, дочекатися власної смерті. Але це не про НЕЇ. Хоча вона сидить, але ПРАЦЮЄ.

18 Вересня, 2012

Чому українці розмовляють російською? (відео)

Ще 100 років ситуація, коли українці хотіли говорити російською, видавалися повним абсурдом. Тоді на території нинішньої України домінувала українська мова - нею розмовляли понад 70% населення. Несподіваний історичний екскурс від Першого національного, пише Експрес.

12 Вересня, 2012

У космос відправлять історію людства у фотографіях

Некомерційна громадська арт-організація Creative Time спонсорує проект з запуску в космос кремнієвого диску у позолоченій оболонці. Як повідомляє The New York Times, на диск записано сто фотографій, що представляють історію сучасного людства, повідомляє КорреспонденТ.net.

12 Вересня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі