Новини | без цензури!

1/3

Політичні міфи України – Порошенко

Міфотворчість – це спроба винайти удавані причини для удаваних наслідків. І, за їхньою допомогою, обґрунтовувати удавані права того або іншого персонажу на ті або інші дії.

 


Герой має право претендувати на царство, тому що син бога;має право бути сином бога, тому що було давнє пророцтво;мало місце пророцтво, тому що давній пращур створив оракула...
Остаточне "тому що" губиться у глибинах людської пам’яті, і вже ніхто не знає, де воно почалося.

 Алі міф на те й є міфом – казкою, байкою, за великим рахунком, – брехнею, оскільки кожне "тому що" несе у собі такий саме мінімум правди, скільки й попереднє. І лише разом ці цеглинки складають цілісну і, на перший погляд, несуперечливу картину.

 Цікавим і, навіть, класичним прикладом сучасного українського міфу є особа Петра Олексійовича Порошенка, який в черговий раз набирає обертів у змаганні за політичні рейтингові бали, задекларувавши власну готовність балотуватися у міські голови Києва.

 Досвідчений і успішний управлінець та господарник, перспективний політик, незалежний від партій, а тому незаангажований державний діяч, меценат і лідер багатотисячного війська вінничан, які за першим покликом підтримають власного поводиря – для кожної з цих характеристик нібито знайдеться сотні прикладів. Однак вся сутність ситуації у тому, що лише неймовірними зусиллями команді піар-технологів Петра Олексійовича вдається поки що утримувати цей міф у формальній єдності.

 Але нагадаємо – впаде один із столпів міфу – негайно рухнуть й інші.

 

 


Тому, як страшну таємницю ховають від громадськості факти того, що П. О. Порошенко уже давно не є ані успішним управлінцем, ані самостійною політичною фігурою, ані меценатом, ані ключовою фігурою на політичній арені Вінниччини.

 З останнього, певно, й слід почати.

 «Народний» епос ( до нашої ери )

 

 

390419_239498496106828_1331047325_n

 

299543_10150313112207970_1982501585_n

 


Петро Порошенко дуже полюбляє через підконтрольні та дружні йому засоби масової інформації поширювати чутки, що Вінниччина для нього – те саме, що Закарпаття для Балоги, а Донеччина – для колективного керівництва Партії Регіонів. І може навести приклади власної перемоги в одномандатному окрузі у Вінниці у 1998, 2002, 2012 роках, цілковитий контроль над керівництвом області під час президентства Віктора Ющенка.

 Все це було.

 

 


Але все це залишилося у минулому.

 
Шоу мильних бульбашок – детонація ( новітня історія)


 

VicheOleksey_25

 Під час парламентської виборчої кампанії широко розрекламована "команда" Петра Порошенка в особі його самого, батька – Олексія Порошенка, екс-губернатора Олександра Домбровського і екс-голови обласної ради Григорія Заболотного претендувала на безумовну перемогу в 4-х округах з 8 в області, і наполегливо заявляла, що саме на її основі у Верховній Раді буде створено потужне об’єднання мажоритарників з усієї України – "господарників, управлінців, рівновіддалених від політичних партій" та таке інше, чим дуже полюбляють вихвалятися політики, які часто змінюють партійну орієнтацію.

 Що сталося у результаті? Порошенко-старший у 16 виборчому окрузі не витримав конкуренції з Оксаною Калетник і знявся ще до голосування. Григорій Заболотний переграв "регіонала" Миколу Кучера лише завдяки тому, що на його користь знявся (а скільки це коштувало "нервів" Петрові Порошенку можна лише гадати) Анатолій Матвієнко, а самого Заболотного без жодних на це причин проголосили "кандидатом від всіх опозиційних сил".

  Олександр Домбровський в 11 окрузі одержав важку перемогу, після тижневого перерахунку голосів і неодноразових переписувань протоколів в ОВК з усіма належними у такій ситуації атрибутами – бійками, "Беркутом", вимкненням світла, мітингами і судами. До того ж рішення ВАСУ про позбавлення його депутатського мандату ніхто не скасовував, а Петро Порошенко своєму колишньому соратнику у цій ситуації нічим не допомагає. У нього на порядку денному інше питання – столичні вибори.

 Розрекламувавши "команду вінничан" на минулих виборах, Петро Порошенко, тільки-но одержав депутатський мандат, усі обіцянки про "потужне вінницьке лоббі у парламенті" озвучувати перестав, а навіть неформальне об’єднання за регіональною ознакою, яких у Раді уже створено понад десяток, утворювалося вкрай важко – із взаємними претензіями і звинуваченнями: Скандал із створенням групи «Вінниччина» у ВР

 Вінниччина – рівняння на Калетників ( реальність )

 Дуже умовний вплив Порошенка і на перебіг подій у владних ешелонах Вінниччини. Чудово розуміючи, що часті контакти з людиною, яка уже майже оголосила себе опозиціонером, вітатися в Адміністрації Президента не будуть, вельми обережно ведуть з ним нинішні керманичі області з рядів Партії Регіонів.

 Фактично, якщо сьогодні й можна вести мову про групу, яка контролює ключові процеси у Вінницькій області, то такою групою буде родина Калетників.

 


Найкраще цю аксіому ілюструють красномовні заголовки місцевих ЗМІ: Татусяк з делегацією Вінниччини "їздили на поклон" до віце-спікера ВР Калєтніка

 

2013_02_17_v1b1
Протокольне фото: Калетники в оточенні двох екс губернаторів та діючого мера і голови ОДА.

 
Дві перемоги в одномандатних округах, у тому числі і над Порошенком-старшим, посада першого віце-спікера для Ігоря Калетника та перша скрипка у парламентській фракції і партії КПУ, посада заступника голови Бюджетного Комітету Оксани Калетник, посада голови Аграрного Комітету Григорія Калетника та активна громадська діяльність, роблять вплив цієї сім’ї в регіоні ключовою.

 

 

390387_155901641242918_554562251_nОкрім повного розуміння владою та певної залежності від вінницького лоббі в особі Калетників, є ще 2 великих виборчих округи, робота в яких не припинилась і після виборів:  Оксана Калетник та Ігор Калєтнік захистили Ямпільську ЦРЛ від реорганізації


 

До речі це найбільші округи, які обєднали 11 районів Вінниччини з 27, тобто майже пів області.

 

 

І саме на Калетників, а не на рядового члена Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Порошенка  орієнтується вінницька політична і бізнес-еліта. Поки що це істеблішмент і та частина вінничан, яка апріорі не вірить у міфи, зокрема і  про віртуальну  армію вінничан – порошеноманів.

 

 

Опозиційний ілюзіонізм ( кролик в капелюсі )

 

 

d5b28dc-13Максимум, що може сьогодні Порошенко на Вінниччині – це провести у депутати обласної ради сина – Олексія Порошенка-молодшого (чи його це рівень?) від ВО "Батьківщина" та час від часу виганяти по тисяча-півтори працівників своєї фабрики на опозиційні мітинги.

 Міфоковтателі і кидок через стегно ( сувора дійсність )

 У Вінниці Порошенко, принаймні публічно, майже не з’являвся аж з часу виборів, і у чому полягатиме його турбота про виборців 12 виборчого округу, у якому він одержав перемогу над кандидатами від ВО "Свобода" та членами "Батьківщини" сказати складно.

 

 

800852Не додає йому рейтингових балів у Вінниці і те, що він уже повністю втягнувся у київську виборчу кампанію.

 


"Навіщо він тоді балотувався у Вінниці і роздавав тут передвиборчі обіцянки?", – запитає пересічний вінничанин.

 

 

І зробить висновок: "Ми для нього лише звичайний електорат". І буде правий. Плацдарм відпрацьовано – можна рухатися далі.

 

 


Міфи про меценатство ( як інвестиційні зобов’язання перетворюються в піар )

 Палкі прихильники Порошенка можуть обуритися і згадають будівництво нової фабрики "Roshen" у Вінниці та «безкорисні» інвестиції у розкішний фонтан під тією ж назвою.

 Проте і у цій частині міфу є декілька неузгоджених моментів.

 

 

301839_290407341042005_1001095072_nМомент перший – будувати фабрику у Києві і виплачувати високі зарплати київським робітникам Порошенко не захотів. Можна було б перенести виробничні потужності у Китай, але в Україні та Росії – ринок збуту. Втім, "Roshen" побудовано і не у Вінниці, а у Вінницькому районі, територія якого відомим лише мерії способом "вклинилася" у межі міста на пару кілометрів. Отже, земля під фабрику там коштувала дешевше.

 Момент другий – знаменитий фонтан "Roshen" виявляється зроблений... за кошти вінничан!

 Сума, вкладена Порошенком у будівництво фонтану та набережної його імені, насправді, мала бути, згідно чинного законодавства, виділена для потреб Вінниці. А куди її вкладати – у ремонт доріг, закупку медичного обладнання чи благоустрій територій мала вирішувати уже міська рада. Але, відповідно до угоди, усі ці заходи з благоустрою одержали ім’я Порошенка, і з ним у масовій свідомості пов’язані.

 Не слід забувати і про фактично сплачену та  ринкову вартість земельної ділянки під новою фабрикою «Roshen». Умови в яких проводився «аукціон», кількість учасників та інше.

 Зрештою,  фонтан і декілька підприємств – ще не вся Вінниця, вплив над якою Петро Порошенко втрачає з карколомною швидкістю.

 Тобто у новій міфологічній мантрі  – "контролюю Вінницю – контролюватиму й Київ", перше твердження уже є хибним.

 Але є хибним і висновок.
Далі буде.

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

25 Березня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Олексій Єднак

Коментарі

игорь |

07:22 25 Березня, 2013

 

 

(+4)

если это все не заказуха,автору респакт!надо писать правду,а не свое или указанное сверху видение собыьич

Ухти-Тухти |

09:24 25 Березня, 2013

 

 

(-9)

вот именно! автору нужно писать правду, а не заказушные ( для ккоммунистов-капиталистов калетников) статьи. а мне порошенко нравится. а то, что у бизнеса есть проблемы... это только подтверждает правило, что кризис для все кризис... и экономические законы объективны и действуют и для большого бизнес и для маленького. а наличие проблем подтверждает факт оппозициозности порошенка, а был бы он в лагере януковича, то получал бы деньги из бюджета, для преодоления кризиса

Зритель для ухти |

11:26 25 Березня, 2013

 

 

(+6)

1. а порошенко не капиталист? 2. если б у нас были тут такие правила как в польше для бизнеса - то у нас бы был не налоговой майдан, а палииевщена настоящая. по тому что ни чпешники ни крупные предприятия не готовы отдавать в бюджет столько, сколько по закону положено. очень надеюсь что вы сами бывали в польше. и не как турист) а как человек который общается с другими бизнесменами среднего пошиба. но... если б такое было - вы б так не писали. по тому что бизнес там зажат (как мин в налоговой части), чуть меньше чем у лукашенко

Тея |

00:58 31 Березня, 2013

 

 

(+4)

А какой смысл писать заказушную статью для Калетников? Тут просто написано, что Винницкая область сейчас лучше относится к Калетникам, но такое отношение нужно заработать. Я считаю: молодцы, раз сумели! А Порошенки просто опустили планку и серьезно не дотягивают уровень. Лично я не наблюдала каких-то серьезных достижений у них в ВР, то что Порошенко кричал, что его сын с оппозицией ездит митинги собирает по Украине - я не считаю это показателем работы политика!

Максим |

11:45 31 Березня, 2013

 

 

(+3)

Я теж помітила, що Порошенко лише на словах щось робить, а так щоб на ділі, то не особо воно і видно. А те, що у нього на фабриці не рай для роботи, ні для кого не таємниця. У них дуже велика плинність кадрів, вимагають, щоб ти мало не жив там, а платять не так вже і багато. Більшість звільняється після року, як зрозуміє що і до чого!

Максим Ковальчук |

11:21 22 Грудня, 2013

 

 

(-1)

Так стаття - професійна. В світлі останніх подій, а саме. як відважний Порошенко зупинив трактор, 100% можна неозброєним оком побачити, як він піариться. І до речі, після підписання пакету Угод з Росією, цей пан одразу ж пропав із Євромайдану і на камерах його не видно... Питання?

