Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Наука

У МОН відбулось засідання щодо питання Брацлавського коледжу

Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич.

10 Липня, 2018

Справедливість, неупередженість і верховенство права є основними принципами судочинства! Велика палата Верховного суду України прийняла остаточне рішення щодо державних земель ВНАУ!

Напередодні Дня Конституції України відбулося надзвичайно важливе судове засідання, що доводить існування верховенства права і справедливості у нашій державі. 

26 Червня, 2018

АСПІРАНТ ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПЕРЕМІГ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ЕСЕ В МЕРЕЖІ УНІВЕРСИТЕТІВ ЧОРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНУ (BSUN)

19-21 червня 2018 року в місті Тирана, Албанія аспірант третього року денної державної форми навчання факультету механізації сільського господарства ВНАУ Олександр Яремчук переміг у міжнародному конкурсі есе на тему: «Двадцять п’ять років парламентської співпраці в регіоні Чорноморського економічного співробітництва – погляди та перспективи на майбутнє».

25 Червня, 2018

Прес-служба ВНАУ інформує щодо ситуації з Брацлавським агроекономічним коледжем

Для Вінницького національного аграрного університету, уже стало звичним, що жодна сесія обласної ради не проходить, щоб предметом обговорення не ставав аграрний  університет. 

17 Червня, 2018

Вінницький національний аграрний університет підтримав рішення директора та колективу Брацлавського агроекономічного коледжу

Вінницький національний аграрний університет, підтримуючи тривалі наполягання директора та колективу Брацлавського агроекономічного коледжу щодо виходу зі структури університету, що наразі згідно чинного законодавства є можливим лише шляхом ліквідації задля створення нової юридичної особи, докладає усіх зусиль та співпрацює у різних напрямках аби відповідне право колективу коледжу було реалізовано якнайшвидше.

06 Червня, 2018

Start up молодих науковців Вінницького національного аграрного університету переміг на Всеукраїнському фестивалі інноваційВінницький національний аграрний університет став переможцем конкурсу стартапів Festival of innovation

18 Травня, 2018

Офіційна відповідь Сергію Чумаку щодо ситуації, яка склалась навколо державних земель що знаходяться в постійному користуванні Вінницького національного аграрного університету

В зв’язку з неодноразовим поширенням Вами неправдивої інформації щодо ситуації, яка склалась навколо державних земель, що знаходяться в постійному користуванні Вінницького національного агарного університету з 2012 року, вважаємо за необхідне, ще раз довести до відома громадян офіційну інформацію, яка базується на офіційних державних документах, достовірність яких підтверджена правовстановлюючими актами.

18 Квітня, 2018

Президент університету Григорій Калетнік перебуває з робочим візитом в м.Батон Руж, США

Сьогодні на базі Луїзіанського університету (США) розпочав роботу ІІ Симпозіум ректорів Вишеградської Асоціаціі університетів

16 Квітня, 2018

Григорій Калетнік: Найголовніший вектор реформування аграрної освіти — синергія тріади освіта-наука-виробництво

Майже кожен роботодавець говорить про те, що сучасна система вітчизняної аграрної освіти зберігає багато ознак застарілої моделі і не відповідає реаліям сьогодення. Але чи дійсно це так? Відповідь на це та інші запитання AgroPortal.ua — в ексклюзивному інтерв’ю з президентом Вінницького національного аграрного університету Григорієм Калетніком.

08 Лютого, 2018

Китай побудує надпотужний протонний колайдер

Протягом найближчих 20 років в Китай побудує надпотужний протонний колайдер

25 Липня, 2014

Як працює промивання мізків

На простому прикладі дітям в школі показали, як працює метод "промивання мізків"

14 Січня, 2014

«Экологический» автомобиль, работающий на тории, будет требовать заправки всего один раз в сто лет…

На сегодняшний день по дорогам планеты ездит более одного миллиарда автомобилей, которые прямо или косвенно стоят триллионы долларов в материальных ресурсах, времени и ядовитых выбросах. А теперь представьте, что все эти машины смогут работать абсолютно экологически в течение 100 лет всего лишь на 8 граммах топлива каждая

12 Січня, 2014

Изобретена «антимикроволновка»

Новый прибор V-Tex, разработанный недавно британской компанией Enviro-Cool Limited, способен понизить температуру жидкости в алюминиевой банке объёмом 330 мл с 32 до 5 градусов Цельсия всего за 42 секунды. Этот же процесс в случае полулитровой банки займет примерно 50 секунд. Со стеклянной тарой на охлаждение уйдет больше времени — в среднем 4 и 6 минут соответственно. Однако это все равно намного быстрее, чем если бы бутылка была просто опущена в воду с температурой, близкой к замерзанию: в этом случае пришлось бы ждать 25–30 минут, пишет Украинский выбор.

06 Листопада, 2013

Звинувачення Лілії Гриневич, ставлять під сумнів роботу понад півтисячі висококваліфікованих експертів, вчителів та науковців

Днями в ЗМІ з’явилася інформація щодо монополізації ринку підручників та зниження якості українських підручників з посиланням на Голову Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілію Гриневич. Хочемо зазначити, що критичне зауваження носить традиційно упереджений характер та не відповідає дійсності.

05 Вересня, 2013

«Сколково» приняло в свой совет украинских ученых

По поручению Николая Азарова подготовлено решение о вхождении отечественных ученых  в состав Консультативного научного совета российского Фонда «Сколково».

 
01 Липня, 2013

«Оружие возмездия» викингов

Древние германцы создали супероружие, сообщает «Die Welt»,Германия.

 
19 Квітня, 2013

З кілець Сатурну на планету йде дощ

У атмосферу Сатурну надходить вода, назбирана в його кільцях. Щоденний об'єм опадів, що спадають на газовий гігант, дорівнює одному олімпійському бассейну, передає Infox.ru

14 Квітня, 2013

Віктор Янукович: «IT-індустрія для сучасної України – дієвий спосіб забезпечити розвиток економіки та гарний шанс зайняти впевнену позицію на міжнародній арені»

Нещодавно набули чинності закони по введенню спеціального податкового режиму для IT-галузі, Ви - в авторському колективі цих проектів, Ви також увійшли в президію нової IT-асоціації. Чому так цікавитеся саме цією галуззю?

28 Березня, 2013

Лінійність еволюції спростовано

Закон незворотності еволюції вдалося спростувати біологам - на прикладі пилових кліщів, передає Infox.ru

 
17 Березня, 2013

Ніколаєнко: «Нова назва Міністерство Освіти – виправлена помилка!»

Керуючі освітяни країни розказали у програмі «Власний погляд» про нововведення в освітній сфері, плюси та мінуси.

14 Березня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі