Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Наука

Топ-10 найважливіших наукових подій 2012

Відкриття бозона Хіггса і майоранівських квазічастинок, розшифровка генома денисовської людини, отримання нових даних про властивості нейтрино і посадка апарата Curiosity на Марсі опинилися в рейтингу головних наукових досягнень 2012 року, складеному журналом Science, повідомляє NEWSru.com.
     

21 Грудня, 2012

Науковці доводять, що ми живемо у матриці

Науковці не полишають спроб з'ясувати, чи є наш Всесвіт всього лише подобою комп'ютерної симуляції, як у фільмі "Матриця". Існує метод дослідження, який, на їхню думку, допоможе це встановити пише NEWSru.com

15 Грудня, 2012

Астрономи визначили сім планет, де перш за все варто шукати життя

Про останні здобутки астрономів повідомляють світові ЗМІ. Вчені на шляху до розгадки походження розуму у Всесвіті.
   

12 Грудня, 2012

У Києві з’явилася перша енергоощадна багатоповерхівка, що дозволить економити до 80%

Пілотний проект "Енергоефективна забудова" вартістю 300 тисяч євро впроваджено в рамках Міжнародної ініціативи захисту клімату. Ним опікувалося німецьке Федеральне міністерство довкілля, охорони природи та безпеки реакторів спільно з українським Міністерством регіонального розвитку, пише День.

11 Грудня, 2012

У НАСА зазирнули під поверхню Місяця

Супутники-близьнюки НАСА "Грейл" виявили під місячною поверхнею канали з застиглою магмою. Вчені сподіваються за допомогою цих каналів зазирнути в епоху народження нашого природного супутника, повідомляють іноземні ЗМІ.

07 Грудня, 2012

На Колыме вскрыли причины гибели шерстистых носорогов

Сохранившиеся останки шерстистого носорога открыли ученым новые подробности жизни исчезнувшего вида. Сообщает ВВС

06 Грудня, 2012

Американцы научились бороться с плесенью на хлебе

Одна из американских компаний, которая работает над увеличением срока хранения хлеба, овощей, мяса и других скоропортящихся продуктов, нашла способ борьбы с плесенью, сообщают зарубежные СМИ.

06 Грудня, 2012

Китайські овочі з… Марсу

Керівництво Китаю готується до вирощування чотирьох видів овочів на Марсі та Місяці для підтримки життя космонавтів, повідомляють китайські ЗМІ з посиланням на Центр досліджень і підготовки китайських космонавтів у Пекіні.
      

05 Грудня, 2012

Кто правит интернетом

В ближайшие две недели в Дубае пройдет конференция Международного союза электросвязи (МСЭ), организации, действующей под эгидой ООН, в которую входят 193 государства, а также предприятия и различные объединения. Об этом сообщает Tagesspiegel.
      

05 Грудня, 2012

Cтуденты нашли формулу идеальной новогодней елки

Студенты Университета Шеффилда вывели формулу идеального новогоднего дерева, пишет Metro. 20-летние будущие математики Николь Райтэм и Алекс Крейг провели исследование на тему правильного оформления рождественской елки по заказу сети британских универмагов, сообщает Лента.ру.

03 Грудня, 2012

Гибкие мобильники могут появиться уже в 2013 году

Представьте, что с телефоном можно обращаться, как с листом бумаги.
Например, скатать его в рулон. Или бросить с размаху на пол. Запихнуть в рюкзак. Наступить на него... А он будет работать, как ни в чем не бывало, сообщает ВВС

01 Грудня, 2012

Google Books: як відсканувати тисячу сторінок за півтори години за допомогою пилососа

Опубліковані схеми та описи, за допомогою яких будь-який бажаючий, за наявності достатньої технічної кваліфікації, зможе виготовити швидкісний книжковий сканер «як у Google».

30 Листопада, 2012

На Меркурії знайшли лід

Міжпланетний зонд Messenger виявив значні скупчення льоду на дні кратерів Меркурія - найближчої до Сонця планети. Температура на її поверхні може досягати 427 градусів за Цельсієм, повідомляють закордонні ЗМІ.

30 Листопада, 2012

NASA: "Невероятная находка" на Марсе оказалась органическими молекулами

Марсоход Curiosity обнаружил на Красной планете простые органические молекулы, объявил представитель NASA, чьи коллеги ранее обещали рассказать о сделанной на Марсе "невероятной находке исторического масштаба". Подробные данные специалисты намерены предоставить публике не ранее 3 декабря - тогда в Сан-Франциско начнется встреча членов Американского географического союза. 

29 Листопада, 2012

Марсохід знайшов органічні молекули

Марсохід Curiosity виявив на Червоній планеті прості органічні молекули, оголосив представник NASA, чиї колеги раніше обіцяли розповісти про зроблену на Марсі "неймовірну знахідку історичного масштабу". Докладні дані фахівці мають намір оприлюднити не раніше 3 грудня - саме тоді в Сан-Франциско розпочнеться зустріч Американського географічного союзу, пише NEWSru.com.

28 Листопада, 2012

У Києві представили 100 найкращих проектів школярів-винахідників

100 найкращих проектів школярів-винахідників зі всієї України представили у Києві, пише 5 канал.

28 Листопада, 2012

Японцы презентовали суперскоростной электромагнитный поезд без колес

Японцы, известные своим вкладом в разработку скоростных поездов, представили публике транспорт нового поколения - "маглев". Это поезд без колес, который благодаря использованию магнитной левитации способен развивать скорость до 310 километров в час, сообщает NEWSru.com.

27 Листопада, 2012

Живые растения превратили в источник электричества

Нидерландские ученые открыли способ получать электричество из живых растений. Новая технология сулит революцию в "зеленой" энергетике - целые дома можно будет снабжать электричеством, просто разбив на крыше газон.

27 Листопада, 2012

Винайдено технологію прослуховування Skype

Нова революційна технологія допоможе державним установам "по-тихому" прослуховувати розмови у інтернет-сервісах, зокрема таких, як Skype та інших голосових інтернет-протоколів (VoIP), у реальному часі.
   

26 Листопада, 2012

Археологи раскопали де Медичи

Итальянские исследователи потревожили прах Джованни де Медичи — одного из самых знаменитыхкондотьеров (наёмников) Ренессанса — в попытке получше изучить жизнь и смерть харизматичного полководца XVI века.

24 Листопада, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі