Новини | без цензури!

1/3

Єдиний спосіб звільнитися від колоніального мислення – продовжувати політику бандеризації - Фаріон

"Хочу подякувати полякам за те, що вони створили Бандеру, бо якби не польський визиск – не було б Організації Українських Націоналістів. Якщо б не два судових процеси проти Степана Бандери – не народилося б містичного духу Бандери, перед яким вставали всі, коли він заходив до судової зали". На цьому 23 квітня 2013 року наголосила народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", відомий мовознавець Ірина Фаріон, коментуючи провокативні дії деяких депутатів польського Сейму щодо трагічних подій на Волині 1939–1947 років. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

 

"Польща реанімує імперський дискурс сприйняття світу, так само як це робить Росія. Ми заявляємо, що ніхто ніколи не накидатиме українцям чужого способу сприйняття нашої історії.

 

УПА, ОУН – це не просто наша легенда, це наша реальна сила і сьогодні, це наша наснага. І що би не казали поляки, які рішення вони би не ухвалювали – ми й далі впроваджуватимемо свою політику бандеризації. Це єдиний шлях звільнитися від колоніального способу мислення. В українців одна перспектива – деколонізувати свою історичну свідомість", – зазначила Ірина Фаріон у Чернівцях під час зустрічі з громадою.

 

За словами націоналістки, те, що в Україні триває війна з пам'ятниками Степанові Бандері, свідчить передусім про повернення до нас тих героїв-повстанців, які змагалися з трьома окупантами – з Польщею, з Росією та Німеччиною. "Я мимоволі сприймаю слова Ліни Костенко, яка казала, що нам слід звільнитися від чужої оптики.

 

Тобто що більше поляки нагнітатимуть цю проблематику, то швидше українець буде заглиблюватися в історичну правду. Я думаю, що поляки лише посприяють тому, аби ми ставали іншими. Так само і тепер залишається хіба подякувати полякам за їхню історичну близькозорість", – підкреслила Ірина Фаріон.

 
 
 

Поділитись новиною:

26 Квітня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба ВО «Свобода»

Коментарі

мик |

09:49 26 Квітня, 2013

 

 

(+2)

Эту психически больную пани надо лечить от беспамятства.Галичина отделилась от Украины 700 лет назад, с1939 года вошлла в состав Украины и эта Фарион хочет, чтобы вся Украина жила по пра вилам Галичины,так этого никогда не будет. потому что я свидетель зверств бандеровцев. которые хотели построить бандеровскую Украину.

В.Б. |

07:09 07 Травня, 2013

 

 

(-1)

Ну. в отношении 700 летнего отхода Галичины(?) не знаю, но вот то,что войска Рабоче-Крестьянской Красной Армии выполнили захватнически-колониальную ''миссию-ЭТО ПРАВДА. Але,'' перші'' москалі були кращими.прийшли-тай пішли, а другі прийшли- і зосталися! І як не дивно, позитив був. ПОБУДУВАЛИ заводи,фабрики.''велитні Прикарпаття.а в один момент... все не стало. А відносно завченого слова ''зверств бандеровцев*.та й бути свідком?.. великий у мене сумнів у правдивості слова!

Боб |

13:48 22 Травня, 2013

 

 

(-2)

Хвала ФАРІОН. Остання наша надія. Не бидлуганів.

Дед |

07:54 07 Червня, 2013

 

 

(+1)

сколько вам лет и откуда вы знаете программу Бандеры где вы ее читали

Гражданин |

12:58 27 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Так смешно слышать такие пафосные речи в защиту бандеровщины от БЫВШЕЙ КОММУНИСТКИ! У этой особи нет ни стыда ни совести!

Боб |

13:50 22 Травня, 2013

 

 

(+1)

Не пісяй вище голови , бо затече в рота.

Вася |

15:49 29 Квітня, 2013

 

 

(-2)

Двом пісакам - мик і гражданіну присвячується. Скоріше за все , що пісала Прасковья іс Падмасковья. Той перший бачив зондер команду НКВД, коториє казалі, што ані бандєравци. Із тієї ж " опери", що дострілювали в потилицю 10 квітня 2010 року президента Польщі Качинського і його 95 міністрів: на завтра "сгорєвшіє до тла члєни екіпажа і пасажіри бєгалі па Європє і пакупалі на крєдітниє картачкі красівиє вєщі" . Це тих бандєровцов ти бачив ?!! Чи тих , що Цхінвалі бралі і Осетію 08.08.2008?!! Хочеш побачити ВИРОДКІВ І ВБИВЦЬ - в Кремль, спадкоємців Степана Бандери, Коновальця- приїжджай в Україну! Нас -50 мільонів. Нє ашібьошся. А чи була пані Ірина в кпСС... СС.. СС ? Якщо так - слава Богу! - жиди брали туди ДУЖЕ РОЗУМНИХ І ОСІДЧЕНИХ ЛЮДЕЙ! Головне- СВОЮ помилку освідомити і знання і сили направити в правилбне русло: в гризло, в хвіст і в гриву лупити любітєлєй московії ! ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!! ХРИСТОС ВОСКРЕС !!!

Leon |

07:08 30 Квітня, 2013

 

 

(+3)

Вася,но ты есть настоящий дебил и дерьмо,у которого вместо мозгов вонючая жопа!

9 |

08:44 02 Травня, 2013

 

 

(0)

Недобитому Бандерівцю - націоналісту Яке ж ти падло і мудило! З тавром на лобі, - "Вуйкомен". Коли при владі були німці, Ти ж сам казав як ви уміло – Коли підкравсь до вас пипець, У сорок третьому у спину, Братів своїх косили вщент! Ми - історичні українці За волю від таких як ти В часи Богдана, не при німцях Складали голови у рви. Бо в ті часи на землю нашу прийшли поляки та литва – І з етносу творили кашу , І руські нищили слова , А в ті часи , у сорок третім Все навпаки було у нас – Не з помаранчевих наметів Ми волю здобули для вас! Тоді поляку й українцю Єдиний ворог дім палив – То був бандерівець, що німцю Старанно чоботи лизав. Тому гандоном ти, мурляко ! Є на моїй святій землі Без роду ти, чужий, собако Все гавкаєш в моїм селі! Іди вже геть на член в Європу Чи на грузинський чорний член – Тобі б давно порвати б жопу – І вирвати нацистський ген

Ім′я не вказано |

07:08 19 Травня, 2013

 

 

(-3)

вася ти вася

Gleb |

15:15 28 Травня, 2013

 

 

(0)

"хорошими делами-прославиться нельзя!"-Баба Шапокляк! И это правильно!

Виталий |

06:50 30 Квітня, 2013

 

 

(+3)

Госпожа Фарион - отличная антиреклама для партии Свободы, чем больше таких придурковатых баб тем меньше у них будет сторонников.У нее даже лицо перекошено от злобы и ненависти.Ужас!!!

зоолог |

08:22 30 Квітня, 2013

 

 

(0)

Та не шалена, а скажена чукапабра.

т-17 |

11:32 30 Квітня, 2013

 

 

(+1)

Хай говорить... КлОУНи нам потрібні - з ними веселіше:)

Хаха |

14:38 01 Травня, 2013

 

 

(0)

О чем базар,у каждого своя правда и каждый по своему прав(а слюни пускать гнусно)

В.Б. |

06:20 07 Травня, 2013

 

 

(-1)

Реалістично споглядаючи на Фаріон, одразу відчуваєш до неї відразу, Б'ючи себе у груди і доказуючи хамським випадом(ми) на адресу всіх,а особливо ''жидів'', ся пані забула, що власне Б.Березовський фінансував відомі події в Україні. А ''шилом бритий'',Жужа і їй подібні-профукали фінанси на вулики ,скупку вокзалів і т.п. Дивний наш край Галичан:-плюєм на ''москалів'',а працюємо у них (які ще й грощі платять),під носом окуповане Межигірря-не бачить ніхто,злочинці при владі-все добре! У''картузників'' (МВД) людська кров по брови-засліпило. Кормушка,кормушка... А сьогодні вравно ділити Вкраїну на половинки (срака).вкрай короткозорість. Тай не дивно,нема освіти. нема історії Галичини.

ярослав |

14:47 19 Травня, 2013

 

 

(+1)

Споглядання Фаріон у Вас якраз не реалістичне. Слово "жид" природня самоназва євреїв у Західній Україні. Вживання цього слова природнє і не свідчить про антисемітизм людини. В Росії, на сході України - це до певної міри так, осільки саме там цьому слову надати негативний висновок. Плювання у власний колодязь (якщо Ви з Галичини) певним чином характеризує саме Вас.

В.Б. |

06:37 07 Травня, 2013

 

 

(-1)

ВАСИЛЕВІ (ввідповідь). Ти хоть у розлюченому стані себе контролюєш? Якщо ти з Галичини. а не Зах.України-відповідай достойно.авторитетно.з повагою до особи. ЛАЗ-закритий.ЛМЗ-закр., де львів'яни працюють? Їдь у Нагуївичі.поможи музею. Станіслав- істормчна назва міста, рух ОУН УПА-історія,яку потрібно ще досліджувати. Також раджу дослідити ''окупацію'' галицького краю. Висновок- або тобі дають платню за ''гавкіт''.або ти дурний!

Віктор |

10:47 16 Травня, 2013

 

 

(-1)

Фаріон це патріот України,освідчена та розумна жінка.

Gleb |

07:15 19 Травня, 2013

 

 

(-2)

Баба Шапокляк! "Хорошими делами-прославиться нельзя"!

ярослав |

14:41 19 Травня, 2013

 

 

(+2)

Коментарі пані Фаріон засновані на голому нерві української душі, такої, якою її відчувають ті, що відчули ті українці, які сиділи в Березі Картузькій та були жертвами операції "Вісла", ті українці, які її відчули в контаборах совітів, і ті українці, яких обманув і посадив в контабори Гітлер...

Мiк (галицька миша) |

07:37 21 Травня, 2013

 

 

(-1)

Чому майже всi пишуть iз помилками? Деякi коментарi через оцi помилки навiть читати важко. Що, наприклад, означають слова "освiДчена" й "осiДчений"? А "в моїм"? Доречi, панi iрина - якраз прихильниця дотримання правильного правопису.

Мiк (галицька миша) |

07:39 21 Травня, 2013

 

 

(0)

Вибачаюся - "панi iрина."

SS |

12:44 11 Липня, 2013

 

 

(0)

Хочеш чи ні, а глядючи на цю казкову істоту згадаєшь старий бандерівський анекдот. Їде НКВДист - москалик карпатською лісовою дорогою на матициколі, раптом з-за куща вистрибує баба Яга - худа, кістлява кострубата, обличчя тільки кістлявими вилицями та виряченими більмами визначається, руки у спідницю засунуті, (мабуть ще й фарбована білявка) і верещить, "А москалику!!! на мене напасти хотів, згвалтувати !!!???". "Ні, ви що зглузду з'їхали" - той з переляку відповідає. Вона виймає руки зі складок спідниці зі "Шмайсером" насталяє зброю на НКВДиста і так єхидно промовляє: "А прійдьотця, маскалику ...".

|

00:03 11 Вересня, 2013

 

 

(+1)

не могу забыть видео, как эта шарахнутая разговаривала с маленькими детками в садике, как она обьясняла девочке лет трех от какого слова происходит москальское имя Лиза. Дура полная! лучше бы вспомнила, что женщина да занялась своей внешностью

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022