Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Наука

Мы живем в мяче!

Научный мир затаил дыхание - в среду физики, работающие с Большим адронным коллайдером (БАК), могут сделать долгожданное объявление об открытии "божественной частицы". 

 
03 Липня, 2012

«Окуляри майбутнього» від Google

Пристрій, що здатен передавати відеофайли і робити фотографії в режимі реального часу, обійдеться покупцям у 1,5 тисячі доларів.

 
01 Липня, 2012

Ученые подтвердили существование зазеркалья

Итальянские физики проанализировали опыты с нейтронами русского исследователя Анатолия Сереброва и пришли к выводу, что ему удалось найти вход в Зазеркалье.

28 Червня, 2012

К 2300 году Нью-Йорк затопит водой

В столетия уровень морей будет неуклонно подниматься, говорится в исследовании, проведенном международной группой климатологов, об этом сообщает «Левый берег».

 
27 Червня, 2012

Геологи подтвердили дату смерти Христа

Иерусалим, 25 мая. Иисус Христос, скорее всего, был распят в пятницу, 3 апреля 33 года нашей эры. С таким утверждением выступили геологи, исходя из публикации в научном журнале International Geology Review.

26 Червня, 2012

Фізико-математичний «Турнір чемпіонів» у Вінниці виграли дніпропетровці


У Вінниці, на базі фізико-математичної гімназії (ФМГ) № 17 пройшла XIX Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики.

09 Травня, 2012

Студенти ВНТУ перемогли у Всеукраїнській олімпіаді

На базі Вінницького національного технічного університету відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада за спеціальністю «Системи управління і автоматики»

 

27 Квітня, 2012

В Виннице изобрели ... "вечный акумулятор"

В винницком Экспоцентре состоялась ХV Межрегиональная специализированная выставка "Строймаркет".

23 Квітня, 2012

ВНТУ посів друге місце на Всеукраїнській олімпіаді за радіотехніки

На базі Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) відбулась 4-а Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки.

 

10 Квітня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі