Новини | без цензури!

1/3

Фізико-математичний «Турнір чемпіонів» у Вінниці виграли дніпропетровці


У Вінниці, на базі фізико-математичної гімназії (ФМГ) № 17 пройшла XIX Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики.

 Начальник обласного управління освіти Ігор Івасюк акцентував увагу, що подібні комплексні олімпіади не проводяться ані в Україні, ані в СНД, ані в світі!


До участі в олімпіаді запрошувалися учні, які є переможцями 4-го етапу Всеукраїнських олімпіад – хоча б з одного  предмета. Це – кандидати до команд України, що братимуть участь у міжнародних олімпіадах.


Змагання були особисто-командними. До складу кожної команди входило по 5 учнів 10–11 класів. У рамках олімпіади також проходило змагання юніорів (8–9 класи). Олімпіада представляло із себе багатоборство: кожен учасник виконував завдання з математики, фізики та інформатики.


Три найкращих результати з кожної команди було занесено до загального заліку. Перемагала збірна з найбільшою кількістю балів. Отже, переможцем стала збірна Дніпропетровська (136,17 бали). Друге місце посіла збірна Українського фізико-математичного ліцею з Києва (130,42 бали), третє – ФМГ № 17 (113,83 бали). Єдині гості із-за кордону – збірна Іркутську (Росія) – посіла останнє, 12-е місце.


Переможці і призери отримали призи від міської влади Вінниці і спонсорів – принтери та інше приладдя до комп’ютерів. Загалом було роздано півсотні подарунків – у командному та особистому заліку.  

 

 

 

Поділитись новиною:

09 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Володимир ПРИСЯЖНЮК

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020