Людмила |

07:26 25 Березня, 2013

 

 

(-4)

иртересноб сколько тебе уплатила партия рыгов, иуда винница

Винница |

07:27 25 Березня, 2013

 

 

(+6)

а шо ж тут не правда???

прохожий |

07:28 25 Березня, 2013

 

 

(+6)

пустой заказ. причём изложен бездарно\ ни доводов\ ни фактов. пустой бесарабский трёп

Ім′я не вказано |

07:37 25 Березня, 2013

 

 

(-1)

так продолжение будет там и прочтем и факт про меценатство оч даже реальный по моему мнению

Ім′я не вказано |

07:37 25 Березня, 2013

 

 

(+3)

сума, вкладена порошенком у будівництво фонтану та набережної його імені, насправді, мала бути, згідно чинного законодавства, виділена для потреб вінниці. а куди її вкладати – у ремонт доріг, закупку медичного обладнання чи благоустрій територій мала вирішувати уже міська рада.

Ім′я не вказано |

07:38 25 Березня, 2013

 

 

(+4)

не слід забувати і про фактично сплачену та ринкову вартість земельної ділянки під новою фабрикою «roshen». умови в яких проводився «аукціон», кількість учасників та інше.

Одессит |

07:42 25 Березня, 2013

 

 

(+4)

абсолютно согласен

Ім′я не вказано |

07:28 25 Березня, 2013

 

 

(+4)

то что авторитет калетников в области стал мощнее чем у порошенка это факт. и началось это еще во время выборов а сейчас даже не обговаривается

ОЛЕКСАНДР |

07:34 25 Березня, 2013

 

 

(+3)

дуже цікаво було б дізнатися на чиє замовлення працює "автор" статті?

Ім′я не вказано |

07:36 25 Березня, 2013

 

 

(-1)

а почему сразу замовлення?

В1ктор |

07:37 25 Березня, 2013

 

 

(0)

це точно що любу ситуац1ю любий вчинок можно розглядати як подвиг або як злочин!кому як заманеться або кому як заплатять! чому так виходить що у нас б1льш1сть писак або диб1ли як1 ре розум1ють про що пишуть або продажн1 пов11!порошенко-единий хто повинен бути мером киева!!!

Ім′я не вказано |

07:39 25 Березня, 2013

 

 

(-3)

блеать а почему ж он винничан пробросил??? он и нас пробросит

Ім′я не вказано |

19:47 30 Березня, 2013

 

 

(+4)

Да, треба, щоб він і в Києві запровадив такий лохотрон, як на Рошені - місяць стажуєшся за безкоштовно, тоді 100% гарантують роботу, а потім кажуть, що ти запізнився з оформленням документів, а на твоє місце беруть такого ж дурня на стажування. Так на халяву працює Рошен.

Ім′я не вказано |

07:40 25 Березня, 2013

 

 

(+3)

мне нравится, когда приверженцы диктатуры северокорейского образца показывают всем морковку, а демократы в ответ высоко подбрасывают уворованную шапку. а по мне лучше морковка, чем воровское мурло с купленным за бюджетные деньги проффесорским дипломом.

Оленка |

16:32 30 Березня, 2013

 

 

(+5)

Якщо Порошенко такий опозиціонер, то де він був під час збіговиська, коли Яценюку моркву вручили у Вінниці. І сина його теж всі лише у навпі на початку акції побачили, а потім куди він зник? Мабуть дощу злякався )))

Киевлянка |

07:40 25 Березня, 2013

 

 

(+2)

и сколько автору заплатили аферисты и проходимцы калетники? папа калетник- левый академик, получивший это звание через банковую, сынок - таможенный взяточник , и племяшка- с левыми дипломами университета. может порошенко и теряет влияние в регионе, но с ним более- менее все понятно унивеситет, бизнес, работают его предприятия, платит зарплату людям.

Оленка |

16:28 30 Березня, 2013

 

 

(+4)

Шановна, от пишете ви всіляку брехню і навіть не задумуєтесь над тим, що написали. А ви знаєте як академіків обирають і які вимоги до кандидатів у академіки?! То я вам раджу поцікавитись, перш ніж писати такі дурниці, що їх банкова обирає, бо цими висловами ви ображаєте тих людей, до речі, серед них є теж академіки, які голосували за Калетніка, адже обрання відбувається голосуванням. А щодо вимог до кандидатів в академіки, то по деяких пунктах Калетнік опереджає всіх інших, наприклад, кількість поданих законопроектів до ВРУ і т.д.

Округ №12 |

07:43 25 Березня, 2013

 

 

(-5)

єднак!:замовили-то і бреше так!

Vs |

07:44 25 Березня, 2013

 

 

(-4)

просто заказная брехня

Ім′я не вказано |

07:46 25 Березня, 2013

 

 

(+1)

я не поняла а что случилось с вывеской рошен!!!!!

LEX |

07:46 25 Березня, 2013

 

 

(+3)

началась бойня за киев.такие же материалы будут о попове и др. претендентах на место киевского градоначальника это хорошо.узнаем о них больше.конкуренция.

В1ктор |

07:46 25 Березня, 2013

 

 

(-2)

а чому ти ховаешся!отож бо що ти без роду-племен1 1 тоб1 начхати на долю укра!!ни !

Ім′я не вказано |

12:12 25 Березня, 2013

 

 

(+5)

а петя це що, доля україни? він вже із кумом вітьою ющенком керували. з юлькою разом. ганьба. ні для бізнесу, ні для свободи слова нічого не зробили. і знову до корита пхнуться)))

Ім′я не вказано |

07:47 25 Березня, 2013

 

 

(+2)

чем больше конкуренция тем лутше киевлянам!!!

alex |

07:51 25 Березня, 2013

 

 

(0)

набор пустых слов, текста много а сути ноль!!!

Киянин |

07:55 25 Березня, 2013

 

 

(0)

по-моєму, порошенко нормальна і адекватна людина, що може стати компромісом між обома берегами дніпра, і компромісом між бандинтською владою і неспроможною переважно популістичною "опозицією". а стаття - відверте дешеве замовлення

Яна |

20:38 30 Березня, 2013

 

 

(+5)

Ага, розведе вас Попошенко як вінничан з цим фонтаном. Мало того, що за нього проблеми з водою у цілого району Вінниці, не працює так, як обіцяли - вмикають на вихідних лише на кілька годин, коли тепло, а те, що він за наші гроші зроблений, то це вже ні для кого не секрет. Це ще Солейко говорила, яка, до речі, балотувалась від Батьківщини і дійсно виграла у Домбровського. Ну так вже "натягували" йому ту перемогу

Ім′я не вказано |

07:59 25 Березня, 2013

 

 

(-1)

ну разве не понятно . что это заказ

Ім′я не вказано |

12:14 25 Березня, 2013

 

 

(+5)

нє, це нормальний аналіз чоловіка, олігарха, який через гроші і політичні посади почав купувати собі україну і українців! який сором, яка ганьба!

Ім′я не вказано |

08:37 25 Березня, 2013

 

 

(+4)

грамотно поставили пороха на реальное место

панацей |

09:17 25 Березня, 2013

 

 

(+5)

порошенко - пиарщик. это факт. на многочисленных ток-шоу, он позиционирует себя эдаким "народным капиталистом", всеобщим радетелем. его заявления о принадлежащих ему предприятиях и многих рабочих местах на них, неизменно вызывают положительную реакцию слушателей. вобщем то он прав. но не могу себе представить подобное отношение к другим нашим бизнесменам, у которых и бизнес больше и, следованельно, количество рабочих мест больше, да и зарплаты повыше. не говоря о меценатстве в виде фонтана. у ахметова, например, это благотворительный фонд в несколько миллионов гривень, построенные и строящиеся перинатальные и онкоцентры, программа по детям- сиротам. но отношение к нему, тех кто его не знает, - олигарх. что это , не хватает саморекламы или такие гримассы украинского менталитета? порошенко знает об этом и внаглую использует.

Филя |

09:31 25 Березня, 2013

 

 

(-4)

если порошенко будет идти на президента, буду и сам голосовать за него, и других просить об этом. а как по мне - его место это премьер министр украины

Руся |

20:42 30 Березня, 2013

 

 

(+5)

О-у, піарщики Порошенка відпрацьовують кошти, пишучи Лесі коментарі на адресу Порошенка. Та не перебільшуйте вже так - палитесь ))))

Зритель |

10:44 25 Березня, 2013

 

 

(+7)

автор забыл добавить - что аудиторские фирмы, которые защищают интересы порошенка помогли ему уйти от уплаты налогов не на 1 лям денег. то есть, с его налогов, можно было б содержать пенсионеров небольшой области. но лучше построить "5 элемент" на трухановом острове ( это как клуб для "сирот", с уклоном в поддержку их здоровья). да... возможно у меня что то с памятью... но вот что то вспоминается очень не красивое, связанное с киевским судоремонтным заводом. хотелось бы чтоб кто то восстановил эту инфу для романтивок верящих в чесных буржуа, заботящихся о людях, а не о электорате.

alex |

10:48 25 Березня, 2013

 

 

(-7)

порошенко нормальный и адекватный человек, но его (писаки) которые (состряпали эту статью) однозначно (дыбилы)!!!

Зритель |

11:19 25 Березня, 2013

 

 

(+6)

так и ефремов адекватный человек, и многие другие. тут не про адекватность, а про взгляд под другим углом) его единственное отличие от других олигархов в том, что он находит время бегать по ток шоу, и рассказывать про свои взгляды так, как будто он заботится о всех, а не о себе. когда его прижало - так он и завод в россии стал строить по авто, и в венгрии по конфетам. у капила нет родины. это как форд продавал фашистам авто, а те американцам ручки для гранат. ( во время войны 2 мировой)

Вв |

11:01 25 Березня, 2013

 

 

(-6)

як на мене замовна стаття! з таким самим успіхом можна навитримати з контексту і охоронити будь-кого. нехай автор, якщо вистачить духу, назве ім'я замовника матеріалу, і інтернет спільнота зробить з нього інформаційну котлету. але цього не станеться:) замавник, як і автор заочкують!

Ім′я не вказано |

11:02 25 Березня, 2013

 

 

(+9)

тут далеко не всё сказано - про махинации с землёй в гайсинском районе не сказано, с фокусами порошенко-старшего, от которого капитал и стиль воровства сыну передался и прочее. в нормальной стране олигарха на пушечный выстрел к власти бы не подпустили, а у нас он ещё и торгуется - в министры или мэры!

Ім′я не вказано |

11:18 25 Березня, 2013

 

 

(+5)

о так всигда чуть шо сразу заказ а чесных журналюг шо уже не бывает?

Зритель |

11:32 25 Березня, 2013

 

 

(+6)

тех кто пишет что статья заказная я вспоминаю ситуацию еще тех выборов. и как рома скрыпник с 5 канала у тигипко буквально вымогал сказать что регионы все делают не честно и тп. в общем казуистика была еще та. но публика кричала какой рома молодец. а потом, через дней 10 рома, с какого то перепугу что то не то спросил у тимошенко. так его его вся оранжевая часть украины чмонила пару недель. ему пришлось и с 5 канала тогда оперативно свалить. зы. еще хотелось бы напомнить ситуацию - кто то еще помнит чего порох с тимошенко посорился? )) наверно по тому что мимо кассы пролетел, а не по идейным соображениям))))

Сердючка |

12:13 25 Березня, 2013

 

 

(+6)

а я не буду за него никогда голосовать,потому что продажный жид уже продавался с потрохами рыгам и еще продасться за свое бабло,которое у него на первом месте для своих жиденят. если не будет никого уважаемого от батькивщины и удара на мера киева, то только за свободу!

Администратор |

12:28 25 Березня, 2013

 

 

(+2)

комментаторы которые оскорбляют других пользавателей и героев публикаций будут забанены без предупреждения

ГАЙ-СИН |

15:49 25 Березня, 2013

 

 

(+9)

із передвиборчихї обіцянок петра порошенка у гайсині: підтримати свою рішучу до дій команду приїхав душею та серцем вінничанин петро порошенко, герой україни, людина слова та діла – олексій іванович порошенко, освічений та професійний наступник роду порошенків – олексій петрович порошенко та депутат вінницької облради олександр домбровський. «перед нами усіма відкриваються унікальні можливості – визначати власне майбутнє і обирати найкращих, які будуть визначати долю нашого міста, долю нашого району, долю округу, долю області і долю країни. саме 28 жовтня в країні відбудуться величезні зміни. я переконаний, що ці зміни будуть на краще. чому? тому що гайсин підтримує заболотного григорія михайловича», - сказав під час свого виступу п.порошенко. він переконаний, що саме силами справжньої та відданої команди є можливим будувати суверенну, незалежну, соборну, багату, заможну країну, вирішувати нагальні проблеми міст, районів та сіл. «чи потрібно навколо гайсина побудувати об`їзну дорогу? так (вигукнув гайсин – ред..) чи є в гайсині проблема питної води? є (відповіли присутні на святі – ред..) ми переможемо - і це буде не тільки перемога заболотного, і не тільки нашої команди – це буде перемога кожного з вас, перемога гайсина, це буде перемога бершаді, теплика, тростянця, ладижина – всієї вінницької області і вінничан. наша команда буде здатна кардинально змінити ситуацію в області і в країні на краще. ми дякуємо вам за цю довіру, за добре відношення, за підтримку. ми вас не підведемо!», - пообіцяв жителям вінниччини п.порошенко. ... ось так. а тепер журналісти із гайсина питають мовчана, коли буде об’їздна дорога біля гайсина, бо там гинуть люди під колесами автівок. то може спитати порошенка, коли він із заболотним побудує цю дорогу, виконає обіцяне???

Василь |

12:35 27 Березня, 2013

 

 

(-4)

Вибори були півроку тому. Коли вам дорогу мали будувати, серед зими? Такі речі робляться не за рік і не за 2. Це лиш в Кончі Заспі можна за місяць збудувати дорогу в 4 полоси. І ще є таке питання як бюджет. Його ухвалювала ще стара ВР. Якщо в бюджет не заклали кошти на будівництво дороги, ніхто нічого не почне робити. І взагалі, скільки засідань нової ВР було з часу її обрання? Ви ж думайте перед тим як таку дурню писати

Оленка |

16:19 30 Березня, 2013

 

 

(+4)

Ага, а до нас у Ямпіль старий Порошенко приїзджав. Шкода було старого, він ж ледь на сцену піднявся, а говорив все те, що йому надиктовували в мікрофон - сміх та й годі. Йому відпочивати треба, а не в депутати балотуватись. Бо шанси у нього проти Оксани дійсно були мізерні.

Ім′я не вказано |

17:30 25 Березня, 2013

 

 

(+2)

чё-то порох саню домбровского не поддерживает - того ведт мандата лишить хотят?

Ім′я не вказано |

17:31 25 Березня, 2013

 

 

(+3)

или саню уже нафиг?

alex |

23:24 25 Березня, 2013

 

 

(+3)

є, це нормальний аналіз чоловіка, олігарха, який через гроші і політичні посади почав купувати собі україну і українців! який сором, яка ганьба! вивчи будласка українську мову, а потім (умничайте)

Ім′я не вказано |

23:41 25 Березня, 2013

 

 

(0)

мнение ваше в чёмто логично а суть не ясна???

ALEX |

23:35 25 Березня, 2013

 

 

(+5)

(сума, вкладена порошенком у будівництво фонтану та набережної його імені, насправді, мала бути, згідно чинного законодавства, виділена для потреб вінниці. а куди її вкладати – у ремонт доріг, закупку медичного обладнання чи благоустрій територій мала вирішувати уже міська рада.) если эта статья правда то я разочарован до глубины слёз, спасибо автору за правду если это действительно правда...

ALEX |

23:48 25 Березня, 2013

 

 

(0)

суть проста, будь человеком и к тебе люди подтянутся.

то |

05:39 26 Березня, 2013

 

 

(0)

чо за соска на первой фотке возле пороха?

Ім′я не вказано |

12:13 27 Березня, 2013

 

 

(+1)

Соня Кошкина

Володимир |

09:12 26 Березня, 2013

 

 

(-8)

скажіть будь-ласка, а що серед нас є святі? чи може калетніки святі? тут багато писалося, що калетніки стають все більш популярними, але ніхто не каже чому - тому що віддано служать окупаційній донецькій владі уже багато років, тому для них усі двері відчинені, ьтому на їх прохання сотні мільйонів бюджетних коштів виділяються під їхні заходи нібито під виглдядом їхньої благочинності. і це при тому що офіційно у них немає ні фабрик ні заводів, як у порошенка. звідки ж гроші на їх розкрутку. ви задумайтесь люди, перш ніж вірити таким ось статтям. порошенко не святий, але він - людина, яка завжди мала власну думку, через що свого часу й був конфлікт з помаранчевими, а тепер дистанціювання від влади, позбавлення домбровського депутатських повноважень. ви не задумувалися, чому повноважень позбавляють балогу, домбровського. чому з регіонів нікого не позбавили? веревського не рахуємо - він давно живе і працює в швейцарії, тому мандата його позбавили, щоб замість нього пройшов хтось хто зможе відвідувати засідання вр. думайте власною головою. заказуха!!!

Ганна |

16:44 31 Березня, 2013

 

 

(0)

шановний, ви ж вивчіть хоча б декларації сім"ї Калетників, перед тим, як брехати народу своєї країни!!! Оксана Калетник вперше балотувалася до ВР і до даного моменту своїм розумом, наполеглевістю та знаннями заробила досить пристойні статки, від яких, наподобі більшості нардепів, не відмовляється, а чесно вказує їх у звітах!!! це перше! а друге, мені ні холодно ні жарко від фабрик і агрохолдингів Порошенка, живучи в одному з міст, де агрохолдинг існує не перше десятиліття, покращення для себе і своєї сім"ї я не відчула ні на мить, а от роботу сім"ї Калетників відчувають всі громадяни округу, за що їм низький уклін!!! і мені байдуже, за які гроші це робиться, бо воно РОБИТЬСЯ!!! і слава Богу, що що ця родина має настільки міцний авторитет у державі, що ті сотні мільйонів бюджетних коштів виділяються на покращення життя громадян, бо його не було з допомогою Порошенка ні тоді, коли він підносив 5 точку президенту-Ющенку, ні зараз!!!

Оленка |

16:14 30 Березня, 2013

 

 

(+7)

Цілком підтримую автора статті. А прес-службі Порошенка раджу не заздрити Калетнікам, називаючи статтю заказною! Калетніки - ВИ МОЛОДЦІ, успіхів ВАМ у всіх ВАШИХ починаннях!

Тамара Олексіївна |

20:22 30 Березня, 2013

 

 

(+4)

Прес-службі Порошенка більш нічого не залишається, як вигороджувати свого шефа і обливали брудом Калетніків..хоча вважаю,що вже немає сенсу боготворити пана Порошенка,тому що довіру людей повернути буде не легко...

Иван |

16:48 30 Березня, 2013

 

 

(+6)

По сравнению с другими дупутатами Калетник держит свое слово и идет на встречу своим изберателям, всегда помагает простым людям. Многие им завидуют така как сами не могут ничего сделать,кроме как очернять и языком трепать! А по поводу псевдо "академика", то вы явно не знаете этого человека, так как Калетник Г. написал более 100 научных работ - книги,статьи, монографии...

Оксана |

19:29 30 Березня, 2013

 

 

(+4)

Стаття супер! Дякую автору за відвертість і професіоналізм, молодець, не побоявся написати реальні речі і, між іншим правдиві, читаєш і очі відкриваються. А дійсно створили міф з нічого: що Порошенко зробив для вінниччан? Рівно нічого. Питання фонтану спірне і думаю, що незабаром всі це зрозуміють. Перемога Домбровського у виборах - це взагалі позор, так принизити жінку, яка реально виграла, не робить честі ні одному чоловікові. Перемога ж Заболотного, мабуть, найдорожча, у матеріальному плані по всій Україні. А про Порошенка реальну думку і реальні речі можна почути на Ямпільщині, або Крижопільщині, де родина орендує землі: люди шоковані "таким меценатством". Правда і те, що сьогодні реально працюють на округах Григорій та Оксана Калетніки. Їх позиція - відстоювання інтересів області - була до виборів, під час виборів і після виборів. Для цього їм не потрібні ніякі обєднання, дляя них це життєва позиція!

Лілія |

19:30 30 Березня, 2013

 

 

(+3)

Нічого немає постійного. Рано чи пізно міфи розвінчуються. Подобається це комусь, чи ні. Тому, читаючи коментарі, не розумію істерики прихильників Порошенка. Занадто багато міфів...

Тамара Олексіївна |

20:12 30 Березня, 2013

 

 

(+2)

Рано чи пізно таємне стає явним,тому не дивно,що вийшла дана стаття,де автор гарно описав діяльність П.Порошенка ..прикро,що багато людей розчарувалися..адже вони вірили,що депутат хоче щось корисне зробити для них,а не для свого авторитету і збагачення своєї калитки!

Маруся |

23:51 30 Березня, 2013

 

 

(+3)

Да, розчарувалася я за цей фонтан...фоно то гарно, але нащо було такий піар Порошенку робити? Він же як царь його відкривав та ще й досі купається в променях слави... А щодо впливу групи Калетніків, то яка різниця, з якої вони партії, чи вони родичі і таке інше. Якщо допомагають місту та області і до виборів, і після, то це чудово! Хоч хтось із Вінницьких вихідців у ВР щось роботь!!

Вася |

13:48 31 Березня, 2013

 

 

(+1)

А я чув таку інформацію, що ПОРОШЕНКОВСЬКИЙ ФОНТАН побудований за кошти обласної ради!!!

Саша |

14:11 31 Березня, 2013

 

 

(+1)

Наконец то опубликовали правдивую незаказанную статью. Порошенко молодец пропиарился с открытием фонтана перед выборами на 5 балов. Вот гооврили, что депутаский корпус из винницы один из самых сильных в парламенте. В итоге оказывется, что Порошенко фонтан строил не за свои собственные деньги, а у Домбровского так вообще мандат отобрали. Работает на благо области только семья Калетников, причем не только перед и во время выборов, а и после них. Есть реальные факты помощи для районов. так что победа их на выборах вполне заслуженная, мало кто из депутатов помогал своих избирателей как Оксана и Г.Калетники. Если бы все народные избранники работали как они, то думаю у нас в стране не было бы таких проблем. Кто то здесь осталял комментарии о том, что Калетник купил звание академика, то уважаемые завистники, хватит уже завидовать, поитересуйтесь лучше как в Национальной академии аграрных наук выбыираются академики. При чем здесь Банковая? Надо быть доктором наук, професором, членом-кореспондентом и иметь более сотни научных трудов. Что касается, Порошенков, то хорошо что правда открывается, лучше поздно чем никогда. Уверен, дальше еще интересней...

наталя |

15:04 31 Березня, 2013

 

 

(+1)

Згодна, на сьогоднішній день родина Калетніків на противагу Порошенкам є більш авторитетною. Однозначно , що і авторитет і голоси на виборах вони отримали завдяки реальним діям , вчинкам та допомозі яку надави та надають пересічним громадянам.

Ганна |

17:20 31 Березня, 2013

 

 

(0)

Показово, що дана стаття була опублікована саме на цьому інформаційному порталі, з яскравою і такою актуальною на сьогодні назвою "Свобода слова", адже плакатись в жилетку народу, які вони бідні і нещасні, ображені Богом і владою, проплачувати нелестні статті про владу у ЗМІ звикла саме опозиція, а тут оп і виплили за допомогою автора спростування того, хто ж все ж таки з народом, а хто лицедій!!! Люди, відкрийте ж ви нарешті очі свої поширше, невже ви не помічаєте, як наш народ всіма можливими і неможливими способами намагаються зіштовхнути лобами з людьми, які намагаються працювати на наше благо, а не лише розробляти язиковий м"яз і практикуватися в театральній майстерності!!!!

Кнопка |

08:42 01 Квітня, 2013

 

 

(+2)

У нас, на жаль, маску опозиційності одягають усі, кому хочеться швиденько і майже задурно отримати прихильність народу. За цукерки Порошенку - ріспект, найкращі солодощі в Україні. Але те, що він "політик з подвохом" - очевидно, і ні нашим, і ні вашим. І жодного разу я не чула, щоб він попростому, по-людському рядові проблеми воборців вирішував. Ані бабці бідній копійчиною, ані десь дорогу заасфальтувати, ані ветеранів перед Днем Перемоги особисто обійти, добрим словом обізватись. Це так просто, але для цього треба ж клепку включити!

Tana |

08:59 01 Квітня, 2013

 

 

(0)

"Свобода слова" нарешті стала об`єктивною, не лише висвітлює думку опозиції, а й незалежних депутатів - мажоритарників.

Влад |

11:40 01 Квітня, 2013

 

 

(+2)

Я теж вважаю,що Вінницька область краще відноситься до Калетніка, і це є безпосередньо заслугою його діяльності. Не просто поставили люди галочку в бюлетені, а ще й робить Депутат добрі справи на Вінниччині.

Саша |

11:58 01 Квітня, 2013

 

 

(+3)

Основне завдання для П.Порошенка було попасти у Верховну Раду України. Жителі м. Вінниці підтримали його, але йому не вдалося втрутитись в розподіл посад у Верховній Раді, тепер старається вхопитись за крісло мера Києва. Для жителів м. Вінниці він зробив фонтан, а що він зробив для територіальних громад в яких орендує тисячі гектарів землі?

Каринка |

14:13 01 Квітня, 2013

 

 

(-1)

Не вважаю статтю замовною. Кожен отримує те чого заслуговує. Яскравий приклад сім'я Калетніків, яка продуктивно працює на благо свого народу як до виборів так і після. Видно реальну допомогу своїм виборцям і перемога їх заслужена! Навідміну від Порошенка, допомога людям для Калетніків - це життєва позиція, яка підтверджується ділом!

Юлія |

23:45 01 Квітня, 2013

 

 

(-1)

Можна довго сперечатись на рахунок того замовлена стаття чи ні, і висувати стратегії ким вона замовлена...Та це безглуздя, якому не має кінця краю, але кому це вигідно той це тут і робить. Більш реальнішим та ефективнішим було б кожному з нас аналізувати вчинки людей про яких йдеться в даній статті, адже саме дії говорять про людину, а не її красномовні обіцянки! Особисто мені доводилося у своєму житті зустрічатися із діяльністю, як сім*ї Порошенків, так і Калетників. Ну тож давайте перейдемо все ж таки до дій. Чи багато можна назвати народних депутатів, які після виборів приділяють уваги своєму виборчому округу як Оксана Калетник, чи кожен депутат може похвалитися успішним храмом науки -- таким є Вінницький національний аграрний університет під керівництвом Григорія Калетника. А от Порошенки останнім часом не підтверджують свої слова діями, от і в цьому вся проблема.

Володимир |

02:00 02 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Шо ж тут заказного, коли стаття основана на фактах?!

Ім′я не вказано |

10:38 02 Квітня, 2013

 

 

(-2)

Привіт із району, в якому мажоритарниця-переможниця Оксана ще не була з часу виборів, хоч саме тут їй забезпечували перемогу. (Нема коли, до центральних телеканалів дорвалася). Та й саме тут успішно для себе господарюють пани Порошенки. І якби Олексій Іванович не зняв кандидатуру на виборах, не пройшла би ні пані, ні пан. Пройшов би македон, що не мав грошей, а між панами просто розпорошилися голоси. ті, хто знає, як насправді рахувалия ці голоси, у цьому не сумніваються. Ну а про "рай" у господарствах Порошенків забули і думати з тих пір, як від справ відійшов Олексій Іванович. Скорочення масштабні, вся влада у найманих чужинців, які багатіють на грошах Порошенків і провокують людей на прокльони цієї сімї. Виснажені землі, добиті дороги, безробіття -за це спасибі "потужним Інвесторам". Та й хіба лише Порошенкам! Але при цьому народ ще й зобов,язаний любити своїх панів - усіх, бо вони на наших землях сіють буряки... Мабуть, собі "у збиток," а для блага народу. Боляче і прикро від безвиході. прикро за державу і всіх нас. П.С. Політика стала бізнесом, бізнес - політикою. Непорядною і брудною. а ми і далі слухаємо їх "трелі".

Руслан |

14:50 02 Квітня, 2013

 

 

(+1)

у нашій країні склалася така ситуація, що політична ситуація надзвичайно критична. І дуже пррикро дивитися коли в політичних баталіях, як то кажуть, всі способи хороші. При всій повазі до Порошенка Олексія Івановича, та це вже поза границею здорового глузду, коли літня людина ледве за допомогою троьх молодиків виходить на сцену для агатаційних закликів. у моїй свідомості це не вкладається.... А ще попри всі ніші біди і негаразди в політиці, згадується відома фраза " народ вартий своєї влади"...тоді стає ще сумніше....

наталя |

15:47 02 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Однозначно , що на сьогоднішній день авторитет родини Калетників значно вагоміший від Порошенків. Проте здобута довіра людей не за допомогою агітаційних закликів зі сцени та "фонтанного " піару , а завдяки тому , що як і в довиборчий період так і сьогодні є постійне спілкування з жителями округу, участь у вирішенні їхніх проблем.

vlada |

19:21 02 Квітня, 2013

 

 

(+2)

Матеріал БОМБА. Невже нарешті з’явилися ті, хто дійсно бачить усю суть сьогодення. Вінниччина і справді живе за допомогою сім’ї Калетників. Я може чітко привести приклади того, як діє народний депутат Калетнік Григорій Миколайович в своєму окрузі. Всі біди допомагає вирулювати простим людям. А все починається з малого. І він, як я бачу, це розуміє і піклується про кожного.

Ольга |

20:08 02 Квітня, 2013

 

 

(0)

Не лише Вінниччина має рівнятись на Калетників! Адже, невже так багато народних депутатів, які навіть після виборів допомагають людям та ведуть благодійну діяльність. В основному, ця діяльність ведеться лише пару-трійку місяців перед виборами, а опісля...-"пиши-пропало"; бачимо та чуємо наших обранців виключно по телевізору. А перевага авторитету Калетників не лише за гарні очі, адже вони не забувають, що все таки їм люди вірили та довіряють надалі, і саме це, здається, не подобається декому. Ось так і зявляються статті на кшалт цієї.

Ім′я не вказано |

22:42 02 Квітня, 2013

 

 

(+2)

Погоджуюся із більшоістю коментуючих. Знаю про багато реальних справ , які робить сьогодні родина Калетників для Вінниччини , не афішучи це з високих трибун і не називаюси набережні своїми іменами . Своїми щоденним справами , намагаються не втратити довіру людей , яка напрацьована не за один рік і не перевиборчою агітацією.А тому мої найтепліші слова вдячності їм за це .

Петро |

23:31 02 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Якщо в когось і були сумніви стосовно замовності статті, то прочитавши коментарі під нею, вони одразу розвіялися. Виявляється Калетніки ночами не сплять, тільки про Вінниччину думають, Аграрний Університет це Вінницький Оксфорд, а самі Калетніки не вилазять з округів. І скільки ж разів хоч один Калетнік був у вас на окрузі ПІСЛЯ ВИБОРІВ? Що КОНКРЕТНО вони зробили? Де вони побудували об'їзну дорогу, водогін чи каналізацію? Що???? Нічого? Те що вдалося вкрасти з бюджету при його дерибані, те й кинули вам, як кістку зі столу. А тепер вибори пройшли, то ніхто й жодного разу не приїхав. А сьогодні у Верховній Раді що взагалі вчудили - коли спікер оголосив хвилину мовчання за жертвами голодомору, то встали усі, в т.ч. регіонали. Усі крім комуністів. Ну добре комуністи, але ж Ігор Калетнік віце-спікер. Гарна картина - 400 депутатів стоять, спікер, другий віце-спікер, а 30 комуняк з Калетніком в президії, як бидло сидить. А між іншим район звідки вони усі Калетніки родом чи не найбільше постраждав від голоду. От тепер і думайте яких продажних московських холуїв ви вибрали.

Жанна |

11:52 03 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Ви перед тим як писати дурниці, перевіряйте факти. Калетніки допомагали людям в районах ще задовго до виборів і після них. Поїдьте в будь яке село 18 округу і запитайте в простих людей про Калетніка і чому вони за нього голосували. Стільки скільки Калетник зробив для своїх виборців, мабуть жоден депутат не доклав таких зусиль, щоб покращити життя людей. Зайдіть в будь яку школу і почуєте, що неодноразово отримували допомогу від Григорія Миколайовича, і компютерну техніку, в деяких шклах за його сприяння були проведені ремонтні роботи, котельні полагоджені, щороку діти отримують подарунки на Новий рік. А скільки дитячих садків він допоміг відкрити у віддалених селах, де вже 20 років взагалі їх не було. Це лише декілька прикладів. Зайдіть на персональнйи сайт Калетника і почитайте про його депутатську діяльність та роботу в окрузі. Коли під час парламенських канікул інші депутати відпочивали на розкішних курортах закордоном, то Григорій Миколайович дійсно весь цей час проводив у районах, на зустрічах зі своїми виборцями. Що стосується аграрного, то не полінуйтесь і подивіться на сайті як він змінився за 4 роки ректорства Калетніка. І це факт! Запитайте у студентів як їм навчається в аграрному, і які у них стоворені умови для здобуття освіти, почуєте багато позитивних відгуків. Перед тим як писати щось, думайте головою і перевіряте лостовірність того, що пишете !

Лорел |

18:09 03 Квітня, 2013

 

 

(0)

Чесно вам сказати, я дуже рідко пишу якійсь коментарі, матеріал має зачепити, щоб хотілось його прокоментувати, але в даному випадку зачепили коментарі. Я студентка 4 курсі Вінницького національного аграрного університету і я просто в шоці від прочитаного вище! Петро, ви звідки? Задаю це питання, бо видно, що ви уявлення не маєте навіть де знаходиться наш аграрний і який він мав вигляд! Я можу казати відверто, мені немає чого приховувати, я якраз потрапила на зміни, що почали відбуватися, коли Григорій Миколайович став ректором. Це треба було бачити:довели до розуму наші корпуси, зробили ремонт в аудиторіях. Нарешті, зробили нам нормальну їдальню, де можна і поїсти і позайматися, коли вікно між парами. Привели до ладу територію, тепер не ходимо всі брудні, бо всюди зроблені стежки з плитки! Як можна говорити про те, чого ви не бачили?

Sem |

23:37 02 Квітня, 2013

 

 

(0)

згодна з тим, що Порошенко робить вигляд тільки що працює...а Калетніки насправді стараються і хочуть щось зробити на краще для країни, але ж якби ще не заважали!

Тетяна |

22:36 04 Квітня, 2013

 

 

(-1)

Засуджувати, критикувати, придумувати, та розповсюджувати плітки..досить легко,люди схаменіться, скільки можна вже, вам самим, це не надоїло?! Взагалі не розумію, як можна говорити таке про людей, які справді доклали та докладають досить багато зусиль, для покращення життя громадян нашої країни... Потрібно навчитись цінувати та бути вдячними за те, що маємо...Справді досить багато добрих справ було зроблено Калетниками, чому за це ви не пишете,а лише обливаєте людей брудом...

Віктор |

14:19 28 Вересня, 2013

 

 

(+1)

Порошенко чистий прагматик - колись подарував бібліотеці Тіміряєво комп"ютер, то про це написало 5 місцевих газет, розказав Вдт, Віта і 5 канал, і всі казали який то добрий жест мецената і велика справа яку зробив П.Порошенко. Так що просто так задля доброї справи він нічого не робить, а чисто задля власної вигоди. Якщо запитати: чи розумний і професійний П.Порошенко? Однозначно так! Але якщо запитати: чи він є меценат, чи благодійник з високими морально духовними принципами, то відповідь буде однозначно - ні.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022