Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Історія

У Британії в 19 столітті жіноче чаювання прирівнювалося до чоловічого пияцтваЖіноче чаювання прирівнювали до пияцтва та революційної діяльності.

У Великобританії 19 століття споживання чаю жінками вважалося шкідливим захопленням, що підриває сімейні підвалини та економіку країни.

06 Грудня, 2012

Знайшли найбільше санітарне поховання часів радянсько-фінської війни

Бійців, які загинули на радянсько-фінляндськый війни, поховали на станції Лейпясуо Виборзького району Ленінградської області. Кілька ям з останками на початку літа виявили місцеві пошуковці. Про кістки на болоті їм розповів збирач ягід. У результаті експедиції з'ясувалося - знайдено найбільше в районі санітарне захоронення, пише Gazeta.ua.

04 Грудня, 2012

Видали спогади одного з виконавців Голодомору

Про геноцид «із середини» пише у своїх свідченнях Дмитро Гойченко, один із тих, «хто служив режиму», і чи не єдиний, «кому вистачило сили на каяття». Книга «Червоний апокаліпсис: крізь розкуркулення і Голодомор» розповідає про страшні часи радянської колективізації та Голодомору в Україні.

27 Листопада, 2012

Исследователи опознали пейзаж "Моны Лизы"

Исследовательницы из Италии определили, что на картине "Мона Лиза" Леонардо изобразил пейзаж из региона Монтефельтро, расположенного на северо-востоке Италии, сообщает The Times. Исследование будет опубликовано в декабре 2012 года в книге под названием Code P, пишет Lenta.ru.

27 Листопада, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі