Новини | без цензури!

1/3

Експерт: Катеринчук і Порошенко мають рівні шанси на перемогу

Вибори Київського міського голови увійшли до вирішальної стадії – періоду визначення основних кандидатів. Чому вирішальної, адже навіть офіційний початок виборчого процесу ще не проголошено? Тому що, від того, чи висунуть опозиція та влада офіційних кандидатів від себе, а також від того, хто одержить цей статус, напряму залежить й результат виборів.

 

Тому основна боротьба в традиційно опозиційному Києві, де на парламентських виборах у 2012 році не виграв жоден представник Партії Регіонів та "самовисуванець", уже сьогодні ведеться звання – "висуванець від опозиції". В умовах, коли Віталій Кличко, який уже мислить президентськими категоріями, самоусунувся від змагань за мерське крісло, така боротьба набуває особливої гостроти.

 

На минулому тижні основні претенденти на нього – народні депутати Микола Катеринчук та Петро Порошенко обмінялися "люб’язностями". Зокрема, Катеринчук заявив, що не вважає Порошенка опозиційним кандидатом, а його дії мотивовані виключно інтересами збереження бізнесу. Натомість Порошенко, через власні креатури в "Батьківщині" почав інформаційну кампанію на власну користь.

 

В коментарі "Свободі Слова в Україні" політичний експерт Карасьов Вадим підтвердив інформацію, що наразі як Катеринчук, так і Порошенко мають рівні шанси на перемогу в київських виборах.

 

Вадим Карасьов: "Аналіз соціологічних досліджень свідчить про те, що кожне з них окремо не відображає справжньої картини стосовно прогнозів результатів виборів столичного голови. Причина цього у тому, що Кличко не підтверджує публічно відмову від участі у цих перегонах, а стосовно інших кандидатів як-то Яценюк чи Тягнибок далі заяв мова не йде. Хоча усі вони мають шанси на перемогу.

 

Беззаперечно, соціологія показує, що рейтинг чинного глави КМДА Попова падає, і шанси на перемогу він стрімко втрачає. Він не може скласти конкуренцію перед сильними кандидатом. Але однозначно його перемагає будь-хто з представників Об’єднаної опозиції.

 

Останнім часом в інформаційному просторі активно працює Порошенко. Це є одним із пояснень його високого рейтингу у київській кампанії, так само як і Микола Катеринчука. Будь хто з них двох переможе Попова.

 

Для Об’єднаної опозиції найбільш правильним було б висунення свого представника. В такий спосіб вона збереже обличчя та виграє вибори в столиці".

 

Порошенко, довгий час зволікаючи із приєднанням до опозиції (не приєднався він і сьогодні, лише "делегувавши" у "Батьківщину" власного сина), збільшує число тих, хто вважає його звичайним технічним кандидатом, який під час столичних виборів буде активно розпорошувати голоси опозиції, сприяючи перемозі Попова.

 

У будь-якому випадку, оскільки Конституційний Суд уже розпочав провадження по справі столичних виборів, уже найближчим часом ми дізнаємося ім’я кандидата від опозиції, а, отже, – фактичного переможця виборів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

15 Квітня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте