Новини | без цензури!

1/5

В Україні за 2015 рік знизилося промислове виробництво

30 Січня, 2016

Обсяги виробництва промислової продукції в Україні за підсумками 12 місяців 2015 р. впали на 13,4% в порівнянні з 2014 р. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Нульова декларація, або зашморг на шию

02 Квітня, 2016

Замість того аби покращувати життя народу у час економічної кризи, українські нардепи на чолі з Президентом щодня все міцніше затягують зашморг на шиях громадян. 

Економимо на сірниках, дітях і олімпіадах

02 Квітня, 2016

Чи то весняне загострення наших чиновників охопило,чи дурнів в галузі освіти побільшало-однозначно сказати важко. 

нет публикацииВятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства

11 Квітня, 2017

Депутат, финансируемой на украденные у Украины деньги маргинальной партии Порошенко Вятрович заявил о необходимости срочно созвать внеочередную сессию парламента, чтобы принять текст заявления по поводу политической оценки Революции достоинства. 

Архів новин: Здоров´я

Директор Института сердца Министерства здравоохранения Украины Борис Тодуров в ток-шоу "Голос народа" на телеканале "112 Украина" рассказал про коронавирус и медицинскую реформу.

26 Березня, 2020

"МОЗ вбило більше людей, ніж гине на східному фронті": директор Інституту серця Борис Тодуров приголомшив правдою

Реформа охорони здоров’я для мене на дев’яносто відсотків - це реформа економічної бази

14 Лютого, 2020

7 проблем з яким зіштовхнулись лікарні перед другим етапом медреформи: приклад Кропивницького

Сьогодні, 4 лютого, під час засідання постійної комісії міськради Кропивницького з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики обговорили проблеми, з якими зіштовхнеться Кропивницький в реалізації другого етапу медреформи.

12 Лютого, 2020

Як зануритись в ополонку без шкоди для здоров'я

В українців на Водохреще існує традиція занурюватися в крижану ополонку. Кажуть, що цього дня захворіти від купання неможливо

19 Січня, 2014

У Чернівецькій області наявна тенденція найнижчого рівня захворюваності на ВІЛ / СНІД в Україні

За словами головного лікаря Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Юрія Лесюка, у Чернівецькій області протягом останніх 7-8 років число ВІЛ-інфікованих та кількість нових випадків і смертей від СНІДу є одними з найнижчих в Україні. 

 
03 Грудня, 2013

Відео

Звернення Президента щодо голосування у ВР змін до Конституції
04 Вересня, 2015

Останні коментарі