Новини | без цензури!

1/3

Старшого сина Сталіна вбили у німецькому концтаборі

Розсекречені архівні документи пролили світло на обставини загибелі старшого сина Йосипа Сталіна – Якова Джугашвілі. 

 

Він був убитий в німецькому концтаборі Заксенхаузен в 1943 році, коли не підкорився наказу вартового і сам закричав йому "Стріляй!", повідомляє РИА "Новости".

Досі існувало дві версії загибелі Якова Джугашвілі - за однією, він загинув у бою, а за іншою - в німецькому полоні.

"Зараз розсекречені архівні документи, які вносять ясність у це питання. Так, з протоколу допиту німцями військовополоненого старшого лейтенанта Якова Йосиповича Джугашвілі випливає, що він 16 липня 1941 року в районі Лясново потрапив в полон, перебуваючи на посаді командира батареї 14-го гаубичного полку, при 14-й танковій дивізії", - розповів кандидат історичних наук Михайло Зуєв, старший науковий співробітник Інституту військової історії при Генштабі ЗС РФ.

З документів також випливає, що Джугашвілі з квітня по червень 1942 року утримувався в таборі військовополонених біля міста Гоммельсбург в Південній Баварії, а потім був переведений до Заксенхаузена.

"В архіві зберігається доповідна записка заступника міністра внутрішніх справ СРСР Івана Сєрова міністру внутрішніх справСергію Круглову від 14 вересня 1946 року. У ній йдеться, що на підставі допитів коменданта і командира батальйону охорони концтабору Заксенхаузен було з'ясовано, що в березні 1943 Джугашвілі був переведений в цей концтабір та утримувався в особливому таборі "А", - сказав Зуєв.

За його словами, з матеріалів випливає, що Джугашвілі тримався незалежно і замкнуто, ставився до адміністрації табору з деяким презирством, ні з ким не розмовляв.

 

Поділитись новиною:

08 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Harris |

03:38 23 Січня, 2021

 

 

(0)

Моє свідчення про те, як я став членом Ілюмінатів. Я хочу повідомити людей, які хочуть приєднатися до великого ілюмінатора, про те, як мені допоміг великий член Ілюмінатів. Його звуть пан Фелікс. Допомагає мені відновити своє життя зі смерті. після звільнення близько 5 років і шести місяців. Після того, як їх обмануло стільки членів Ілюмінатів. Я був безнадійний, фінансово зазнав невдачі протягом усіх цих років. Але одного разу, переглядаючи Інтернет, я натрапив на пост члена Великого Ілюмінату, містера Фелікса, сказавши, що Ви можете бути відомим, багатим і успішним у житті завдяки тому, що стаєте членом Великого Ілюмінату, відразу ж я зв’язався і Я йому все пояснив, і він порекомендував мене і допоміг, і я плачу за форму реєстрації, яка буде використовуватися для ініціювання мене, і я був посвячений у великий світовий порядок Ілюмінатів. Згодом вони дали мені всі вказівки та сказали, що всі нові члени після ініціації винагороджуються сумою готівки в 1 000 000 доларів США. За допомогою пана Фелікса. Я був повністю ініційований як повноправний член Ілюмінатів. Якщо раніше вам не вдалося вступити у шахрайство або ви вперше шукаєте когось, хто може допомогти вам стати учасником, моя порада для вас - спробувати містеру Феліксу. Це ваш найкращий шанс стати тим, що ви бажаєте для свого подальшого життя, зв’яжіться з ним електронноюо WhatsApp +2348056051569.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022