Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Наука

«Сколково» приняло в свой совет украинских ученых

По поручению Николая Азарова подготовлено решение о вхождении отечественных ученых  в состав Консультативного научного совета российского Фонда «Сколково».

 
01 Липня, 2013

«Оружие возмездия» викингов

Древние германцы создали супероружие, сообщает «Die Welt»,Германия.

 
19 Квітня, 2013

З кілець Сатурну на планету йде дощ

У атмосферу Сатурну надходить вода, назбирана в його кільцях. Щоденний об'єм опадів, що спадають на газовий гігант, дорівнює одному олімпійському бассейну, передає Infox.ru

14 Квітня, 2013

Віктор Янукович: «IT-індустрія для сучасної України – дієвий спосіб забезпечити розвиток економіки та гарний шанс зайняти впевнену позицію на міжнародній арені»

Нещодавно набули чинності закони по введенню спеціального податкового режиму для IT-галузі, Ви - в авторському колективі цих проектів, Ви також увійшли в президію нової IT-асоціації. Чому так цікавитеся саме цією галуззю?

28 Березня, 2013

Лінійність еволюції спростовано

Закон незворотності еволюції вдалося спростувати біологам - на прикладі пилових кліщів, передає Infox.ru

 
17 Березня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі