Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Вiйна

НКРЕКП може оштрафувати за несправедливе відключення світла ще сім обленерго

НКРЕКП повідомляє, що продовжує реагувати на численні звернення споживачів щодо несправедливого відключення від електропостачання з боку операторів систем розподілу (ОСР), а також щодо неналежного інформування ними про перерви в електропостачанні.

24 Січня, 2023

Чому в Україні виникає дефіцит певних продуктів та чого не вистачатиме влітку

Дефіцит певних видів продуктів в Україні в умовах війни виникає через те, що їх скуповують про запас. Крім того, тимчасова окупація південних областей призведе до проблем з овочами та фруктами.

31 Травня, 2022

Сирия. Лучше бы я туда не ездила

Телеведущая Софико Шеварднадзе, вернувшись из командировки в воюющую Сирию, некоторое время не могла подступиться к колонке про свою встречу с президентом этой страны Башаром Асадом: просто не было сил. Потом она нашла их. Колонка о том, что жалость есть неумолимый признак совести.

03 Грудня, 2012

Гибридная БМП BAE Systems: дьявол в деталях

Появились некоторые технические характеристики гібрида БМП и танка, пишет Компьюлента
     

24 Листопада, 2012

У Сирії бомбардування

Східну частину другого за розмірами сирійського міста Алеппо розбомбили винищувачі, повідомляє кореспондент ВВС, який перебуває поблизу місця подій.

 
25 Липня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі