Новини | без цензури!

1/3

Жарт New Yorker зрозуміли не усі

Журнал New Yorker пожартував, що КНДР не може запустити ракету через проблеми з windows 8, повідомляє Телекритика.

 

Але жарт зрозуміли не всі – деякі українські та російські ЗМІ цілком серйозно поставились до такої новини. 

 

 

Американський журнал New Yorker 11-го квітня опублікував на своєму сайті пародійну новину. У  ній йшлося про те, що у Північній Кореї не змогли запустити балістичну ракету через збої у роботі нової операційної системи Windows 8.

 

 

У вихідних даних замітки вказаний  Пхеньян, проте насправді матеріал є авторською колонкоюЕнді Боровіца (Andy Borowitz) – відомого американського гумориста. У 2001 році він відкрив рубрику у New Yorker Borowitz Report, де регулярно публікує сатиричні новини. Завдяки  цій колонці журналіст отримав першу нагороду за гумор від National Press Club.

 

 

Боровіц написав, що через проблеми з Windows запуск ракети відкладений на невизначений час. «Аналітики вважають, що ця заява дає можливість побачити зсередини проблеми північно-корейської ракетної програми, яка ще минулого року використовувала Window 95», - імітуючи стиль повідомлень подібної тематики, пише Боровіц. Крім того, гуморист додав, що лідер КНДР Кім Чен Ин розлютився через таку ситуацію і заявив, що може оголосити війну Microsoft.

 

 

Тема замітки актуальна, адже зараз у КНДР спостерігається напруженість, і повідомлялось, що країна готується здійснити випробувальний запуск балістичної ракети. Очевидно, через це багато російських та українських  ЗМІ сприйняли серйозно замітку та опублікували новини на кшталт «Windows 8 зірвала запуск ракети»,   не вказавши, що матеріал New Yorker розміщений у сатиричній рубриці.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

15 Квітня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте