Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Наука

Григорій Калетнік: Найголовніший вектор реформування аграрної освіти — синергія тріади освіта-наука-виробництво

Майже кожен роботодавець говорить про те, що сучасна система вітчизняної аграрної освіти зберігає багато ознак застарілої моделі і не відповідає реаліям сьогодення. Але чи дійсно це так? Відповідь на це та інші запитання AgroPortal.ua — в ексклюзивному інтерв’ю з президентом Вінницького національного аграрного університету Григорієм Калетніком.

08 Лютого, 2018

Китай побудує надпотужний протонний колайдер

Протягом найближчих 20 років в Китай побудує надпотужний протонний колайдер

25 Липня, 2014

Як працює промивання мізків

На простому прикладі дітям в школі показали, як працює метод "промивання мізків"

14 Січня, 2014

«Экологический» автомобиль, работающий на тории, будет требовать заправки всего один раз в сто лет…

На сегодняшний день по дорогам планеты ездит более одного миллиарда автомобилей, которые прямо или косвенно стоят триллионы долларов в материальных ресурсах, времени и ядовитых выбросах. А теперь представьте, что все эти машины смогут работать абсолютно экологически в течение 100 лет всего лишь на 8 граммах топлива каждая

12 Січня, 2014

Изобретена «антимикроволновка»

Новый прибор V-Tex, разработанный недавно британской компанией Enviro-Cool Limited, способен понизить температуру жидкости в алюминиевой банке объёмом 330 мл с 32 до 5 градусов Цельсия всего за 42 секунды. Этот же процесс в случае полулитровой банки займет примерно 50 секунд. Со стеклянной тарой на охлаждение уйдет больше времени — в среднем 4 и 6 минут соответственно. Однако это все равно намного быстрее, чем если бы бутылка была просто опущена в воду с температурой, близкой к замерзанию: в этом случае пришлось бы ждать 25–30 минут, пишет Украинский выбор.

06 Листопада, 2013

Звинувачення Лілії Гриневич, ставлять під сумнів роботу понад півтисячі висококваліфікованих експертів, вчителів та науковців

Днями в ЗМІ з’явилася інформація щодо монополізації ринку підручників та зниження якості українських підручників з посиланням на Голову Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілію Гриневич. Хочемо зазначити, що критичне зауваження носить традиційно упереджений характер та не відповідає дійсності.

05 Вересня, 2013

«Сколково» приняло в свой совет украинских ученых

По поручению Николая Азарова подготовлено решение о вхождении отечественных ученых  в состав Консультативного научного совета российского Фонда «Сколково».

 
01 Липня, 2013

«Оружие возмездия» викингов

Древние германцы создали супероружие, сообщает «Die Welt»,Германия.

 
19 Квітня, 2013

З кілець Сатурну на планету йде дощ

У атмосферу Сатурну надходить вода, назбирана в його кільцях. Щоденний об'єм опадів, що спадають на газовий гігант, дорівнює одному олімпійському бассейну, передає Infox.ru

14 Квітня, 2013

Віктор Янукович: «IT-індустрія для сучасної України – дієвий спосіб забезпечити розвиток економіки та гарний шанс зайняти впевнену позицію на міжнародній арені»

Нещодавно набули чинності закони по введенню спеціального податкового режиму для IT-галузі, Ви - в авторському колективі цих проектів, Ви також увійшли в президію нової IT-асоціації. Чому так цікавитеся саме цією галуззю?

28 Березня, 2013

Лінійність еволюції спростовано

Закон незворотності еволюції вдалося спростувати біологам - на прикладі пилових кліщів, передає Infox.ru

 
17 Березня, 2013

Ніколаєнко: «Нова назва Міністерство Освіти – виправлена помилка!»

Керуючі освітяни країни розказали у програмі «Власний погляд» про нововведення в освітній сфері, плюси та мінуси.

14 Березня, 2013

Віра Агеєва про ЗНО, вищу освіту та науку

Віра Агеєва - літературознавка, доктор філологічних наук, професорка Києво-Могилянської академії, лауреатка Шевченківської премії 1996 року, пише Українська правда. Життя.

11 Березня, 2013

Марія Башлик: Як зацікавити дітей наукою

Дитина переймається навіть маленьким дослідом, якщо вона зробила його сама. На таке інтерактивне навчання за допомогою цікавих експериментів у 2010 році зробила ставку психолог Марія Башлик, розпочавши власний проект "Весела наука", пише Українська правда.

04 Березня, 2013

Марсоход «завис»

На Марсі завис комп'ютер. NASA вимушене було припинити реалізацію наукової програми вартістю в 2,5 млрд доларів з використанням марсохода Curiosity, один з комп'ютерів якого перестав відгукуватися на команди, повідомляє Газета.Ru 

 
03 Березня, 2013

Деннис Тито запустит человека на Марс в 2018 году

Первый космический турист планирует космическое путешествие к Красной планете через пять лет, сообщают «Известия»

 
01 Березня, 2013

Марс атакует комета

Австралийские астрономы провели исследование, согласно которому выяснили, что в октябре 2014 года крупная комета может столкнуться с Марсом, сообщает «Взгляд»

 
28 Лютого, 2013

Фіни створили телефон для «бомжів»

Фінська компанія Nokia анонсувала новий телефон Nokia 105, здатний працювати понад місяць без підзарядки, пише Lenta.ru

 
27 Лютого, 2013

Google собирается запустить потоковый музыкальный сервис

По слухам, Google работает над собственным потоковым музыкальным сервисом, об этом сообшил сайт therunet.com

 
25 Лютого, 2013

У Єгипті знайшли ще одну піраміду

Археологи з Бельгії виявили в Луксорі на півдні Єгипту нову піраміду, яку вчені віднесли до епохи фараонів XIX династії. Як повідомляють місцеві ЗМІ, піраміда була виявлена ??двома археологами з вільних університетів Брюсселя і Гента під час розкопок на одному з пагорбів Шейх Абд ель-Курна, повідомлює РБК-Україна

 
24 Лютого, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі