Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Наука

Китай побудує надпотужний протонний колайдер

Протягом найближчих 20 років в Китай побудує надпотужний протонний колайдер

25 Липня, 2014

Як працює промивання мізків

На простому прикладі дітям в школі показали, як працює метод "промивання мізків"

14 Січня, 2014

«Экологический» автомобиль, работающий на тории, будет требовать заправки всего один раз в сто лет…

На сегодняшний день по дорогам планеты ездит более одного миллиарда автомобилей, которые прямо или косвенно стоят триллионы долларов в материальных ресурсах, времени и ядовитых выбросах. А теперь представьте, что все эти машины смогут работать абсолютно экологически в течение 100 лет всего лишь на 8 граммах топлива каждая

12 Січня, 2014

Изобретена «антимикроволновка»

Новый прибор V-Tex, разработанный недавно британской компанией Enviro-Cool Limited, способен понизить температуру жидкости в алюминиевой банке объёмом 330 мл с 32 до 5 градусов Цельсия всего за 42 секунды. Этот же процесс в случае полулитровой банки займет примерно 50 секунд. Со стеклянной тарой на охлаждение уйдет больше времени — в среднем 4 и 6 минут соответственно. Однако это все равно намного быстрее, чем если бы бутылка была просто опущена в воду с температурой, близкой к замерзанию: в этом случае пришлось бы ждать 25–30 минут, пишет Украинский выбор.

06 Листопада, 2013

Звинувачення Лілії Гриневич, ставлять під сумнів роботу понад півтисячі висококваліфікованих експертів, вчителів та науковців

Днями в ЗМІ з’явилася інформація щодо монополізації ринку підручників та зниження якості українських підручників з посиланням на Голову Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілію Гриневич. Хочемо зазначити, що критичне зауваження носить традиційно упереджений характер та не відповідає дійсності.

05 Вересня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі