Новини | без цензури!

1/3

Артисти готуються до виборів

Соліст гурту «Скрябін» та телеведучий Кузьма пише у своєму блозі, як артисти заробляють на політиці.

 

Тему розмови мені підкинули бігборди, на яких фейси з натягнутими і фотошопленими усмішками почали витісняти пральні порошки й памперси. Кожен із них намагається зазирнути вам у очі і методом Кашпіровського переконати у правильному виборі... Бабки є, а фантазії мало, сказав би я.

Роками всі наші політикани не можуть хоч раз НЕ НАДУРИТИ той бідний народ. Вас же там цілий колгосп, отара. Кожен по разу зробить, що обіцяв, хоч толк буде. Так нє, жодного!

Легше кожні вибори вивішувати своє табло на вулицях, аби в нього "зільонкою пуляли", й ганьбитися. Не можуть бідаки вигадати щось, окрім як заліпити країну мішенями для яєць із собою в центрі, і пустити по селах зібраних в агітбригади артистів з матюкальниками. Сам там був, соромно, але що зробиш — хто на що вчився.

Цікавенна штука виходить: Україна і Молдавія — єдині країни в Європі, які не мають власного онкологічного центру по пересадці кісткового мозку, і тому бідолашним діточкам збирають по 10 гривень добрі люди. Тоді як у кожному селі відгрохали стадіони до "Євро-2012", які рік потому заростуть пирійом, бо сюди більше ніхто не приїде — разу вистачить. А діточок возять по Європі і принижуються: "Візьміть зі знижечкою, бо ми з бідної країни, в нас усі бабки на футбол пішли".

Мушу висловити подякую Ахметову, бо в нього і на футбол вистачило, і на допомогу діточкам. Господар, що казати, який не афішує власних заслуг. Не він один такий, є пара мужиків нормальних, але пара, то замало на 50 000 000, чи не так? Одних садять, інші на їхнє місце лізуть, думаючи , що пронесе, і так живуть, як в Шеврудському лісі: вийде Робін Гуд чи нє?..

Віддалився я від теми, отож АРТИСТИ та ВИБОРИ.

У нашій парафії українських артистів можна розділити на такі категорії:

1. Популярні й непопулярні.

2. Популярні діляться на тих, які їздять на вибори, й тих, що обламалися і вже не хочуть.

3. Непопулярні їздять на вибори завжди і за будь-кого, лиш би взяли.

4. Популярні, які їздять, перебирають харчами й також їздять за будь-кого, але хто більше дасть.

5. Популярні, які не їздять, "гонять" на популярних, які їздять (як я зараз).

6. Непопулярні готові писати і співати адресні пісні про Того, хто забашляв.

7. Популярні готові співати такі пісні за подвійний гонорар.

8. Непопулярні готові світитися в рекламній продукції.

9. Популярні готові з'являтися на бігбордах за окрему платню.

10. Непопулярні чекають на цей час два роки й від виборів до виборів ставлять свічку за того, хто придумав, щоб президентські та парламентські не проводилися разом.

11. Популярні мають із чого жити, але з хитрою усмішкою зустрічають бігборди із потенційними роботодавцями на вулицях. Вони намагаються підійти до цього моменту на піку слави з новою піснею, яка на устах в українського народу, щоб підняти ціну.

12. Непопулярні артисти охоче погоджуються брати участь у рекламних прес-конференціях свого боса, але їм ніхто не пропонує.

13. Популярні на цій конференції швиденько кидають фразу про те, що вони тут випадково, беруть за неї гонорар і вибігають із зали.

14. Непопулярні готові співати добу за свого боса. І необов'язково на сцені і в мікрофон.

15. Популярні виламують руки майбутнім депутатам різноманітними райдерами та забаганками, підкреслюючи власну незамінність.

Я, Кузьма Скрябін, кладу руку на серце і заявляю, що не раз був вплутаний у цю ганебну тему й, аналізуючи все, що бачив, переконаний : ВОНА НІЧОГО НЕ ДАЄ НІ ОДНИМ, НІ ІНШИМ! Політики потерпають від того, що не вигадали нічого нового. А музиканти — що велика частина аудиторії відвертається від них саме на той період, на який вистачає зароблених на виборах грошей.

Є й інші варіанти. Наприклад, артисти мають такий імідж, що їхня участь на виборах розцінюється, як стібалово, наприклад, Потап і Настя. Але роботодавці мало в цьому шарять і все одно топчуть проторену доріжку в тупічок...

На минулому тижні почастішали дзвіночки, й люди зі стурбованими голосами почали ставити небуденні запитання: "За Королєвскую паєдєш? А за Рєгіони? Па вибарам катаєшся?"

Це, народ, особлива каста, що наживається на згаданому горі найбільше . Їх звати ПЕРЕКУПЩИКИ. Найактивніші з них умудряються продати одного артиста в різні табори!

Спеціалісти нижчої кваліфікації підбирають залишки, яким у кінці гонки також вистачає на добру машину або і квартирку. Непопулярні артисти після цього марафону відразу риють барліг і пхають палець у рот, щоб нескучно було проспати два роки. А популярні їдуть на Мальдіви та Сейшели й залюбки читають в Інтернеті несхвальні відгуки про себе за останні пару місяців, попиваючи "Маргариту" біля басейну.

У цивілізованих країнах давно прорахували цей маразм і відмовилися від агітбригад. Навіть до Росії вже дійшло, але НАШІ — КРАЩІ! Нам по барабану. "Тихо, тихо — гроші є!" — як казав мій знайомий сторож автобази, коли купував пачку "Прилук" в кіоску.

Так що ситуація під контролем.

Не поспішайте купувати квитки на концерти українських зірок. Дуже скоро вони приїдуть до вашого міста ОПТОМ, а на розігрів притягнуть із собою ще й цілий зоопарк всякого непотребу, але з пивком потягне. Щасливого перегляду!

 

Поділитись новиною:

02 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Кузьма

Коментарі

Ім′я не вказано |

21:50 02 Травня, 2012

 

 

(0)

в тему

ввв |

12:00 03 Травня, 2012

 

 

(0)

молодец Кузьма!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020