Новини | без цензури!

1/3

Голова ВО МГО «Молоді регіони» Олександр Капітан презентував новий молодіжний проект

Проект «Нова генерація», направлений на підтримку активної молоді Вінниччини, стартував за ініціативи Голови ВО МГО “Молоді регіони” Олександра Капітана


 «Нова генерація» – це система молодіжних міжнародних обмінів за допомогою яких активні та ініціативні молоді люди отримають нові можливості для самореалізації, унікальні знання та досвід, а також ознайомляться з кращими світовими практиками у сфері молодіжної політики.


 Нещодавно, в рамках проекту «Нова генерація», відбулося дві поїздки представників Вінниччини до Грузії та Австрії.


 Молодий вінничанин Микола Чорнобай став учасником проекту «Школа демократичного управління» який проходив з 22 по 27 квітня 2012 року у м. Тбілісі (Грузія).


 Проект «Школа демократичного управління» – проект, який фінансує Рада Європи – Європейський молодіжний фонд і Міністерство молоді та спорту Грузії та реалізують організації з Вірменії, Азербайджану, Білорусі та Грузії. Основною метою «Школи демократичного управління» є об’єднання молоді та громадськості навколо проблем прав людини, демократичних засад і законів запроваджених Радою Європи, розвитку соціальних проектів, розбудови громадянського суспільства. На сьогоднішній день, учасниками проекту вже стали 20 представників із 10 країн світу (Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Грузія, Росія, Білорусія, Україна, Вірменія, Азербайджан). В рамках проекту учасники відвідали парламент Грузії, зустрілись із одним із лідерів опозиції, прослухали лекції від юристів, що захищають політичних ув’язнених та надають юридичну допомогу громадянам.


 Друга поїздка, в рамках проекту «Нова генерація», відбулась 8 та 9 травня 2012 року в м. Відень (Австрія) де представники Спілки молодіжних організацій Вінниччини Олексій Балацький та Євген Штоюнда стали учасниками Пленарного засідання молодіжної регіональної мережі Асамблеї Європейських регіонів.


 Основною темою пленарного засідання стало питання «Рівних можливостей». Делегати обговорили проблеми гендерної рівності, сексуальних меншин, права молоді з обмеженими можливостями, тощо. Також делегація вінничан працювала на засіданні комітету з питань соціальних медіа. Члени комітету розглянули пріоритети та напрямки роботи, а також можливості розширення інформаційного простору для молодіжних організацій через соціальні медіа.


 За результатами пленарного засідання Спілка молодіжних організацій Вінниччини стала повноправним членом молодіжної регіональної мережі Асамблеї Європейських регіонів.

 Відбір молоді для поїздок в рамках проекту «Нова генерація» проводиться на конкурсних засадах, детальну інформацію ви можете отримати в мережі Інтернет на публічній сторінці засновника проекту Олександра Капітана, за адресою http://vk.com/o.kapitan. 
Поділитись новиною:

17 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба Вінницької обласної організації Партії регіонів

Коментарі

Ім′я не вказано |

16:42 17 Травня, 2012

 

 

(-8)

региональчики молодые путешествуют за бюджетные деньги.кто то верит что если он обратится к ним то может также посетить конференции

Ім′я не вказано |

17:24 17 Травня, 2012

 

 

(-8)

Новые дигинираты

Ім′я не вказано |

17:30 17 Травня, 2012

 

 

(-8)

Куда смотрит сбу,прокуратура и так далее .хто их крышует ? Кто стоит за ними ? Каму это выгодно ? Все все про них знают а толку ? У р о д ы

Ім′я не вказано |

21:57 17 Травня, 2012

 

 

(-7)

Это он молодой.?капитан уже старый бренд

Ім′я не вказано |

22:05 17 Травня, 2012

 

 

(+4)

молодой пацан а уже так выбился,красава

Леся |

11:45 18 Травня, 2012

 

 

(+5)

Нічого поганого не бачу у цих поїздках. Рада Європи оплачує такі виїзди практично на 100%, просто треба знати, де подавати заявку, ну і відповідати таким заявкам. Не раз була на таких заходах, і зовсім не від проекту Нова генерація. Так що їздити можна, і потрібно:) Велике питання, хто реально цікавиться такими грантовими поїздками та хто реально відповідає критеріям, які Європа виставляє. А соплі жувати всі уміють, але європейцям нікому така корисна у нас навичка не потрібна

Вишенський |

11:53 18 Травня, 2012

 

 

(+7)

:) та у нас завжди так. якщо сам - ніхто, то і всі також мають бути ніким, або вони вже бандити, сволочі і підар*си)) відкрийте хоч один грантовий проект, бездарі)) та подивіться, скільки там реально пропонується поїздок. Капітан істину не відкрив, він просто показує молоді такі програми та трохи готує молодь морально.

Ім′я не вказано |

12:28 18 Травня, 2012

 

 

(-2)

де був би той капітан без тестя татусяка.після того як татусяк став головою ради на його україну-польшу-німетчину постійно виділяють кошти,а ви тут пісні про гранти співаєте.можливо там і виграють гранти але гроші відмивають

Вишенський |

12:47 18 Травня, 2012

 

 

(+6)

повторюю запитання: ви бачили хоч один грантовий проект? у нас тотально не вистачає самих людей, що можуть написати грант та здатні його реалізувати, а бездарів валом. http://www.science-community.org/uk/grants - очі відкрийте. І таких проектів, як і ресурсів - валом. Капітан вчився за кордоном, він чудово знає мову, щоб спілкуватися напряму із організаторами таких заходів. Ну і команда. Зрозуміло, що проект - це не одна людина. А Татусяк як Татусяк, чому такі проекти не підтримувати? У світі грантові проекти надзвичайно популярні, а у нас сидимо-жаліємся. Реально хотілося б почути, як саме можна відмити кошти, якщо платить за все сторона-організатор) Зрозуміло, що ви не любите владу, можливо не любите ПР, це зрозуміло, але логіка то де? Чому поїздки на закордонні тренінги - це погано?:)

Ім′я не вказано |

17:10 18 Травня, 2012

 

 

(-4)

а если всё так хорошо у этих молодых и опытных то пусть отчитаются что они в жизнь внедрили,не впервой же ездят.а капитан закончил медунивер и такой бизнесмен что страшно.кем бы он был без тестя.ну и татусяк тоже опыт недавно ездил перенимать приморский край,вопрос что внедрено в области с поездок.и у меня большие сомнения что капитан гранты пишет а так на шару катаются.

Михайло |

12:06 18 Травня, 2012

 

 

(+5)

нормальная ідея. насправді, чого затюкувати людину, яка допомагає молоді трохи ширше дивитись на світ і на себе? тут взагалі хтось слово "грант" розуміє?

Ім′я не вказано |

12:40 18 Травня, 2012

 

 

(+5)

одна из самых известных команд, отправляющих винницкую молодежку на тренинги. сам в теме таких отправок и могу сказать, что здесь даже не вопрос бюджета (за бюджетные деньги никто бы никого никуда не отправлял), а вопрос грамотного поиска поездки и выбора кандидата (кандидатов выбирает не только украинская сторона, поэтому если натупят, больше доверия не станет). А Европа четко смотрит на все эти вопросы, так что не ищите того, чего нет. Нормальный проект

Вишенський |

12:54 18 Травня, 2012

 

 

(+6)

:)та я сам проти, щоб за бюджетні кошти народ катався, а за грантові нехай їздять. Просто незрозуміла реакція людей, що не уявляють сам механізм, але вже кричать, що це погано) Якщо є розумна людина і вона пройшла відбір, то нехай поїде, подивиться, як люди живуть, чим живуть) Це нормально. Нити - це не нормально. А за бюджетні кошти потрібно приймати сторони! Щоб вони дивилися, що у нас не зовсім зоопарк, щоб запрошували до себе. Ви ж логічно мисліть. Прийняти у нас форум із 25 делегатів із різних країн коштує нехай 20 000 евро (це тиждень), а скільки коштуватиме відправка 25 людей по повній программі до інших країн? Значно дорожче! Це вигідно, навіть коли обмін йде

Читач |

14:51 18 Травня, 2012

 

 

(+4)

Капітану респект! Молодець що допомагає молоді.

Ім′я не вказано |

16:06 18 Травня, 2012

 

 

(-5)

Знаем эти гранды . Самый большой пилотаж это Швейцария .сняли деньги с гранда мало им, еще со своих порашенка ,мовчана ,продиуса и т.д оказалось тоже мало давай еще с депутатов.а ответственность ? Куда смотрят службы? А мерешко которого к себе пригрел футболист татусяк это вообще плювок джыге и всем кто знает эту историю . придатель ,Иуда тянется к себе подобным.вот отчем должны писать продажные ж у р н а л и с т ы .

Ім′я не вказано |

17:00 18 Травня, 2012

 

 

(-6)

троль не спит!!

Ім′я не вказано |

16:09 18 Травня, 2012

 

 

(-4)

Интересно в какой школе училась эта серая мышка к а п и т а н ? И кто его друзя детства? Были он?

Руслан |

16:37 18 Травня, 2012

 

 

(+1)

До О.Капітана. Олександре, не звертайте уваги на дурниці, які деякі люди тут пишуть! Ви все правильно робите. Так тримати! А вони нехай заздрять :)

Ім′я не вказано |

16:45 18 Травня, 2012

 

 

(-4)

Слухай мене тюрма немене.

Ім′я не вказано |

16:50 18 Травня, 2012

 

 

(0)

Капитан Продолжай так держать будет очем писать . Кроще про тебе чі про роди.?

Ім′я не вказано |

17:02 18 Травня, 2012

 

 

(-4)

Санело!! скока денег филонову забашлял за статейку??? или он уже к вам в регионы пошел??

Ім′я не вказано |

17:12 18 Травня, 2012

 

 

(-3)

ОБЕРЕЖНО НА КРАЇНУ НАСУВАЄТЬСЯ ПОКРАЩЕННЯ

Ім′я не вказано |

17:43 18 Травня, 2012

 

 

(-4)

Покрашеня життя вже сегодня. Дякуемо капітану та его тестью татусяку .

Ім′я не вказано |

18:12 18 Травня, 2012

 

 

(-9)

На фото Там где двое с левой стороны сынок мендуса папочка директора колоса друг татусяка , который кинул двоих детей и ушол к секретарше татусяка . А сейчас татусяк зализывает свои грехи подтягивает к корыту сынка мендуса.

Ім′я не вказано |

21:27 18 Травня, 2012

 

 

(-7)

а кафеха там на колосе гостинний пан вроде,100%

Ім′я не вказано |

18:13 18 Травня, 2012

 

 

(-9)

Это бесспорный факт.

Молоді риги |

08:22 24 Травня, 2013

 

 

(0)

А ще було закуплено 100000 біт і кастетів 100 машин спецназу для молодих бойовіків ПР.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022