Новини | без цензури!

1/3

Виставка картин “сірникового” рекордсмена України

  У академічній залі Вінницького обласного краєзнавчого музею до 17 травня триватиме виставка талановитого вінницького сірникового майстра Сергія Савчука. Вона отримала назву «Євро-варіації», адже присвячена чемпіонату Європи, який стартує у червні в Україні та Польщі.

  Основною темою виставки є футбол. У першу чергу звертають на себе увагу портрети видатних українських футболістів і тренерів: Олега Блохіна, Андрія Шевченка, Олександра Шовковського, Анатолія Тимощука та інших. Поруч знаходяться вироблені з сірників логотипи футбольних організацій, символіка «Євро», талісмани чемпіонату - Славек і Славко.

  Ім'я Сергія Савчука занесено до Книги  рекордів України - за те, що він зробив найбільший в країні портрет з сірників, використавши при цьому їх аж 32 тисячі. Це панно Ісуса Христа (разом з дипломом Книги рекордів України) також представлено на нинішній виставці у музеї.

  За словами мистецтвознавців, Сергій Савчук - єдиний, хто робить картини з сірників без єдиного скріплюючого елементу (цвяхів або клею). Вінничанин опанував нову техніку: він створює картини на жорстокому тлі, вставляє в отвори сірники і зафарбовує їх кількома шарами. На виставці як раз представлені його перші спроби, виконані таким чином.       

 

 

Поділитись новиною:

08 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Володимир ПРИСЯЖНЮК

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте