Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Історія

В США вспоминают теракты 11 сентября 2001 года

В Америке и во всем мире во вторник вспоминают трагические события 11 сентября 2001 года, когда в результате беспрецедентного нападения террористов всего за несколько часов погибли 2 тысячи 977 человек - граждане США и еще 91 государства. Среди жертв было 96 граждан и выходцев из стран бывшего СССР.

11 Вересня, 2012

Ученые определили причину смерти Тутанхамона

Египетский фараон Тутанхамон (ХIV век до нашей эры) скончался в результате наследственной генетической болезни. К такому выводу пришел британский ученый.

10 Вересня, 2012

Під яким прапором йдемо і куди дійдемо?

Національна символіка — поряд із мовою, територією розселення етносу і усвідомленням своєї окремішності в крові, традиціях батьків і переконаннях — завжди була важливим опорним елементом фундаменту кожної нації, знаком її існування та утвердження в світі, пише "Голос України".

07 Вересня, 2012

Вілла віком близько 3 500 років знайдена у Греції

Грецькі археологи розкопали віллу віком близько 3 500 років в горах острова Крит, пише Еuromag.ru.

23 Серпня, 2012

Прип’ять: місто-музей, чи місто-руїна?!

Місто Прип’ять уже 26 років пустує. Тут планували зробити музей, але плани змінились через руйнування будинків, пише "Історична правда".

23 Серпня, 2012

Сьогодні день «Лікарі світу - за мир». Пам'ять загиблим в Хіросімі

6 серпня вважається міжнародним днем, що був запропонований організацією «Лікарі світу за запобігання ядерної загрози». Відзначається в річницю дня бомбардування японського міста Хіросіми - 6 серпня 1945.

06 Серпня, 2012

Моя асиміляція. Як ставали українцями в УРСР епохи застою

  Асиміляційний потенціал України ще діяв навіть за часів Щербицького-Брежнєва. Завдяки цьому потенціалу в деякої частини людей з російськомовних родин і навіть без очевидного українського походження раптом проростало усвідомлення себе українцями.

05 Серпня, 2012

"Два роки заради майбутнього", або "откуда есть пошли донецкие"?

У політичних колах та й у масовій свідомості дуже поширена точка зору, що справжні мотиви політики – таємниця за багатьма печатками. Що істинна інформація ховається десь у коридорах влади, а на поверхню – до людей – видаються лише її крихітки та й те з певними політичними цілями (конспект однієї книги)

30 Червня, 2012

Археологи з’ясували, коли з’явилися бідні і багаті

Археологи встановили, що спадкова соціальна нерівність з'явилася як мінімум 7 тисяч років тому, пише «Корреспондент»

 
30 Травня, 2012

Украинский Тайный Орден. Характерники

 
История тайных обществ уходит своими историческими корнями в глубь историю. Так, в западном мире знамениты рыцари-тамплиеры, розенкрейцеры, а кто у нас?

09 Травня, 2012

Чого хотів гетьман Іван Мазепа?

«Багато хто з українських істориків розглядає акцію гетьмана Мазепи восени 1708 року як антимосковське «повстання». Насправді ж ніякого повстання не було. Був перехід невеличкої частини козацького війська й більшості генеральної старшини на бік шведів. От і все», - стверджує історик, кандидат історичних наук Олександр Дубина.

 
05 Травня, 2012

ХАЙЛЬ, ФЮРЕР! ЧТО ПРАЗДНУЕМ, ПАНОВЭ?


День рождения Гитлера во многих странах мира признан Днем траура. Кроме, как выяснилось, Украины.

20 Квітня, 2012

Факти-обманки

Багато з так званих «загальновідомих» фактів насправді не факти, а історичні міфи, що не мають відношення до реальності. 

 
20 Квітня, 2012

Швидкісні рейкові автобуси на Галичині у 1930-их

  Поки Колесніков закуповує у Кореї швидкісні поїзди, варто згадати про експрес "Люкс-торпеда", який ходив на Галичині у 1930-их. Скажімо, відстань від Тернополя до Заліщиків він долав за 2,5 годин. Зараз поїзд "Київ-Чернівці" долає її за 4,5 годин...

"Історична правда"

17 Квітня, 2012

Розгін першої демократичної Вінницької Думи у 1918 році


Перша Вінницька Дума, обрана влітку 1917 року за демократичним принципами загального, рівного, прямого і таємного голосування прожила до свого першого розпуску трохи менше півроку, залишивши вінничанам свідчення функціонування демократичної інституції в умовах тоталітарної влади.

13 Квітня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі