Новини | без цензури!

1/3

Активісти "БРАТСТВА" встановили пам'ятник - "Пісяючого Сталіна"


Джерело Братство.info . Цитуємо заяву "БРАТСТВА":

До дня Перемоги Колими над Бухенвальдом, 7 травня 2012 року, БРАТСТВО подарувало всім ветеранам заградотрядів пам‘ятники «Пісяючий Сталін». В Києві пам‘ятник встановлено на вул. Братській.

 Також «Пісаючих Сталіних» встановлено в Одесі та Львові, де образ генсека також викликав ажіотаж.

Скульптуру виконано у зріст людини в актуальній художній манері симбіозу радянської ностальгії з сучасними євроінтеграційними прагненнями.

1336395383_426


Пам’ятник виконаний у кращих традиціях Євросоюзу, одним із символів котрого є брюссельський писяючий хлопчик (Manneken Pis). Як і брюссельській «Пісяючий хлопчик», скульптура виконана як діючий фонтан.

Цей художній жест спрямований на розвінчання культу перемоги одних окупантів над іншими. «Писяючий Сталін» поховає комуністичні міфи, багато років нав’язувані антиукраїнськими силами.

Встановлений в Києві «Пісяючий Саталін» простояв біля з пів-години, після чого працівникі міліції разом з представником благоустрою схопили пам‘ятник і понесли в бік Контактової площі, де перевстановили його біля одного з кіосків. Також співробітники міліції намагались заарештувати одного з організаторів, але завдяки увазі журналістів відмовились від своїх злочинних задумів.

 

 

Поділитись новиною:

07 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Олег Береговий

Коментарі

Clairvoyant |

16:36 07 Травня, 2012

 

 

(+1)

не переПИСЫвайте историю... Кто может сказать, что сейчас было бы, если б ту войну выиграл Гитлер?

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте