Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Наука

Створено атлас людського мозку

Американські вчені з Алленовського Інституту досліджень головного мозку в Сієтлі створили детальну карту головного мозку людини, повідомляє УКРІНФОРМ.

24 Вересня, 2012

Вирішено проблему утилізації пакувальних матеріалів

Винахідник з Харкова пропонує свій винахід, що спростить проблему утилізації пакувальних матеріалів. Таку ідею йому подарували смітники!

18 Вересня, 2012

«Вимикач» реклами від Apple

21 серпня 2012 року компанія Apple запатентувала пристрій, який дозволяє користувачам уникати перегляду або прослуховування реклами.

23 Серпня, 2012

Українська команда посіла 10 місце на Міжнародній студентській олімпіаді з астрономії та астрофізики

4–14 серпня 2012 року у Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія) відбулася VI  Міжнародна студентська олімпіада з астрономії та астрофізики, у якій взяла участь команда студентів з України.

21 Серпня, 2012

Маятник Ньютона по-японськи

Японський дизайнер Ясутокі Карія (Yasutoki Kariya) переробив популярну іграшку під назвою Asobi, що ілюструє третій закон Ньютона - "сила дії дорівнює силі протидії", пише ТСН.

08 Серпня, 2012

Найдорожчий в світі жорсткий диск коштує 25 тис. євро

У Франції розроблено жорсткий диск, який прослужить мільйони років, а його ціна становить 25 тис. євро, пише «Science-News».

 
19 Липня, 2012

Брэнсон: сотни туристов летят со мной в космос уже в следующем году

На проходящем в эти дни международном авиасалоне в британском Фарнборо Ричард Брэнсон озвучил сроки своей частной космической программы

 
15 Липня, 2012

Американцы нашли способ, который позволяет дышать без легких

Американские исследователи из Boston Children Hospital нашли способ кратковременного снабжения крови кислородом в случае внезапной остановки дыхания.  

09 Липня, 2012

Мы живем в мяче!

Научный мир затаил дыхание - в среду физики, работающие с Большим адронным коллайдером (БАК), могут сделать долгожданное объявление об открытии "божественной частицы". 

 
03 Липня, 2012

«Окуляри майбутнього» від Google

Пристрій, що здатен передавати відеофайли і робити фотографії в режимі реального часу, обійдеться покупцям у 1,5 тисячі доларів.

 
01 Липня, 2012

Ученые подтвердили существование зазеркалья

Итальянские физики проанализировали опыты с нейтронами русского исследователя Анатолия Сереброва и пришли к выводу, что ему удалось найти вход в Зазеркалье.

28 Червня, 2012

К 2300 году Нью-Йорк затопит водой

В столетия уровень морей будет неуклонно подниматься, говорится в исследовании, проведенном международной группой климатологов, об этом сообщает «Левый берег».

 
27 Червня, 2012

Геологи подтвердили дату смерти Христа

Иерусалим, 25 мая. Иисус Христос, скорее всего, был распят в пятницу, 3 апреля 33 года нашей эры. С таким утверждением выступили геологи, исходя из публикации в научном журнале International Geology Review.

26 Червня, 2012

Фізико-математичний «Турнір чемпіонів» у Вінниці виграли дніпропетровці


У Вінниці, на базі фізико-математичної гімназії (ФМГ) № 17 пройшла XIX Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики.

09 Травня, 2012

Студенти ВНТУ перемогли у Всеукраїнській олімпіаді

На базі Вінницького національного технічного університету відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада за спеціальністю «Системи управління і автоматики»

 

27 Квітня, 2012

В Виннице изобрели ... "вечный акумулятор"

В винницком Экспоцентре состоялась ХV Межрегиональная специализированная выставка "Строймаркет".

23 Квітня, 2012

ВНТУ посів друге місце на Всеукраїнській олімпіаді за радіотехніки

На базі Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) відбулась 4-а Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки.

 

10 Квітня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі