Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Архів новин: Наука

В 2013 году земляне увидят комету, светящую ярче Луны

На данный момент это слабый объект, видимый в мощные телескопы лишь как светлая точка на фоне звёзд, сообщает сайт «ХВИЛЯ»
      

02 Січня, 2013

Алкоголь полезен в праздники - исследование

Наступили долгожданные новогодние и рождественские праздники, а значит, количество выпитого спиртного увеличилось. И хотя чрезмерное употребление алкоголя вредно для здоровья, тем не менее, спиртное в небольших дозах очень полезно, пишет Raut.ru.
     

02 Січня, 2013

З похмілля їжте спаржу

Науковці з медичної школи Національного університету Південної Кореї з'ясували, що пагони і листя спаржі захищають печінку від токсинів і знижують імовірність похмільного синдрому після прийому алкоголю, отож, з'ївши кілька листків спаржі перед застіллям, можна вберегти себе від похмілля, повідомляє Daily Mail
     

29 Грудня, 2012

У NASA вирішили захопити астероїд

Враховуючи високі темпи розвитку методів освоєння космосу, все більш неймовірні місії здаються цілком здійсненними. Так, фахівці  NASA вперше в історії космічних досліджень розробили стратегію захоплення і переміщення астероїда.
     

27 Грудня, 2012

Клонирование человека станет возможным через 50 лет

По мнению нобелевского лауреата в области медицины Джона Гердона, человечество согласится с надежными методами клонирования, особенно если речь будет идти о том, чтобы вернуть родителям трагически погибшего ребенка, или о лечении серьезных патологий, пишет Эмануэла Ди Паскуа в материале, опубликованном на сайте газеты Corriere della Sera.

27 Грудня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі