Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Конкурс

Конкурс для політологів

У рамках проекту «Реформа публічної адміністрації в Вишеградських країнах: Урок для Білорусі та України» проводиться конкурс на участь в ознайомчих візитах з органів влади до Варшави та Праги. Мета проекту – сприяти розбудові сучасної та ефективної системи публічної адміністрації, заснованої на прозорих демократичних цінностях, у двох країнах Східного Партнерства – Білорусі та Україні.  

15 Лютого, 2013

Оголошено конкурс адвокатів

31 січня 2013 року Міністерством юстиції прийнято наказ № 190/5 «Про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», яким розпочато процедуру залучення адвокатів до надання безоплатної вторинної правової допомоги та затверджено План-графік проведення конкурсу.

06 Лютого, 2013

Олексанр Бригинець ініціював конкурс «Спали» кнопкодава»

Запрошуємо парламентських кореспондентів взяти участь у фотоконкурсі «Кнопокодав року», який відкривається 4 лютого. Умови просто: зафіксувати порушення Регламенту і надіслати фото на наш сайт. На переможців чекає винагорода. Про це повідомляє Тиждень.ua.

05 Лютого, 2013

Азаров оголосив конкурс на кращого журналіста

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку (АРІФРУ) оголошують про старт  першого загальнонаціонального конкурсу «Кращий журналіст фондового ринку», пише Урядовий портал.

29 Січня, 2013

1 лютого у столиці стартує відкритий конкурс з інформаційних технологій

1 лютого у столиці стартує «Київський міський відкритий конкурс серед учнівської молоді з Інформаційних технологій 2013», повідомляє Департамент освіти науки, молоді та спорту, пише Урядовий портал.

28 Січня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі