Новини | без цензури!

1/5

Нецензурний лікнеп від Шулікіна

11 Квітня, 2017

Черговий раз студенти Вінницького національного аграрного університету відчули на собі всі переваги життя по-новому. Маючи на руках рішення суду про зупинення дії рішення Агрономічної сільської ради щодо незаконного дерибану землі, молоді науковці з чистим серцем хотіли приступити до посівної, адже дорогоцінний час спливає.

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

Кучма: Думаю, на Донбасі вже багатьох наших людей немає серед живих

25 Січня, 2016

Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявляє, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

Архів новин: Конкурс

Конкурс для політологів

У рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Урок для Білорусі та України» проводиться конкурс на участь в ознайомчих візитах з органів влади до Варшави та Праги. Мета проекту – сприяти розбудові сучасної та ефективної системи публічної адміністрації, заснованої на прозорих демократичних цінностях, у двох країнах Східного Партнерства – Білорусі та Україні.  

15 Лютого, 2013

Оголошено конкурс адвокатів

31 січня 2013 року Міністерством юстиції прийнято наказ № 190/5 «Про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», яким розпочато процедуру залучення адвокатів до надання безоплатної вторинної правової допомоги та затверджено План-графік проведення конкурсу.

06 Лютого, 2013

Олексанр Бригинець ініціював конкурс «Спали» кнопкодава»

Запрошуємо парламентських кореспондентів взяти участь у фотоконкурсі «Кнопокодав року», який відкривається 4 лютого. Умови просто: зафіксувати порушення Регламенту і надіслати фото на наш сайт. На переможців чекає винагорода. Про це повідомляє Тиждень.ua.

05 Лютого, 2013

Азаров оголосив конкурс на кращого журналіста

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку (АРІФРУ) оголошують про старт  першого загальнонаціонального конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку», пише Урядовий портал.

29 Січня, 2013

1 лютого у столиці стартує відкритий конкурс з інформаційних технологій

1 лютого у столиці стартує «Київський міський відкритий конкурс серед учнівської молоді з Інформаційних технологій 2013», повідомляє Департамент освіти науки, молоді та спорту, пише Урядовий портал.

28 Січня, 2013

Табачник придумав, як змусити школярів більше вчити російську

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник видав наказ про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови "Лукомор’я" для учнів 2-11 класів, пише Українська правда.

17 Січня, 2013

У Мукачеві нагородили переможців конкурсу «Пишемо про Закарпаття разом»

Урочиста церемонія відбулася в п’ятницю, 4 січня за присутності членів журі, організаторів та ініціаторів конкурсу.

05 Січня, 2013

Переможець конкурсу “Самовидець” отримає 3 тис.гривень та право на видання книжки

Переможець конкурсу “Самовидець” отримає 3 тис.гривень та право на видання книжки.

29 Грудня, 2012

Украинская журналистка победила в конкурсе Репортеры для репортеров

Журналистка издания Корреспондент Кристина Бердинских заняла первое место в конкурсе для журналистов из стран Восточного партнерства Репортеры для репортеров, пишет Корреспондент.net.

04 Грудня, 2012

РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ»

Третій рік поспіль у Вінниці проходитиме традиційний конкурс на краще новорічне оформлення будинків, вікон, балконів та вітрин «Новорічний настрій». Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

04 Грудня, 2012

Вінницький туристичний центр - один із кращих в Україні

Вінницький туристичний центр зайняв друге місце на Всеукраїнському конкурсі.

 
01 Жовтня, 2012

Для школярів оголошено конкурс фотографій "Здрастуй, школа!"

"Smiles. Шкільна карта" оголошує конкурс, в якому можуть брати участь школярі різного віку. Конкурс проходитиме до 24.11.12.

 
01 Жовтня, 2012

Лучанин переміг у всеукраїнському конкурсі дизайну та графіки

Луцький дизайнер Левко Давидюк переміг у всеукраїнському конкурсі дизайнерів Ukrainian Design: The Very Best Of зі своїм проектом, створеним на основі етнічних волинських образів.

13 Вересня, 2012

Підтримайте вінничанку в конкурсі краси

Телебачення KartinaTV оголосило конкурс. Всім відомо що українські дівчата найкрасивіші, тому одразу зрозуміло хто повинен отримати перемогу в конкурсі.

17 Серпня, 2012

Найкрасивіші одягаються в Магіцентрі

Конкурс для тих, хто любить гарно та стильно одягатись оголосили в «Магіцентрі». Просто надішли своє фото та отримай перемогу.

16 Серпня, 2012

Вінницький конкурс з WEB-дизайну став ... міжконтинентальним

На базі Вінницького національного технічного університету проходить 10-й відкритий конкурс з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів.

 

18 Квітня, 2012

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі