Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Пiдприємство

Ринопластика в Україні

Кандидат медичний наук, пластичний хірург Павло Денищук розказав в програмі «Власний погляд» на телеканалі «Рада» про те, яке місце займає представлена ним професія в Україні.

28 Листопада, 2013

Як правильно вибрати банківську картку для розрахунків?

Банківська розрахункова картка імітована міжнародною платіжною системою та банківська картка національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) - чим вони відрізаються, та яку вибрати для розрахунків? Відповідь на це запитання дають в програмі «Банки-клієнтам» на «БТБ».

27 Листопада, 2013

Секрети успіху спортивних секцій

Як заробити гроші на утриманні спортивних секцій з фехтування та айкідо -  в програмі «Я – приватний інвестор» на телеканалі «БТБ».

 
27 Листопада, 2013

Ринок виробництва ліків в Україні

В «Профільному інтересі» на «БТБ» розповіли про ринок виробництва ліків в Україні та особливості їх реалізації.

 
22 Листопада, 2013

Сувеніри в Україні. Секрети заробітку

Як побудувати бізнес на аксесуарах і сувенірах, зроблених своїми руками, не витрачаючи великих коштів? Секрети виробництва подарункової продукції в програмі «Я – приватний інвестор» на «БТБ».

21 Листопада, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі