Новини | без цензури!

1/3

Оксана Калетник запрошує губернатора Вінницької області на публічні теледебати

Народний депутат Оксана Калетник схвильована ситуацією, що склалася у Вінницькій області. Про це виданню "Свобода Слова в Україні" повідомила прес-служба народного депутата.

 

"Губернатор зі свитою чиновників показово відвідує райони області. Однак такі візити жодним чином не допомагають подолати нездорові тенденції: закриття шкіл, сільських ФАПів, скорочення кількості лікарень в області, скорочення лікарів. Існуючі проблеми з приходом нового керівника області не тільки не вирішились, а навпаки загострилися», - заявила Оксана Калетник.

     

 

"Керівникам районів, на його думку, виявляється не стільки потрібно займатися економікою області, соціальною сферою,інфраструктурними проблемами, зокрема дорогами - скільки мобілізовувати фінанси підприємств, підприємців, бізнес структур, а також земельні ресурси для задоволення інтересів керівника області. Вже ні для кого не є секретом побори в області. Відсутність досвіду губернатора відкидає область на останні місця з виплати заробітної плати, доходів громадян. Дороги не ремонтуються, економіка не розвивається, інвестиції не йдуть», - підкреслила народний депутат.

     

       

"З власного досвіду розумію, що для того, щоб покращити життя навколо себе, та якісно виконувати функції управлінця, треба не «вичавлювати» останні гроші з бізнес-осередків області, а залучати інвесторів для формування нових робочих місць та розбудови інфраструктурних проектів. Поряд з цим необхідно роз’яснювати людям необхідність впровадження тих чи інших соціально – економічних реформ, а вразі їх недоцільності, разом з людьми, відстоювати та виборювати їх інтереси! Але нажаль, сьогодні ми маємо губернатора - бізнесмена, діяльність якого більш спрямована на перерозподіл області під свої, а можливо не тільки свої, бізнесові інтереси», - підкреслила Оксана Калетник.

     

       

«Існує дві моделі управління: перша «соціально – відповідальна» - прийти до влади, з метою об’єднати коло себе не байдужих, ініціативних людей, використовуючи спільний творчій потенціал для формування духовного, освіченого середовища, адже саме на такий «благодатний ґрунт» прийдуть інвестиції. І друга модель - дорвавшись до влади, об’єднувати вузьке середовище людей, жадібних до «легких грошей», але тільки не заради суспільного добробуту, а заради спільного заробітку того єдиного в дужках ініціативного кола», - сказала народний депутат.

       

 

«Я впевнена, що саме коли в суспільстві буде питома перевага першої моделі над другою, ми можемо сподіватися на достойне майбутнє своїх нащадків в цієї країні», - додала Оксана Калетник.

       

 

"Чим можна пояснити, що призначений Іваном Мовчаном голова РДА Бершадського району ганебно програв вибори до обласної ради сину Петра Порошенка? Хіба це підбір кадрів, які програють з різницею в 74%? А, можливо, це і не програш? Бо якось дивно виглядає обіцянка Мовчана, що в разі програшу він як поставив так і зніме Бурлаку. Але пройшло вже три місяці, а обіцянка не виконується. Можливо, це в такий спосіб йде розрахунок за кредити надані структурам Мовчана Порошенком?», - зазначила депутат.

 

 

«Крім цього є ще цілий ряд питань як, наприклад: про розподіл коштів у бюджетному комітеті для області, про роль у вирішенні суспільних питань, так званого міжфракційного депутатського об’єднання “Вінничина” та інших важливих для людей проблем, які я пропоную губернатору публічно обговорити зі мною на телебаченні, запросивши журналістів районних, обласних електронних та друкованих ЗМІ», - підсумувала Оксана Калетник.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитись новиною:

07 Травня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Свобода Слова в Україні

Коментарі

Ім′я не вказано |

17:53 07 Травня, 2013

 

 

(+2)

Нехило Оксана наехала

Ім′я не вказано |

12:43 08 Травня, 2013

 

 

(+4)

золоте дно Мовчана це Немирів і Михайленко, від якого він получає мільйон грн. у місяць, щоб непрацював державний реєстратор. інформація з достовірних джерел!!!!!

Игорь |

14:48 08 Травня, 2013

 

 

(+4)

Поддерживаю! С таким удовольствием прочитал!! Все же об этом беспределе мовчана знают, только сказать боятся!!!!

Ім′я не вказано |

16:12 08 Травня, 2013

 

 

(-1)

Нормально наїхала! Дороги де! Потрібно працювати! Реформа то реформою, але потрібно зберегти школи сільські продумати інші підходи!

Юля |

08:19 09 Травня, 2013

 

 

(-3)

Сильная женщина! Восхищаюсь!! Но не уверенна, что Мовчан решится пойти на дебаты! Она его разобъет в пух и прах!!!

Олександр |

09:12 09 Травня, 2013

 

 

(+3)

Хватило б сміливості Мовчану прийтяни виклик від Оксани Калетник! Адже кожному жителю області було б цікаво послухати про зроблену роботу..тому що в реальності цього не відчувається, а документально вже багато чого оформлено...

КОЛЮЧКА |

22:40 14 Травня, 2013

 

 

(+2)

Оксана, Немировский р-н та г. Немиров будет поддерживать ВАС. Пан Мовчан нас не слышит, а мы его с ПЕТЕЙ МИХАЙЛЕНКО скоро надеемся и не УВИДИМ!!! Государство и его чиновники в стране расположились, как оккупационная армия! Вы знаете пан МОВЧАН, каким сильным может быть человек, которому нечего терять?

Надежда Цветаева |

21:13 16 Грудня, 2013

 

 

(0)

Оксана Калетник - це досвідчений політик, тому конкурувати з нею дуже не легко, розумна і гарна жінка. Досі ті райони від яких вона балатувалась, згадують її позитивно (з'явились садочки, школи, дитячі площадкии), це безумовно великий плюс.

MAXWELL LOAN |

01:44 13 Липня, 2015

 

 

(0)

Ви шукаєте дуже справжньої кредит? Ви хочете фінансову допомогу у вашому бізнесі? Ви хочете купити будинок вашої мрії і автомобіль? Ви хочете, щоб почати свій бізнес, і ви не знаєте з чого почати? Ви були відхилені постійно вашим банків та інших фінансових інститутів? турбуватися не більше, тому що ми видаємо кредит у доступній процентною ставкою 2%? Обробляються протягом 24 hours.and термін погашення період 1 року до 10years в будь-якій частині world.We видавати кредити в межах від 5000 до 100 000 000 доларів США тільки для одного тільки плату, яка Реєстраційний внесок у той час як компанія буде платити всі інші збори, будь-який кредит компанії просять більше, ніж одна плата є афера, і bewear цього compny. Наші кредити добре застраховані і максимальну безпеку є нашим priority.contact нам сьогодні в (maxwellloans24@outlook.com), де ваші потреби зустрічаються і ваші турботи позаду. ВАШІ ДАНІ НИЖЧЕ Повне Ім'я ........... Місцезнаходження ............ країна ............. секс ................. телефон ............... вік ................. Окупація ........... Щиро.

Ім′я не вказано |

17:54 07 Травня, 2013

 

 

(+1)

Мовчан на не на тех поставил Петя это путь в некуда

Макс |

15:07 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

100%!! Времена Порошенка, Заболотного и Мовчана скоро закончатся! Их царствованию придет конец!!!

Немирівчанин |

21:46 14 Травня, 2013

 

 

(+2)

Вчора було велике свято - три роки як Петя Михайленко купив посаду голови Ненмирівської РДА. Святкувалось помпезно, як вони вміють - до свинячого крику. Петя на коні- Мовчан прикриває всі його оборутки, Державний реєстратор не працює вже майже шість місяців - на звернення до Мовчана сотнів громадян лише одну формальні відписки, які штампуються в Немирові. А пан Лахніфк ходить по Немирові, бідний купив нову машину, цілими днями сидить на лікерці, яку до сьогодні обслуговує. Всі це знають і нікрму немає до цього діла. Головне втримати на кріслі Алу Глусь - це курка , яка несе золоті яйця. Для них всіх на чолі з Мовчаном - люди це болото. головне приїхати, взяти, попіаритись, попити і вся робота. Людей від прийомів до Мовчана ховають або дурять. Ождним словом при владі повне безвладдя. До чого довели україну.

Свобода |

17:55 07 Травня, 2013

 

 

(+6)

Невже губернатор злодюжка?

Ні злочинцям |

14:49 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

А що якісь сумніви? Як виступає два слова до купи злі пити не може. Мабуть в голові постійно думає де би ще нажитись!!!

Sasa |

08:16 09 Травня, 2013

 

 

(0)

А Ви ще сумнівається? З Мовчана такий губернатор, як і з Порошенка молодшого - депутат обласної ради, один лише ПІАР.

Ім′я не вказано |

21:49 14 Травня, 2013

 

 

(0)

Виходить таки-так.

Ім′я не вказано |

17:57 07 Травня, 2013

 

 

(+2)

Коли воно вже збанкрутіє? Зі своїми чекаладками?

Ім′я не вказано |

23:45 10 Травня, 2013

 

 

(+3)

ти розумнішого нічого не міг написати?

Ім′я не вказано |

17:57 07 Травня, 2013

 

 

(+7)

То вам і кулак Вінниччини

Ім′я не вказано |

17:58 07 Травня, 2013

 

 

(+7)

Иван сошел с ума

Ім′я не вказано |

19:51 07 Травня, 2013

 

 

(+4)

не прочуствовал решил просчитать - рік без політики! хера! держи гранату

Ім′я не вказано |

00:11 08 Травня, 2013

 

 

(0)

Головой бы Мовчана об стенку...что бы мозги на место стали...

Ім′я не вказано |

23:48 10 Травня, 2013

 

 

(0)

а ти лошара попробуй!

Ім′я не вказано |

17:59 07 Травня, 2013

 

 

(+5)

Интересный ход такого еще не было!

Ім′я не вказано |

18:00 07 Травня, 2013

 

 

(-5)

До Руслана на сусідню шконку

Ім′я не вказано |

18:01 07 Травня, 2013

 

 

(0)

На палю з Вовкою

Ім′я не вказано |

19:47 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

не поділили область

Ім′я не вказано |

19:49 07 Травня, 2013

 

 

(+2)

а можно про кредиты для структур Мовчана поподробнее? У Пети банка уже давно нету Мрия продана Путину

Ім′я не вказано |

19:49 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

в мене була Мрія:-)

Ім′я не вказано |

19:50 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

скоро будет новый губернатор - факт

Ім′я не вказано |

19:52 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

я не вірю що Мовчан позарився на гроші Пороха . Земельку десь тихенько може й тирить. лохи башляють але щоб кредити...

Ася |

08:22 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

А чому б і ні, трішечки заробить на Порошенку старшому, Мовчан ж нагоди для заробітку грошенят невпустить. Провів малого Порошенка у депутати обласної ради забагатився, і думав, що все залишеться непоміченим, а зуськи )))

Ім′я не вказано |

20:19 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

серьезное обвинение

С.І. |

20:26 07 Травня, 2013

 

 

(+7)

Все правильно Оксано, нарешті хоч хтось скаже ху є ху, а то носяться із губенрнатором як із писаною торбою, а в області дороги катастрофічні, а йому Потемкінські села показують. А жителі Оляниці Тростянецького району волають півроку про допомогу від " Нашої ряби".... У людей хати руйнуються... Добитися скільки податків сплачує це найбагатіше підприємство годі, на яких землях збудувалося і кому від тієї оренди до кишень капає... Забудовується берег Бугу - не бачать. Головне аби села, міста бюджет виконували. Країна роботи на показник...

Ім′я не вказано |

20:29 07 Травня, 2013

 

 

(+7)

весь прикол в том что на Мовчана наехала публично Оксана а не Игорь вице-спикер и не Григорий. то есть показали губеру его место. якобы им даже по рангу не положено с ним вступать в полемику не их уровень а начинающего депутата

Ім′я не вказано |

20:31 07 Травня, 2013

 

 

(+4)

может это ее Личное мнение?

Ім′я не вказано |

21:10 07 Травня, 2013

 

 

(+8)

это война

Ім′я не вказано |

20:30 07 Травня, 2013

 

 

(+6)

область чекає протистояння часів Дідика

македон |

22:16 07 Травня, 2013

 

 

(-2)

оксана калетник пускай говорит правду сколько продал и вырезал леса ее отец сколько бюджет не получил денег от вырубки леса сколько украл дядя и брат двоюродный миллиардное сумы за которые можно было не ремонтировать дороги а автомагистрали по всей стране построить и пенсии вместе зарплатами европейские платить не могут пережить что область не дают семейке разворовывать а не угодья свои обслуживать за счет бюджета

Ім′я не вказано |

22:33 07 Травня, 2013

 

 

(+1)

ты не Македон, Македон заявил что начал работать вместе с Оксаной и ее фондом

Ім′я не вказано |

22:34 07 Травня, 2013

 

 

(+2)

а если Македон :) то офицеры раньше стрелялись за такой позор: то с одними то с другими,- определись

Жора |

08:31 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Шановний Македон, а чи відомо Вам, що батько Оксани Калетнік з перших днів Чорнобильської трагедії був у рядах бепосередніх ліквідаторів, потім разом з іншими науковцями досліджували способи очищення від радіологічного забруднення лісів та грунтів Чорнобильської зони. З його розробками був запрошений для читання лекцій в США. По наукових дослідженнях очищення забруднених територій в Академії наук в Москві захистив дисертацію канд. наук. До виходу на пенсію ніде крім Чорнобильліс не працював. а як відомо з чорнобильського ліса ні меблі ні паркет не роблять. Хіба що свому ворогу, але на цьому не заробиш?????Ось таким лісовим бізнесом займався батько Оксани

Ім′я не вказано |

12:57 08 Травня, 2013

 

 

(-1)

Видно що батька Чоронобель взяв.....

Борис |

16:51 08 Травня, 2013

 

 

(-1)

Македон, я звертаюсь від імені чорнобильців, бо знаю Миколу Калетника як нашого брата-чорнобильця. Ми з ним разом були в Чорнобилі і отримали інвалідність, а не те, що деякі псевдочорнобильці. Я був пожежником, а він теж був з нами і приймав участь у ліквідації Чорнобильської трагедії. Те, що ви пишете - просто брехня і кощунство!

Ім′я не вказано |

22:21 07 Травня, 2013

 

 

(-2)

Критиковать легко, на фоне упаднической экономики и рейтингов ПР это не проблема. Начни с себя, расскажите госпожа Калетник, сколько рабочих мест создано Вами, сколько инвестиционных проектов воплощено в жизнь?

Яна |

21:29 08 Травня, 2013

 

 

(-2)

Я як житель Ямпільщини можу впевнено сказати, що виборці даного округу не помилились з кандидатурою в народні депутати Оксани Калетнік, адже вона нам обіцяла, що відновить фабрику вишивки в селі Клембівка і відновила, та де там відновила, створила з нуля, за такий короткий відрізок часу, жителі району уже пройшли безкоштовне навчання на станках і активно уже запущене ткацтво у дві зміни.

Олена |

23:48 09 Травня, 2013

 

 

(0)

А ми із чоловіком на початку весни проїжджали через Клембівку. Не змогли не зупинитися коло фабрики "Жіноча праця", яку відроджує Оксана Калетник. Не втрималися від спокуси сфотографуватися- там гарно так тепер:забуті приміщення милують око. Відчувається жіноча рука і хороший смак і навкруги. Лишень запитали у охоронця, чому біля вікон дірка. Він пояснив, що таке обладнання завезли сучасне, що верстати ані у двері, ані у вікна не проходили. Тож довелося одне вікно розібрати. А дівчата та жінки, які працюватимуть тут, проходять зараз серйозну підготовку, навчання. Ескізи для них роблять місцеві майстрині.От вам і конкретика -створення робочих місць.

Ім′я не вказано |

00:09 11 Травня, 2013

 

 

(+3)

шановні Яна і Олено не соромно вам в одну дудку брехати?

Ім′я не вказано |

22:32 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

пусть все что вы пишете про Калетников и правда но если председатель администрации ворует это ненорамльно, или я ошибаюсь?

Ім′я не вказано |

22:59 07 Травня, 2013

 

 

(+1)

Да, при Джиге было больше порядка... И сейчас вопрос не в том сколько наворовала семья Калетников - там все, абсолютно все с рыльцем в пушку. Так что если начинать разбираться кто сколько наворовал, можно на годы отвлечься от происходящего в стране. А по поводу Ивана Михайловича - вопрос действительно серьёзный. И как бы ни надоела уже эта Партия Регионов - Оксана задала правильный вопрос - тем ли занимается Иван Михайлович на своей должности. Пока он был заступником - от него было очень много пользы. А вот как сел в высокое кресло - что-то не видно реальных телодвижений, кроме гнутых пальцев, мол я начальник и вы будете делать то что Я вам сказал, а не как надо. Николай Васильевичу не место в депутатах - он хоть и порядком достал в некоторых вопросах, но всё таки там было порядка больше.

Неравнодушный |

23:33 07 Травня, 2013

 

 

(+1)

Оксана как-то сильно интеллигентно с ним. Мовчан же нормальных слов не понимает. Ему надо мат четыреэтажный. Тогда до его полутора извилин дойдет что нужно сделать

Законопослушный гражданин |

23:36 07 Травня, 2013

 

 

(+2)

Столько, сколько Мовчан украл и отжал за все время своего царствования ни Пете Пороху ни Джигам не снилось даже в самом сладком сне!!!!!!

Ім′я не вказано |

00:12 11 Травня, 2013

 

 

(+1)

законнопослушний-ти завідуеш?

Ім′я не вказано |

23:39 07 Травня, 2013

 

 

(-4)

губернатор хоть и бизнесмен,но он область от кризиса удерживать пытается. а Калетники всю жизнь дурили и грабили начиная с Ямпольского р-на, роздеребанили с.Агрономичное, нажились на спиртовой отросли, а теперь Калетник старшый, занимая два кресла-депутат верховной рады и президент Винницкого аграрного университета, рвет и выкручивает с него все как последний день живет.А свою племянницу Оксану наверное хочет посадить в кресло губернатора! б

Проходил мимо |

00:06 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Иван Михайлович, ты что ли? Чего не спится?

Красотка |

14:52 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Такое напишет только тот, кому на воровской хвост наступили!! Лучшая защита нападение ведь, да? Мовчан, люди все видят!! Не тот случай! Не надейся даже!!!

мммм |

22:01 08 Травня, 2013

 

 

(0)

уважаемый, вы живете по каким-то застерелым стереотипам или давно не видели аграрный. Это заведение сейчас хоть можно университетом назвать, не то, что раньше... О каком выкручивании вы говорите- вообще непонятно. Сейчас аграрный очень поднялся, а все благодаря Калетнику.

Ім′я не вказано |

00:16 11 Травня, 2013

 

 

(+2)

калетник-ВОР!!!

Ім′я не вказано |

23:49 07 Травня, 2013

 

 

(+2)

Давно надо было об этом говорить!!!!!!оксана иолодец, потому что не боится называть вещи своими именами!

Ім′я не вказано |

00:14 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Тут не говорить а действовать надо! Каждый день губернаторствования Мовчана это шаг, который приближает Винничину к разрухе и забвению

Ім′я не вказано |

23:55 07 Травня, 2013

 

 

(+3)

Оксана построила миллионный бизнес. Баба, сама! В кресле губернатора точно бы хуже не сделала. А что сделал Мовчан? Довел потенциально сильную область до ручки. Теперь это депресивный регион с непонятной судьбой

Студент |

00:00 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Григорий Калетник спас универ от распила имущества и разворовывания последнего. Вуз возродился. Это пример того, что можно сделать если вкладывать ум, душу и здравый смысл. А что сделал Мовчан??? Есть хоть одно доброе дело???

Ім′я не вказано |

08:56 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

григорий Калетник не спас универ. а сделал из него публичній дом. ты студент попробуй попасть к нему на прием в хоромы на 6 етаже где комнаты с джакузи и где принимают только по вызову. Ето возрождение вуза или возвышение СЕБЯ?

Студентка |

15:03 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Мда... Придумать такое.. Может это у Мовчана джакузи в кабинете?? Я неоднократно была на выше упомянутом 6-м этаже. И без вызова)) там все проректора вообще то.

Ірина Миколаївна |

16:32 08 Травня, 2013

 

 

(+4)

Я працюю технічним працівником в аграрному і прибираю на 6 поверху, а де ж то джакузі, я його не бачила. Прийдіть і покажіть мені його. Там кабінети звичайні, маленькі, не те, що в адміністрації по 100 квадратних метра. У них ж по десять помічників і такі кабінети, що танцювати можна.

рысь |

22:13 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

как это вы так шли на 6-той этаж, что не могли попасть? Значить так хотели туда идти. Люди с других университетов могут добратся на так званый "недосягаемый" этаж, а местные не могут. СМЕШНО!!! И стыдно такое писать. "Дорогу осилит идущий".

Яніна |

08:05 09 Травня, 2013

 

 

(0)

про джакузі цікаво сказано, адже скільки там працюю то ніразу такого не бачила. Можливо ви перепутали це з якимось готелем чи публічним домом?))))) на рахунок виклику, то це не превда, бо кому необхідно потрапити до Калетніка, той і потрапить, а не буде шукати перепони.

Ім′я не вказано |

00:16 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Это не Мовчан на митинге Януковичу руки целовал? Вроде он

Аля |

15:04 08 Травня, 2013

 

 

(-2)

Он за деньги и не только руки.... И не только поцелует!!! Тоже мне, руководитель! Гнать бы его и его команду!!!!

Ім′я не вказано |

01:14 08 Травня, 2013

 

 

(+4)

Все вірно!!!! Нехай губернатор несе відповідальність перед усіма і надасть відповіді на всі питання!!! Головне з яких, чому він не згадує про соціальну сферу в той час, як ЙОГО підприємство планує інвестувати 350 мільйонів доларів у будівництво цукрового заводу!!!!

Ім′я не вказано |

00:25 11 Травня, 2013

 

 

(+2)

а хіба цукровий завод і робочі місця-це погано?

Ім′я не вказано |

18:16 12 Травня, 2013

 

 

(+1)

це було б не погано, якби він займався справами по закриттю шкіл!!! по реформуванню медичної сфери!!!!!! скажіть, що, крім бізнесу нічого не уснує???? а чій той бізнес??

Ім′я не вказано |

08:28 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Откровение Иоанна Казнокрада, то бишь Мовчана. Будет ему скоро не очень страшный, но суд. И сахарный завод и какао с чаем!!!

Ім′я не вказано |

09:32 08 Травня, 2013

 

 

(0)

оксана молодец но нужно спрашивать нетолько с мовчана а из комсомольца татусяка у которого давно рыльце в пушку ездит за бюджетные деньги то в польшу то врюсель а областью не занимается вспомнить только сколько партий предал тушка комсомольская

Вінничанин |

11:20 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Хоть хтось можливо нарешті мізки вправить Мовчану! А то вже зовсім обнаглів. Терпіти його вже далі нікуди... Майже все бюджетне фінансування іде в гаманець губернатору і його друзям... А коли ремонтуватимуть дороги, школи, лікарні? Поки команда Мовчана при владі люди так і не отримають нічого, а в нього будуть нові джипи і нові хороми рости на гроші вінничан! Пора наводити порядок!

Ім′я не вказано |

11:28 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

То что ситуация в области должна менятся, это факт. Мовчан реально занимается только поборами. Медицины нет, денег на развитие тоже нет. Только и умеет что загибать пальци. Поэтому Оксане только знамя в руки в этом деле. Интересно будет посмотреть как интелектальный бизнес и смекалка будет дрючить неотесаную местную власть. Оксана ВПЕРЕД!!!

Вася |

21:27 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Це точно, що медицини вже й нема, а як вона буде позакривали лікарні, ФАПи по всіх районах, поскорочували людей. Тепер хоч помирай, а куди звернутись по допомогу - за 40 км. у райцентр. І це реформи для людей?! Недарма в Липовці лікарі з Турбова мітинг організували до приїзду Мовчана у район. Може хоч задумається, що він робить.

Степан |

22:18 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

мені соромно дивитися на це неподобство, що зараз відбувається. Скоро всі повимираємо, бо не буде ні куди іти, ні чого іти. Ця медична реформа.... чого доброго дала,що не можеш ло лікаря попасти, бо він в іншому районі, чи те що лікарні акривають, бо не вигідно тримати на балансі. А ще говорять, що піднімати будемо село. Як? Ізмором? Поки слабкі не вимруть, а сильні і так будуть жити. Хочу чути відповіді!!!

Ім′я не вказано |

00:30 11 Травня, 2013

 

 

(0)

Флаг ей в руки и посмотрим!

Чубака |

11:31 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Интерестно, что Мовчан будет делать?? примет ли вызов. это ж 100 пудовая подстава для него. Чем он будет крыть проблемные вопросы в области? козырей нет. Роботы нет.

Ім′я не вказано |

11:57 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Дуже конкретні, актуальні і проблемні питання піднято Оксаною, які вимагають таких же конкретних відповідей. Але чи будуть вони?

ArtVan |

12:00 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Интересно будет послушать, что в свое оправдание будет говорить Мовчан, если он конечно примет вызов. На теледебатах у него не будет заготовленных выступлений. Оксана Калетник молодец.

Ім′я не вказано |

12:22 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Завжди за все, скоєне дорвавшимися до влади, розраховувались звичайні люди: в той час коли основна маса людей живе все гірше і гірше , інші нагліють безмірно і показушно! Молодець Оксана, що привернула увагу громадськості до цих проблем.

Артем |

12:27 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Молодець Оксана! Був би результат із цих теледебатів, але таку тенденцію до теледебатів треба започатковувати не тільки у Вінничинні а й по всій Україні, адже проблеми всіх однакові! Депутати мажоритарники повинні контролювати роботу чиновників всіх рівнів, а люди побачать що зроблено і оцінять їхню роботу!

Владимир |

12:37 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Правильно сказано, тому що проблеми з дорогами, роботами для молодих людей були і залишились, і ніхто палець об палець не вдарив для їх вирішення, а те що показують чиновникам - це все показуха.

гамбит |

12:42 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Дуже приємно знати, що є депутати, які дійсно переймаються проблемами своїх виборців. Будемо сподіватись, що проведення теледебатів хоч якось вплине на ситуацію в Вінницькій області і змусить губернатора Мовчана робити все на користь людей.

Марія |

12:47 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

На мою думку, на Україні процвітає друга модель управління - дірвалися до влади! Майже вся країна зараз під таким засобом "УПРАВЛІННЯ"! ЦЕ ГАНЕБНО!!! Тому, крок Оксани Калетнік вважаю дуже серьозним та бажаю, щоб у кожній області та у кожному місті України пройша волна теледебатів - результат буде.

Ім′я не вказано |

12:52 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Оксана Калетнік виступає як справжній народний депутат - мажоритарщик. Не треба гадати, що буде і які результати дадуть теледебати. Головне - необхідно робити те, що від тебе залежить, а результат буде.

Ім′я не вказано |

12:53 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Да, надо оценивать человека по поступкам, а у Мовчана очень мало достоинств, и команда - узкая среда "инициативных" людей, жадных к «легким деньгам».

777 |

13:00 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Оксана молодець! Необхідно змусити губернатора відповісти та ще й рахунок пред'явити які суми бюджетних коштів та на що були витрачені. Та скільки за ці гроші можна було б відремонтувати шкіл, доріг, підвищити соціальне становище в області.

Ім′я не вказано |

13:03 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

їх би усіх в одну яму...........

sergiy |

13:21 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Як би ще після візитів цих чиновників по районах - дороги ставали рівніші та школи ремонтувалися, а не закривалися,- то булоб дуже добре. А так хай іде на теледебати, можливо там почуємо правду про те, куди діваються бюджетні кошти!

Ім′я не вказано |

13:27 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Вже ні для кого не є секретом побори в області. Відсутність досвіду губернатора відкидає область на останні місця з виплати заробітної плати, доходів громадян. Дороги не ремонтуються, економіка не розвивається, інвестиції не йдуть

Tobik |

13:32 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Была бы не плохая тенденция проводить такого рода теледебаты по всей Украине хотя бы раз в месяц. Что бы чиновники всех областей отчитывались и перед депутатами мажоритарщиками и перед жителями области. Будем надеяться что пример Оксаны Калетник будет, как говорится, заразителен.

Конфетка |

14:57 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Мовчан трус, что он сможет ей ответить?? Очень сомневаюсь, что он согласиться! Стыд и срам такому руководителю!!!!

Ім′я не вказано |

13:34 08 Травня, 2013

 

 

(+4)

Оксано, ми з тобою!!!

Ім′я не вказано |

13:35 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

даже не раз в месяц, а хотябы раз в полгода!!!

Ім′я не вказано |

13:38 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Хочется пожелать г-же Калетник успехов в ее начинаниях. Может хоть у нее получится поставить на место губернатора Винницкой области.

Ім′я не вказано |

13:50 08 Травня, 2013

 

 

(+8)

Мовчан уровень председателя колхоза не перерастёт никогда.

Ім′я не вказано |

13:55 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Есть хороший принцип: "Критикуешь - предлагай, предлагаешь - выполняй". В нем заключена суть конструктивной критики. Этого принципа придерживается О. Калетник. У неё есть виденье того, как нужно поменять данную ситуацию и она об этом открыто заявляет. Я согласна с ней, что без конкретных действий и обсуждений, без привлечения общественности ничего не изменится! Так давайте что-то менять!

Ім′я не вказано |

14:21 08 Травня, 2013

 

 

(-1)

Прочитала коментарі. Жах, коли вже всі зрозуміють, що міняти необхідно всіх. Чи вже забули вінничани про родину Калетників, що витворяли не лише у області, а й у Києві, про молодого генерала, який став на митниці мільярдером? Я не знаю Мовчана, але не вже критика заради посади гарненької жіночки – це привід її підтримувати та ставити на посаду, співати дифірамби. А де вона була, коли її родичі були біля корита? Тоді вона грошики разом з ними ділила, а зараз посад нема, корита нема, а грошиків хочеться.

Яся |

14:56 08 Травня, 2013

 

 

(+6)

Оксана зараз на досить впливовій посаді і без крісла губернатора! Які до неї взагалі претензії? Гроші з бюджету не краде, область не деребанить. Сиділа в Києві раніше і вела фінансову фірму. А що Мовчан?? Бандюк! Я взагалі в шоці була, коли він губернатором став!!!

Любовь |

12:13 01 Листопада, 2013

 

 

(+1)

Совершенно правильно ! Просто в точку. Или:-а судьи , кто?

Tana |

14:29 08 Травня, 2013

 

 

(+3)

Молодець Калетнік, хоч хтось наважився сказати все відверто, які у нас проблеми: дороги, закриття дитячих садочків, шкіл, ФАПів, Будинків культури, ми ж самі прекрасно розуміємо, що без елементарної соціальної інфраструктури - село вмре!

Ім′я не вказано |

14:50 08 Травня, 2013

 

 

(-4)

Критикувати можна завжди і всіх, і ця критика буде справедливою, неможливо задовільнити всіх, завжди будуть невдоволені, тим більше в нашій державі. Але перед тим як критикувати інших погляньте на себе і почніть із критики своєї діяльності - тільки тоді ВАША критика буде справедливою. А так - поговорити про те якою повинна бути влада і що вона має робити, це слова і не більше. Це слова до Оксани Калетник. А якщо вже "дивитись в корінь" то конфліктуючі сторони - тільки пішаки, за спинами стоять більш серйозніші фігури. І інтереси жителів області там нікого не хвилюють. І Вінничині від конфлікту нічого корисного не перепаде. Такою є - наші політика та політики,

Lili |

16:26 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

Все правильно Оксана каже - я от з Дашева Іллінецького району і у нас закривають лікарню. І що тепер нам робити?! До райцентру нам є що їхати. Хіба так можна?! Для кого такі реформи?! Нехай Мовчан відстоює інтереси своїх громадян, а не каже, що навпаки з медичною реформою ми отримали одні плюси. Нехай сам так поїздить у лікарню і побаче ці плюси

вася |

19:28 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Да! Пан чиновник працює лише на свою публічність і показовість!!! Необхідно робити щось! На сьогоднішній день ми чуємо і бачимо як закривають школи, ФАПИ, скорочується кількість лікарень в області, а це дужу негативні тенеденції! Тому пані Оксана правильно звернула увагу на данні питання!!!

Ім′я не вказано |

19:36 08 Травня, 2013

 

 

(+2)

М-ДА-А-А... ДАВНО КЕРМАНИЧi ОБЛАСТi НЕ ПОЛУЧАЛИ ТАК ПiД ДИХ!

олег |

21:07 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Згоден , що ці відвідини жодної проблеми не вирішують, а лише їх подвоюють.

Алла |

21:22 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Дороги не то что не ремонтируються - их можно сказать вообще нет. Только наши дороги нужно обьезжать по обочине.

Ім′я не вказано |

00:44 11 Травня, 2013

 

 

(0)

в Винницкой области дороги лучшие в Украине. Вы проедте в сторону западной Украины- вы все поймете!

Кнопка |

21:32 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Неочікуваний поворот!!! Оксані спасибі - за правду-матку! У Мовчана після "коронації" справді зіркова хвороба почала прогресувати. Тон спілкування хамський, ЗМІ керує його фаворитка, медицина під великим знаком питання, на селі її ще трохи та й поховають зовсім, про дороги - соромно й казати. Середина травня, а в області і кінь не валявсі. Хай би проїхав наш "царьок" ну хоча б відрізок від Вінниці до Некрасово (це всього 15 км) - 2 ями сяк-так закидали якимось г..ном, а три посередині лишили. Отак і живемо - по принципу "якось воно буде"! Міянти щось треба - це точно!!!

Андрій |

21:56 08 Травня, 2013

 

 

(-1)

Хочу звернутись до Алли та Кнопки яких хвилює стан доріг на Вінничині. Шановні ! Мовчан та й члени його родини іздять на позашляховику, тому дороги його абсолютно не цікавлять. І якщо хтось думає , що пан губернатор буде шукати шляхи щодо залучення коштів для ремонту доріг - не вірте.

Ім′я не вказано |

22:05 08 Травня, 2013

 

 

(-1)

Мало віриться в те ,що пан Мовчан прийме запрошення Оксани Калетнік. Бо окрім того що зі свитою чиновників показово відвідує райони області губернатор про що ще розповість?

Ім′я не вказано |

22:14 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Є велике бажання почути діалог Калетнік - Мовчан . Можливо для Оксани він грунтовно розповість про цю горе оптимізацію. Та й ми , звичайні люди зрозуміємо її користь.

Ім′я не вказано |

22:24 08 Травня, 2013

 

 

(0)

оксана говори правду после выборов в парламент жители округа носили здавать долары как молдавские леи а проблемы создали обществу комунисты предав интересы людей и страны создавая свои коалиции деребанив бюджет страны последнее даже голосование в верховной раде не голосовали а збежали на банковою деребанить народные деньги голосовала вся ваша партия за изменение в бюджет честная комунистка вместе с симоненко и создавшие коалицию которая приносит зло народу

Кнопка |

23:18 08 Травня, 2013

 

 

(+1)

Згодна з вами, шановний Андрій - нинішньому губернатору на область реально начхати і скільки б ми , прості смертні, не писали на сайтах і не обурювались, його це не прошибе. Але, висловлюючись словами класики радянського кіно - "за державу обидно!".

Віолета |

07:23 09 Травня, 2013

 

 

(+2)

Цілком підтримую Оксану Калетнік! Нашій країні пощастило, що є такі ще розумні, помірковані, чесні та порядні керівники, які дійсно піклуються і роблять усе для вищого соціально-економічного розвитку держави. Її працю видно! А що у нас на Вінниччині - школи, ФАПи закривають, погані дороги, ніякого розвитку, прикро...

Алекс |

07:35 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Так і потрібно, на дебати його, хай в очі всім людям прозвітує що він корисного зробив для області нашої, їхати по області на машині взагалі немає як, всі дороги роздовбані, тільки то і роблю, що на СТО заїжджаю постійно...

Кнопка |

08:15 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Мій особистий персональний рейтинг Оксани Калетнік після цієї публікації на сто пунктів вгору піднявся. Всі знають про нашу кульгаву медичну систему, про недолугу реалізацію реформи, цю псевдо-оптимізацію, яка просто позбавить жителів області будь-яких шансів на вчасну профілактику і допомогу. Всі це знають, а вона - взяла і сказала. Та ще й не просто сказала, а викликала на жорстку розмову. Браво!

vlada |

08:16 09 Травня, 2013

 

 

(+1)

Відбувається масове закриття шкіл, сільських ФАПів, скорочення кількості лікарень в області, скорочення лікарів, а цей основне для народу. Мовчан лише мовчить та гребе. Показуху налаштував и думає все добре. А діло ніяк не рухається, а з його приходом навіть і гірше стало.

Вінничанин |

08:26 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Я підтримую наробного депутата О. Калетнік,яка знає свою справу! Яка піклується про Вінницину і розглядає дійсно болючі питання :зруйновані дороги,закриття шкіл, лікарень. Правильно, портібно визивати на дебати Керівників Вінничинни!!!!

Nyfik |

08:27 09 Травня, 2013

 

 

(0)

За останні роки жодного капітального ремонту доріг , якщо щось роблять то за кошти підприємців чи ще якихось спонсорів. Цікаво куди йдуть державні кошти..? На дорогі авто і т.д… хай відповість!!

Макс |

08:40 09 Травня, 2013

 

 

(+1)

Та ви що, дороги - це взагалі щось страшне, якби ж тільки в селі, а так по всіх районах одне і те ж саме. Тільки кажуть, що ремонтують. Що ж той Мовчан виїздив по області, якщо все як було у стані занепаду, так і залишилось?!

Аватар |

08:41 09 Травня, 2013

 

 

(-2)

Мочити всіх, хто не вигідний сім'ї калетнік, це не новина. Відчувається рука старого калетніка. Приліплення Мовчана до Пороха - це цирк надроті. Мухи і котлети треба розділяти. Коментарі, що пишуть "соски" грішині - дешево і примітивно. Мовчан - молодий, перспективний керівник. Те, що він наводить порядок, в т.ч. і в бізнес-середовищі, гріші і оксані, не дуже вигідні. Грішкина команда хоче втягти Мовчана в інформаційну війну, але у них "кишка тонка". Підняти область за декілька місяців - це що, не смішно? Що калетніки зробили для вінниці, особливо, як гріша був при владі? "чорнуху" можна клеїти на молодого губернатора, а перед цим облесливо співати деферамби (гріша це любить, коли йому вигідно). Жовчі по-менше, "рєбята"!

Ім′я не вказано |

09:47 09 Травня, 2013

 

 

(+4)

ой ну вы скажете такое))) "Грішкина команда хоче втягти Мовчана в інформаційну війну, але у них "кишка тонка". Его и втягивать никто не будет. То что такой наезд появился именно на этом сайте а не на каком то другом, говорит о том, что войны Григория и Ивана не будет. Будет ритуальное информационное избиение малденца - губернатора. Ну разве что он покается. Вспомните мои слова...

Ім′я не вказано |

18:14 12 Травня, 2013

 

 

(-1)

у вас с головой все в порядке??? не зашиблись???

Любовь |

12:19 01 Листопада, 2013

 

 

(+1)

Правда !

Арсен |

08:42 09 Травня, 2013

 

 

(0)

До реформ, які проводяться в області треба підходити з врахуванням місцевих проблем. Найбільше страждає сільське населення. Закриття шкіл, лікарень це не є виходом із сьогоднішньої ситуації.

Людмила |

08:55 09 Травня, 2013

 

 

(+1)

Найболючіше усвідомлювати, що живеш в країні, де не думають не тільки про дітей яким потрібно ДЕСЬ навчатись, але й про тих, яким потрібно спочатку ДЕСЬ народитись. Невже ми повертаємось до часів, коли народжувались на сіновалі, а писали на камінні?

Володимир |

09:53 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Наш нинішній губернатор саме працює за другою модею. Складається враження , що він дійсно дорвався до влади.Оксані Калетник велика повага, справжній народний обранець. Прийшов час конкретних вчинків. Впевнений , що Оксана під час дебатів поставить запитання , які цікавлять практично кожного жителя подільського краю.

Надія |

10:11 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Скільки питань насправді потрібно обговорити з керівниками області. ФАПи, школи... Які далекі наші обранці від виборців! Вони, упевнена, не їздять автобусами та дорогами області. Їх би до Ладижена провезти «новою» дорогою рейсовим автобусом. А хто допоможе жителям будинків, які знаходяться при цій дорозі, врятувати будинки, що руйнуються?..

Антоніна |

10:24 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Нехай відповість губернатор, чому масово закривають школи в області? Вчителі втрачають робочі місця і останню надію. Як готувати сім'ю, як вижити? Де шукати справедливості і допомоги? Оксано, від імені вчительства області, задайте ці питання губернатору і приверніть увагу ЗМІ до наших наболілих проблем

Сергій Іванович |

10:26 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Коли губернатора привозили в Ладижин - перед лікарнею висадили свіжі калли, які тут же загинули від холоду, зате показуха!!! А у дебатах Мовчан програє Вам, Оксано, це безперечно. Йому нічого сказати...

Віталій Михалович |

10:30 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

Остерігаюся, що залежні та комунальні- районки напишуть, що їм велять голови адміністраційю І знову розкажуть народу про "хорощого" губернатора...

Дария |

10:32 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

«Соціально – відповідальна» модель управління державою, яку пропонує народний депутат Оксана Калетнік, - це те, на що сподівалися виборці, даючи владі повноваження вирішувати долю України. Українці – здібний працьовитий народ, який заслуговує сьогодні щасливого життя, а не «світлого завтра». Згуртувавшись навколо чесних відповідальних політиків, кожен із нас особисто зможе жити за європейськими стандартами.

Катерина |

10:34 09 Травня, 2013

 

 

(-2)

Оксана Калетник піднімає важливе питання, тому їй важко буде боротися із ситемою. Жителі Вінницької області вже давно на це чекали. Адже нам потрібен губурнатор не як хороша людина, а як хороший керівник.

Анна Котовська |

10:36 09 Травня, 2013

 

 

(-2)

Цілком підтримую О.Калетник, але на жаль для цих людей (губернатора) слово відповідальність нічого незначить

Валера |

10:37 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

Я за те,щоб губернатор прозвітував перед віннчиччанами про результати свого губернаторства. Що змінилося в районах після його візитів? Фапи, школи, диятчі садочки закривать, на підприємствах люди зарплати з такими запізненнями отримують, дороги жахливі. Де ж покращення, Іване Михайловичу? Вже чека цих дебатів.

Ігор |

10:55 09 Травня, 2013

 

 

(+1)

Губернатор заставляє чиновників працювати, а недобросовісних комерсантів сплачувати податки. Мовчан - керівник нового формату, справжній менеджер. А ці всі коментарі про солодку оксаночку, дуже правдолюбку комуністку-міліонерку - пшик. Нехай свої норкові шубки, маєтки продасть і роздасть гроші пенсіонерам. Де ж її комуністичні переконання?

Світлана Василівна |

10:57 09 Травня, 2013

 

 

(+2)

Іван Михайлович - дуже порядна людина, хороший керівник і гарний чоловік. Усі просто заздрять йому.

Ім′я не вказано |

22:07 11 Травня, 2013

 

 

(-1)

МОВЧАН НІ РИБА НІ МЯСО

Надія |

10:58 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

Підтримую Калетнік Оксану, тому що потрібно навпаки піднімати наш рівень, який зараз особливо в селах, як там жахливо живуть люди, а у них ще забирають здоров'я - перенесенням лікарень, освіту - закриваючи школи, а добиратись до районних центрів не кожен в змозі, та і які зараз дороги, "мінне поле" для машин, навіть в ту саму лікарню людині добратись, що раніше потребувалась 30 хвилин, то із теперішніми дорогами час,а для хворої, пожилої людини та не те що час пару хвилин вирішують питання життя чи смерті...Я б дуже хотіла почути майбутні плани, Мовчана Івана, які будуть реалізовані,а не лише плани!

Макс |

11:04 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

Оксана Калетнік - молодий амбітний політик, який прагне виправдати довіру виборців. Тому й не дивно,що вона піддала гострій критиці діяльність губернатора області Івана Мовчана. Замість того, щоб займатися економікою області , соціальною сферою,інфраструктурними проблемами, то він зі свитою показово відвідує райони,а існуючі проблеми( закриття шкіл, ФАПів) ще більше загострилися.

Пенсіонер |

11:12 09 Травня, 2013

 

 

(+1)

Перш ніж говорити про закриття шкіл і ФАПів, потрібно володіти правдивою інформацією. Йде мова про те, що ми живемо у 21 столітті.і методи підходу до цих сфер мають бути відповідними. Якби оксана так вболівала за Вінниччину, то запропонували конкретні пропозиції, а не як Баба Яга стала в позу і кричить : "Я проти". ПРодай свій бізнес , піди мандрівним філософом по Поділлю і допомагай! А хто її підтримує, то не має своєї думки, а пише те, за що заплав замовник. Постукайте до своєї "шпаківні". Може там і відкриють.

Григорій |

11:20 09 Травня, 2013

 

 

(-1)

Мовчан - нормальний мужик, діє жорстикими методами, от різні сявки і дзявчать, бо зробити нічого не можуть. Чоловік працює, а не "бадягу" розводить. Заспокойтесь.

Михайло Олексійович |

11:29 09 Травня, 2013

 

 

(+1)

З Днем Перемоги усіх! Перемоги Добра над злом. У такі святі дні ви такий бруд лиєте. Згадайте про знедолених, відвідайте їх. Вінничани-політики мають же разом згуртовуватися, сідати за стіл переговорів, приймати важливі для регіону рішення, ане обсирати один одного на увесь світ. Коли ви вилізете із повзунків і станете дорослими і відповідальними за свої слова. Будь який негатив пвертається бумерангом, шановні. Хай усіх благословить Бог і дасть розуму! Зі святами!

Ольга Іванівна |

12:12 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Якими модними зараз стали слова " оптимізація", "модернізація"...Тільки для української нації під їх личиною криються страшні поняття: знеособлення, геноцид! Знищено медичну систему, за кілька років у небуття кане поняття"сільська школа ". Можновладцям не потрібні українці, бо вони вимагають до себе уваги і поваги. Держимордів цілком влаштують мовчазні китайці. Ми ж маємо згинути і в цьому допоможуть саме "модні словечка".

Саша |

14:11 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Ми маємо стати Світлішимми і пам'ятати, що слова - матеріальні. Потрібно говорити позитив про свою землю, людей. Добрі афермації притягують позитивні зміни і в матеріальному плані. Ми ж живемо на спільній планеті, а керівники - це ж ми самі. Навіщо ж тоді обливати негативом самих себе? Зміни настануть, коли кожен почне з себе. Пам'ятаєте з Біблії "кожен керівник - від Бога" , а ще "Смітячко бачиш в оці брата свого, а бревна в своєму - ні". Давайте творити добро!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ім′я не вказано |

16:33 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Оксана! Вы на правильном пути! Как можно петь деферамбы Могилевскому правительсьву в присутствии руководителей области при наличии криминальных дел по нецелевому использованию бюджета в размере 2 млн.400грн. , незаконной ликвидации школ и детских садов? Это подтверждает наличия коммерческих интересов Мовчана и расхититилей бюджета. Успеха Вам и выдержки!!!!!

Лена |

19:21 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Скільки можна закривати школи, ФАПи, не звертати увагу на жахливі дороги, і ще багато питань.... Треба обговорювати все це і дуже правильно було зі сторони Оксани Калетнік визвати на дебати пана Губернатора Вінничини!!!

Валерія |

22:55 09 Травня, 2013

 

 

(0)

Цікаві мають бути теледебати. Губернатору Вінницькоі області доведеться публічно звітувати про здійснену роботу: про нестачу коштів для виплати заробітної плати простим селянам, про те чому закривають школи, в якому стані дороги і т. п. Поважаю таких людей як Оксана Калетнік, які діють заради майбутнього простого народу і прозорості в своїх діях

Ім′я не вказано |

18:05 10 Травня, 2013

 

 

(+1)

ЛУЧЬ СВЕТА В ТЕМНОМ ЦАРСТВЕ Да, наконец, нашелся в области человек, бросивший в глаза очередному губернатору-прохвосту: «Послушай, вор, коль ты, ну, хоть немного мужик – давай в прямом эфире, открыто, поговорим о главном: главном не для тебя, а для обычного человека, рядового труженика!» Как ни странно, героем нашего смутного времени оказался не какой-то оппозиционер, ибо таких на Виннитчине днем с огнем не сыщешь, не борец за правду, а человек, пришедший в Верховную Раду из легального бизнеса. Хотя, чему тут удивляться? Кто сегодня способен иметь, а тем более, отстаивать принципы? Посмотришь на Виннитчину - и диву даешся: ни одного настоящего мужика во власти – одни хитро извивающиеся, трусливые, недалекие мужиченки с грязными загребущими ручищами, у которых немного выше среднего уровня лишь алчность, но даже амбиции с изъяном: мелкие, чрезмерно приземленные, наверно из-за естественной узости натур и мировосприятия. Конечно, проявить мужские качества могла лишь женщина, и не просто женщина, а независимая, очень красивая и успешная женщина, ставшая личностью всеукраинского масштаба исключительно благодаря унаследованным от родителей деловым и моральным качествам. Взгляните на иных женщин в тех же в структурах винницкой власти. Вам сразу бросятся в глаза истрепанные, с поблеклыми жизненными красками обличья «партийных» дам, в совершенстве владеющих, конечно, не исскуством улучшать работу госадминистраций и разного рода советов, а пробираться на сытные властные и околовластные места да выгодные позиции, позволяющие жить, хотя и в дурно пахнущем, но все таки шеколаде. А тут, честная, умная красавица, обратилась к запыхавшемуся от жадности карлику с предложением, могущим разорвать его «храброе» сердце. Ну, просто не гуманно, опрометчиво поступила, переживающая за судьбу области, леди. Это ж надо понимать, кому чего предлагать. Даже видавшие виды госслужащие говорят, что Иван Михайлович не мог скрыть своего возмущения действиями какой-то бабы. Но при этом чиновники смеялись в душе, наблюдая, как Мовчан пытался играть роль уверенного в себе человека 9 Мая сего года на праздновании дня Победы. Руки у «хозяина» области заметно дрожали, наверно от переживаний за хромающую на обе ноги экономику и неудовлетворенные нужды подданых, глаза багровели, видимо от ночных бдений над разработками по привлечению в область иностранных инвестиций, болела голова, может быть от чрезмерного умственного напряжения, вызванного осознанием того, что все идет как-то не так и призванного помочь дать правильный ответ на безнадежный вопрос, а что же делать дальше. Конечно, все это могло быть вызвано трудами, так сказать, государственными, но мне кажется, что они стали естественной реакцией Мовчана на заявление Оксаны Калетник. Тем более, что она подняла серйозные проблемы, волнующие не только жителей Винницкой области и требующие немедленного разрешения. Давайте разберемся. Окружение Мовчана не скрывает, что Иван Михайлович испугался по-настоящему. Он уже требует гарантий безопастности от своего хозяина – Петра Порошенка. Шоколадный папа успокаивает разволновавшегося слугу, мол, Ваня не бери дурного в голову - мало ли, что там одна баба сказала. У баб, дескать, часто бывают разные дни, когда все их раздражает… Но, Мовчан, хоть и ограниченный местечковый комсомолец, да нутром учуял: происходит что-то действительно серйозное. Ведь буквально через несколько дней после его назначения начались разговоры о том, что губернатор только до мая. Да и не может Мовчан не видеть: Петр Алексеевич мягко стелет, но работает всегда только на себя. Да, обещать - обещает, но ведь Домбровского и не подумал защищать, хотя неоднократно публично клялся в верности соратникам… Правда, какой из Домбровского соратник – так, мальчик на подтанцовках… Может Мовчан это уже понимает, а потому и боится?.. Нет, по-моему, еще не понимает и объят страхом не успеть, так сказать, прибарахлиться по полной программе… Но вернемся к нашим баранам. Всем уже очевидно, что в области нужно немедленно создать нормальные условия для деловой и хозяйственной активности, для эффективной работы руководящих кадров, ввести и заставить всех жить по единым правилам поведения. Иначе грозные последствия появятся, как снег на голову. Похоже, время Порошенка и «партии виннитчан» безвозвратно прошло. Быть хозяевами своей жизни уже хочет и может новая поросль. Да, старая мафия еще неизмеримо сильна. Но не считаться с винницкой контрэлитой, консолидирующейся вокруг семьи Калетников, уже опасно. Конечно, можно тупо делать вид, что ничего не изменилось, можно и дальше работать, как работают профессиональные воры: брать чужое нагло, открыто, единолично на глазах у всех, теша себя надеждой, что никто ничего не посмеет заметить. Вот как раз в этом Мовчан и преуспел! Но он и его хозяин Порошенко глубоко заблуждаются думая, что им удастся долго обманывать Президента, например, устраивая в Виннице «народные восстания». Это уже невозможно. Ну хотя бы потому, что сегодня они уже не способны сдержать поступательное движение Калетников, имеющих очень серйозные интересы и влияние в области и стране. Конечно, Мовчан еще какое-то время будет пудрить мозги Киеву. Наверно, там от него пока ждут победных реляций. Ведь как мыслит этот товарищ? Дескать, кто может мне помешать? Подданные – лохи голимые. Они настолько пассивны и малоразвиты в гражданском отношении, что проглотят любую бяку любого губернатора. А на самую активную часть региональной элиты и контрэлиты можно надеть крепкую узду в виде именных разрешений на воровство или налоговиков да лиц в серых и синих мундирах для обуздания непонятливых. Нет, Мовчан и Прошенко еще не поняли, что деловая Виннитчина уже не просто хочет, а, наконец, способна защитить свои далеко не рядовые интересы. У этих людей уже есть настоящая потребность многое - если не все! – решать самим без пап да шоколадных, сахарных и иных «сладких» смотрящих. После провала проекта «депутатское объединение «Виннитчина» в Верховной Раде, деловая Виннитчина хочет работать напрямую с центральной властью. Поэтому сейчас пытается, в первую очередь, договориться о единстве действий. Лидером, похоже, избран Григорий Калетник. И он не может, даже если бы захотел, это игнорировать. Сегодня Мовчан еще не обращает внимания на тот факт, что деловые люди уже вынуждены были обратиться к Григорию Калетнику с настоящим требованием немедленно способствовать смене хозяина области и изменению правил игры. И их в этом поддерживают многие депутаты Верховной Рады от Виннитчины: Николай Катеринчук, Олег Зарубинский, Виктор Жеребнюк, Владимир Продиус… Понятно, что дальше винницкий хаос продолжаться не может. Последней каплей, убедившей здоровую часть деловой Виннитчины начать действовать, стало то, что Мовчан, в интересах Порошенка, внаглую фактически продал 7 га леса в зоне Лесопарка будто бы для строительства университетской клиники, пытается завести в Винницу американского монстра - компанию Монсанта, начал рейдерские захваты чужой собственности - то есть игнорирует мнение большинства, уже имеющего право принимать решения областного масштаба, уже понявшее главное: ничего в области не должно происходить без их согласия! Как показывают последние события, Порошенку и его губернатору еще плевать на новую политико-экономическую ситуацию. Но они забывают об одном важном обстоятельстве. Нагло и открыто грабя область, Мовчан объясняет свои действия якобы исполнением распоряжений Виктора Януковича, поставившего перед ним задачу в кратчайшие сроки передать в собственность сына многие винницкие объекты, например, военный санаторий ... Деловые люди не просто возмущены поведением Мовчана. Недавно они, говорят, напрямую спросили Григория Михайловича о том, неужели Президент не понимает, что Мовчан – засланный козачек, что дальнейшее его пребывание в должности губернатора – это крах президентской кампании на Виннитчине в 2015 году. Оно и понятно. Порошенко и Мовчан поставили предпринимателей и руководящие кадры Виннитчины в условия, когда заниматься бизнесом и работать на благо страны – себе во вред. Но самое подлое во всем этом, что вина за порошенковский беспредел ложится на Виктора Януковича. «Неужели Президент ослеп?» - недоумевают многие значительные в области фигуры. Такой вот невеселый расклад – область в тупике. И единственным выходом из него многие видят немедленную смену руководящих и направляюших сил на Виннитчине. А поэтому винницким губернатором должен стать представитель новых сил, человек, по-настоящему блюдущий интересы большинства. Он будет объязан помочь людям улучшить их прямо таки удручающее нынешнее существование по-порошенковски, а именно: бесконечные шоу за счет местных бюджетов, еще более бесконечное падение жизненного уровня и издевательское повышение цен, как, например, за проезд в общественном транспорте для практически нищего населения. Другому руководителю области придется начать возрождение экономики и прекратить разрушительное действие так называемых реформ. И главное: губернатор должен представлять легальную, ответственную общенациональную силу, преданную стране и области, а не сомнительную шайку грабителей под названием «партия виннитчан. Только тогда губернатор не будет бандитом с большой дороги, лгуном и предателем, а рельным вкалывателем по двадцать часов в сутки, возрождая разрушенное и возвращая украденное «партией виннитчан» за последние двадцать лет… Мне кажется, что таким губернатором может стать Оксана Калетник – луч света в удушающе темном царстве нынешней винницкой мерзости, подлости, предательства и безысходности… Людмила Иванова

Друг |

22:08 10 Травня, 2013

 

 

(+2)

А які призначення зробив Іван Мовчан голів районних адміністрацій в Тростянецькому і Гайсинському районнах- Кравченка і Скіця. Це ганьба для влади, з ким він хоче іти на вибори. Розвал районів: освіта, медицина, соціальна сфера, дороги. Відсутність будь-якої дискусії в районнах.Рівень керівників=0. Люди не ходять в районні адміністрації, але ,що там робити і до кого там іти.

Ім′я не вказано |

18:25 11 Травня, 2013

 

 

(+1)

згоден з вами 100 %!!! керівники з них ніякі. на мою думку факт недовіри скіцю в гайсині говорить сам за себе. як можна призначити головою рда людину яка жодного дня не працювала на державній службі. зруйнував тростянець відправили в гайсин!!! з приводу кравченка таж сама ситуація!!! до цього працював головою рда в теплику, позакривав школи, теплик за часів правління кравчинка посідав останнє місце в області по всім показникам!!!

Ім′я не вказано |

22:11 10 Травня, 2013

 

 

(+2)

Мовчану плюнули в лице ще місяць тому коли висловили недовіру Скіцю - от рівень координаціі владна місцях навіть якась райрада не слухається і не поважає що казати о населення???

Друг |

22:12 10 Травня, 2013

 

 

(0)

Питань сьогодні багато.Що сьогодні виробляє голова податкової в області зленко. Кажуть що з Мовчаном вона уже все вирішила. Проплатила. Рейдерство процвітає. Відшкодування ПДВ, відкати по документальних перевірках, суди . Збагатилась добре І ще хоче залишитись на посаді , збирає гроші з підприємств.

Ім′я не вказано |

22:18 10 Травня, 2013

 

 

(+2)

прикольно) а вы заметили что кроме свободы слова ни одно винницкое СМИ не написала про заявление народного депутата Калетник? Ни риа, ни хваленый суперобъективный 33 канал, ни винница инфо и т д. в чем проблема? это же не домыслы каких то журналистов - официальная заява, коленки трясутся? или как?

Ім′я не вказано |

22:27 10 Травня, 2013

 

 

(+2)

все Дуже просто. 33 боіться губернатора. Не Мовчана, а любого губернатора від часів здається Коцемира :) І до того ж розраховує на бюджетні гроші які Василючка за відкати деребанить для Жучинського. Човган вже давно космонавт відійшов від медійних справ віддавши право кинути першу гірстку землі на домовину Ріа і 20 хвилин Горобцю - голубцю любителю чоловічих дуп. Вінниця інфо продалась давно Порошенку. Що стосується свободи слова... то скоріше за все власник видання якийсь києвський босс, якому або чхати на перефірійні войнушки, або особисте прохання Калетник яка з ним знайома.

Ім′я не вказано |

22:29 10 Травня, 2013

 

 

(0)

Возможно, ведь Василюк человек Вовы Гройсмана и Пороха она всех лично обзванивала - факт!

Ім′я не вказано |

22:47 10 Травня, 2013

 

 

(-1)

Деньги не при чем. Жучинский-Домбр-Заболотный фракция Еднисть Пети

Ім′я не вказано |

22:30 10 Травня, 2013

 

 

(0)

в такому разі це не журналістика, а гидота.

Ім′я не вказано |

22:39 10 Травня, 2013

 

 

(0)

Почему Президент назначил губернатором «точно не первое, но и даже не второе лицо» в области? Подчас диву даешся, читая мысли разных ответсвенных должносных лиц о важнейших событиях в стране. Взять хотя бы недавно вспыхнувшее «народное восстание» в области, знаменитой мощными местными партиями и сильными небывалой всеядностью кадрами. Вся страна видела как мартовские повстанцы, ведомые современными якобинцами или жирондистами, подобно вешним водам, мутным, но грозным, пытались взломать стены ледового равнодушия и враждебности, которыми местная власть отгородилась от проблем простых граждан. Работники облгосадминистрации по улице Соборной рассказали некоторые подробности восстания. По их версии, после 17.00, по крайней мере десять тысяч бойцов с диктатурой, ведомые мощными национальными лидерами Яценюком и Тягныбоком 55 минут штурмовали местную желтую «бастилию». Говорят, комендант этого символа областного беззакония и мракобесия в должности губернатора с ужасом ожидал вот-вот увидеть в своем огромном кабинете разъяренных граждан. Сначала комендант опасался подходить к окнам, но потом (приблизительно на 25-30 минуте штурма) немного воспрял духом. Ему авторитетно объяснили, что угрозы проникновения внутрь здания нет и не будет. Тогда высшее должностное лицо области осторожно подошло к бойнице окна и увидело развевающиеся разноцветные флаги и мирно переминающиеся с ноги на ногу толпы людей. Сердце руководящего лица радостно забилось от этой успокоительной картины и еще от вида немногочисленных, но решительно настроенных милицейских мундиров. Но прошло еще по крайней мере минут пять, пока глава администрации начал ощущать настоящий комфорт собственной безопастностии и почти осознал, что сегодня угроза выноса из еще недостаточно обжитого, но уже до боли родного пристанища его алчущего власти духа с портретом Президента и другими дорогими мелочами, миновала. И лишь на четвертый день восстания местный комендант уже смог наконец пренебрежительно отозваться о студентах и пенсионерах, привезенных из районов под видом идейных борцов за справедливость. Но оказалось, что правда о восстании несколько иная. И мы узнали об этом благодаря выходу на сцену еще одного должностного лица, знающего все тайны местного барского двора. Разговорчивость его объясняется просто. Этому лицу предложили добровольно оставить нынешнюю должность и какое-то время отдохнуть от административной деятельности в доме отдыха кадрового резерва. Лицо конечно с этим не согласилось, поэтому разговор у нас получился. Своего нынешнего собеседника знаю давно. Он человек сведущий, изворотливый, довольно искушенный в придворных интригах и исключительно перспективный в плане каръерного роста. Начинал свою трудовую деятельность в конце перестройки с должности старшего пионервожатого сельской средней школы. Заметьте, не рабочего, не колхозника, а руководителя. Вот чутье! Тогда многие его недалекие знакомые посмеивались над начальником пионерского горна и галстука. А он в свои 17 лет, понял главное: нужно быть во власти и жизнь состоится, и успех придет. А старший пионервожатый – это реальная власть. Биография вышеупомянутого должностного лица тому яркий пример – сегодня он заместитель коменданта местной «бастилии» по кадрам. Вот так то! Сейчас на него ищут компромат и начинают понемножку дергать в местных газетах. Конечно, на то есть свои причины. Вопрос. Злые языки говорят, что глава облгосадминистрации испугался ваших планов со временем занять его место. Так ли это? Ответ. Ну, об этом лучше спросить самого губернатора. Он, к сожалению, подвержен посторонним влияниям и часто не может выработать своего твердого мнения на те или иные вопросы. Вопрос. Это означает, что вы не его соперник сегодня? Ответ. Я его подчиненный и не более того. Стараюсь качественно выполнять свои обязанности. Вопрос. Примерно год назад вы назвали нынешнего губернатора «точно не первым, но и даже не вторым лицом» в области. Не изменилось ли ваше мнение сегодня? Ответ. Да, тогда действительное его место в областной властной иерархии определялось именно так. Но вот сегодня он по должности первое лицо… Вопрос. По должности – да, а как же по неформальному влиянию? Ведь, говорят, губернаторский пост он получил благодаря известному олигарху, балующемуся сейчас оппозиционной риторикой. Ответ. Мне об этом ничего не известно. Я знаю, что губернатор назначен Президентом. Вопрос. Это действительно так. Тогда по-вашему глава администрации – человек Президента? Ответ. Наверное да. Чей же еще? Вопрос. Ну, это я и хочу у вас узнать… Тогда скажите, а не помогал ли губернатор олигарху и оппозиии организовывать местное восстание? Ответ. Мне об этом ничего не известно. Вопрос. А вы можете твердо заявить, что губернатор не помогал оппозиции? Ответ. Такие заявления может делать только сам губернатор. Вопрос. Ну, а мог ли губернатор своими действиями убедить население не принимать участие в протестных акциях? Ответ. Наверное нет. Вопрос. А повлиять, в рамках закона, на количество протестующих? Чтобы на улицы вышло не 10 000 а всего сто человек ? Ответ. Конечно. Вопрос. Что же ему помешало? Ответ. Нужно спросить у него самого. Вопрос. А может причина здесь в том, что губернатор недостаточно ясно понимает происходящее в стране и области, а объяснить ему некому или он неспособен услышать? Ответ. Он по должности должен все понимать. Вопрос. А может губернатор не самостоятелен в своих действиях? Ответ. Губернатор объязан проводить политику Президента... Вопрос. А может им руководят и другие центры влияния? Ответ. Да, губернатор не может не учитывать мнение влиятельных в области людей. Вопрос. Вы можете назвать их фамилии? Ответ. Например, мер областного центра, крупные предприниматели… Вопрос. Хорошо. Скажите, как вы будете реагировать на увольнение с нынешней должности? Ответ. Если увольнение будет законным – нормально. Вопрос. Вправе ли губернатор по собственной инициативе перевести вас в разряд безработных? Ответ. Теоретически да, но практически, в кадровых вопросах, губернатор вынужден учитывать и другие мнения. Вопрос. Чьи же? Ответ. Весомые, а может быть даже и решающие… Вопрос. То есть вас поэтому не уволят? Ответ. Я надеють… Конечно, разговорить бывшего старшего пионервожатого попросту невозможно. А если он что-то сказал, то это всегда серйозно. Хотя бы потому, что сегодня пионервожатый «договорился» до должности заместителя главы облгосадминистрации, а завтра может «дооткровенничаться» до места первого лица в области. Ведь видимая смелость, а порой и неожиданно дерзкие действия таких каръерных талантов – расчет. Что же происходит в «датском королевстве»: рушится власть и крысы бегут с корабля или власть избавляется от отработанного материала и готовится ввести в игру свежие кадры? Ведь был же губернаторский страх во время восстания, был. Но вот причина его, оказывается, не в страхе перед толпой, а перед каким-то Хозяином, которому он то ли служит, то ли нет... Но на этот вопрос сегодня ответить трудно. Ответ на него дадут будущие президентские выборы, на примере области, где местная власть вроди бы немного «помогла» оппозиции восстать против себя... Помогла, потому что иначе как объяснить, что губернатор даже не «заметил» народного гнева в 10 000 штыков? Как бы там ни было, но с уверенностью можно сказать одно. Адьюльтер – это не только бич семейной жизни. Это еще и мощный рычаг влияния на поведение должностных лиц – и первых, и вторых, и иных прочих. И здесь не имеет особого значения о действительной ли измене идет речь или о мнимой. Измена – опасная вещь, а особенно тогда, когда пытаются наставлять рога Гаранту…

Ім′я не вказано |

22:40 10 Травня, 2013

 

 

(+2)

Неожиданная встреча Стою на остановке «Лесопарк». Рядом люди в нетерпеливом ожидании трамвая, который все не появляется и не появляется. На противоположной стороне, кишащего машинами Хмельницкого шоссе, высокой нескончаемой стеной темнеют еще голые деревья. Вижу, собираются мужчины и женщины с какими-то плакатами, транспарантами. - Да жаль, скоро вырежут всех этих красавцев - как класс истребят. - сокрушается старик 75-80 лет в коричневой шляпе и кожаной куртке. - Это почему? – недоумеваю, - я читал, что ваш Мовчан пообещал не трогать лесной массив… - Молодой человек, бросьте, - не на шутку раздражается старик с умным лицом и какой-то пронзительной иронией в ясных зеленых глазах, - в вас не заметно наивности. Я предвижу, что вы не читали Софокла, но он вам сейчас все объяснит. И великий трагик, дедовым голосом неспешно и со смаком произносит, наслаждаясь моей непроизвольной растерянностью и удивлением. “Ведь нет у смертных ничего на свете, Что хуже денег. Города они Крушат, из дому выгоняют граждан, И учат благородные сердца Бесстыдные поступки совершать, И указуют людям, как злодейства Творить, толкая их к делам безбожным” - Но Мовчан, - начинаю я, приходя в себя от Софокла… - Хорошо – скажу на современной фене. Развел нас губернатор, как лохов… Ибо кто мы для власть предержащих? Пыль земная, - величественно и как-то торжественно произносит он… Еще в конце прошлого года продал губернатор эти 7 гектаров, - быстро и серйозно ставит жирную точку… - Кто, кому? - недоумеваю я, сразу не улавливая смысл услышанного… - И он еще спрашивает! – театрально возмущается седовласый мудрец. Конечно им, хозяевам жизни. - А Мовчан разве не хозяин жизни? – не могу срыть собственного сомнения. Мне кажется, дед попросту насмехается надо мной. - Мовчан – хозяин жизни? Ну это… - задыхается от возмущения старик. Он видимо не понимает, как можно сморозить такую глупость… - Но Мовчан – губернатор, напомнаю я воспитаннику великого грека. - Чтобы вы знали, этот ваш губернатор даже не смотрящий, а просто шестерка, правда с некоторого времени козырная. - А кто же, по-вашему, в Виннице смотрящий? – непроизвольно вырывается у меня. - Никто, отвечает он, но видя мой недоверчивый взгляд добавляет, - на самом деле такового нет в наличии в настоящее время. - Как же так? – удивляюсь я, - ведь целая область без присмотра. - Да, проблема, - отвечает, хитро прищуриваясь старик, - но, что поделаешь… - Да не может такого быть! Ведь кто-то же должен присматривать? - Еже бы! Но все разные, разные лица… - То есть присмотрщики есть? - Конечно! – приходит в восторг от моей понятливости дед, у нас сейчас идет избирательная кампания за место смотрящего. - Где? - В уголовно-теневых коридорах местной власти. - В каких-каких коридорах? – удивленно переспрашиваю я. - Вы слышали. А как сегодня, по-вашему, различить уголовный мир и мир власти? Видя, что и я не знаю как, уверенно продолжает. - Избирательная кампания в самом разгаре. - Между кем и кем? – продолжаю допытываться я. - Ну это всем известно. Претендентов несколько… Но самый, пожалуй, серьйозный - местный деляга Калетник. Жаден до власти и всех проявлений жизни. Обременен многочисленным голодным семейством… Не скрывает: стремится устроить будущие сироток еще при жизни. - А еще кто? - Есть и другие, но они пока не в счет… - А Гройсман? - Ну, что вы! Ему нужно море, а не здешнее затхлое болото. - Депутаты? - Конечно, но не только. - А как же Порошенко? – непроизвольно срывается у меня с языка. Он долго и с немым упреком смотрит на меня, но потом, видимо решив, что я попросту не могу еще понимать всех тонкостей политики, уступает. - Петя – это совсем другой уровень. Ну, зачем ему какая-то задрипанная должность смотрящего. Он – хозяин! Понимаете – всегда и везде хозяин. Просто сегодня ему не дают проявиться по-настоящему, но это временно – скоро все станет на свои места… Мы продолжаем разговаривать, а на противоположной стороне уже собралась толпа… - Кто эти люди? – спрашиваю я своего неожиданного гида по здешним протестным местам. - Противники вырубки леса, - безразлично отвечает он. По всему видно, что эти люди ему не интересны. - Так выходит, людям не безразлично, люди защищают… - Да кого они защищают! Спектакль поставленный известным, но посредственным режисером… - И как его имя? - Гриша. - Таврический? - Почти… В настоящее время это только Калетник! - многозначительно смеется он. - Да что вы говорите – зачем ему это? - А вы простите, из Винницы? - Нет, я из другого города… - Вот оно и видно… Калетник сейчас ой как активничает. И не удивительно. Претендует на роль смотрящего, а тут Мовчан за его спиной договорился с Азаровым и, говорят, с главой Семьи… - И что, Калетник с этого ничего не поимеет? - Нет, вы не понимаете. Ведь дело не в том, что Калетник получит, так сказать, в материальном выражении. Главное - все решили без него! Как сейчас думает Гриша? Да, кстати, не только думает, но еще и зло жалуется втихаря на Самого. Его логика ясна. Дескать, я за тебя душой и телом – вот и делай дела через меня. А то и назначил без Гриши губернатора, и сейчас вопрос решил через шестерку. Это в моей то области! Неправильно это… Так нельзя, на глазах людей… Зачем подчеркивать, что, дескать, у Гриши авторитет не тот… Нет, мы же договаривались честь по чести: любое местное дело - Гриша… Ну, вот где-то так. Конечно, обидно человеку. Натура мнительная, страстная. Обольстился, почувствовал себя оком государевым, но видно сгоряча поспешил, уверовал напрасно. А теперь по всем раскладам выходит, что ваше место, дядя, у параши… Поэтому Калетник организовал «народный гнев» - а что ему оставалось? Хотя, видите, гнева то на поверку маловато… Оно и понятно. Больно прижимист Григорий Николаевич… Но, что поделаешь: жадность, глупость и недальновидность, к большому сожалению, да и не в обиду будет сказано конкретным лицам, – типично украинские черты… - И чего же конкретно, по-вашему, добивается Калетник? – спрашиваю с интересом. - Как минимум, чтобы все местные дела решались через него. - Ну, насколько я знаю, тут, как это говорится, – не по Сеньке шапка… - Вы конечно правы, но возжаждал человек и где-то ослеп… Правда всего лишь на пол глаза. По всему видно: о будущем заботится… Понимает - Семья не вечна. А удастся ли вовремя перебежать к новому хозяину еще не известно. Все может случиться в нашем непредсказуемом мире. Представьте: произошла передача власти, а свет Григорий в толпе обреченных. Так ведь могут многое, непосильным трудом нажитое, вернуть, так сказать, в закрома Родины. Вот и старается Гриша все предвидеть и наихудшего не допустить. На правильном пути товарищ. Вот уже почти компартию приватизовал… Калетник, что бы о нем не говорили, не какая-то там однодневка или дешевка. Все-таки основательный человек - все делает с расчетом. Говорят, излишне циничен, но какой успешный политик не циничен? Только у таких кое-что и выходит… - А кто же тогда Мовчан? Говорят, в столице его считают фигурой типа Балоги? - Ну такое могли сказать или по заказу, или по болезни… Мовчан и на губернатора то не тянет… Волей судьбы, по чистой случайности поднялся… Но, как это теперь говорят, не шарит… Даже по Лесопарку елементарно очевидного не увидел. Хорошо, в этот раз Вова Гройсман выручил… Ну и голова! Вот это точно типа Балоги, а то и бери выше… Умница. Ничего жлобского. Всегда приветливый и человечный. А как тонко чувствует момент. Говорят, отговаривал губернатора от опрометчивого шага, предупреждал о последствиях… Но, когда сразу из грязи в князи, то где тут о чем то думать? Тут прет самое гнусное из натуры. Вова тактично промолчал, а потом, когда губернатор наложил в штаны, не нож в спину, а по-дружески поддержал. Позвонил Мовчану, Калетнику. Встретились, поговорили. Теперь Вова в шоколаде, а Мовчан в жопе. Потому, что поговорить то поговорили, а отвечать придется. И самоуверенности у Вани поубавилось. Как вообще можно такому власть давать ? В народе правильно говорят: «Не буде з Івана пана». Вот он, живой пример. - Но зачем Мовчану было создавать скандал вокруг Лесопарка? - Ну вот таков масштаб личности. И чему удивляетесь? Пообещал и сразу получил целое состояние. Что ему теперь прикажете делать: возвращать пару намертво приросших к душе миллиончиков? Это бы Гройсман отдал, а тут характер упорный и крутой до глупости - умрет, но не отдаст по доброй воле. И это при том, что в результате может потерять все… - Да вы настоящий аналитик, - искренне восхищаюсь я дедом, - ишь как все разложили! - Молодой человек, что тут раскладывать, - довольный моей похвалой, но без малейшей тени смущения, отвечает он, - просто здравый смысл и жизненная опытность, как говаривал профессор Преображенский. - Так что же будет на месте Лесопарка? - задаю я ему, как оказалось, последний вопрос. - Микрорайон Калетниковка, Катеренчуковка, Азаровка или… Он не успевает закончить. Подходит трамвай и дед враз забыв обо мне, живо скачет по неожиданно появившимся ступенькам в салон. Видимо куда-то очень спешит. А я остаюсь стоять на остановке в какой-то странной растерянности и с целой кучей вопросов, на которые не нахожу ответов, а дед, запросто цитирующий Софокла и знающий все на свете, уже исчез вместе с громыхающим по рельсам голубым трамваем из швейцарского секондхэнда… Филлип Несознанкин

Ім′я не вказано |

18:08 12 Травня, 2013

 

 

(+1)

долго, как я погляжу, придумывали!!!!!

Ім′я не вказано |

22:43 10 Травня, 2013

 

 

(+1)

многа букав. Судя по поччерку эти опусы написаны придворными писарями Гройсмана, который понимает что Мовчана снимут неизбежно и он по национальной ПРивычке хочет " остаться другом" на всякий случай Ивану, но страхуется и кокетничт с Калетниками. Писал или Мирослав Кошелюк или Юра Пархомчук.?!? або их вченики

Ім′я не вказано |

22:45 10 Травня, 2013

 

 

(+1)

о_о слив пошел, Ваня помог Пете с петтингом, тьху ты с миттингом. Сольют Молчуна как и эту информашку

Ім′я не вказано |

01:23 11 Травня, 2013

 

 

(+1)

Боже какая грязь! Противно даже читать! Вы же живете в етой области!

Семі |

17:16 12 Травня, 2013

 

 

(-2)

правильно,нехай хоч хтось порядок наведе...приємно що пані Оксану турбують проблеми Вінничини! справді дороги жахливі, скорочуються лікарні і школи, а людям куди іти працювати, сільське населення страждає...якщо Мовчак так справді "сумлінно" працює, то нехай розкаже це у прямому ефірі!

Олена |

09:45 13 Травня, 2013

 

 

(+3)

Гидко й бридко!!! Ви десь бачили стільки коментарів? У нас ніколи не буде пуття в цій Україні, бо ми ось такі!

Ім′я не вказано |

10:06 13 Травня, 2013

 

 

(0)

Очень хотелось бы чтоб пани депутат довела начатое до конца! Чтоб это не было торгами между двумя политическими силами! На эту "дуэль" губернатор не пойдет точно! Сказать нечего людям!!! Во время выборов кандидат Вовк В.В. предлагал Джиге встретиться в прямом эфире - отмолчались, проигнорировали! здесь будет тоже самое!

вінничанин |

11:23 13 Травня, 2013

 

 

(+1)

так, з приводу призначень пан Мовчан дав у штангу. скіць це просто пародія на керівника. а єдине чим він може займатися, окрім того, що по черзі розвалювати райони (тростянецький і гайсинський) це прямолінійний незаконний типу "бізнес" - позбивати на вибори по 50 000грн. з голів колгоспів, нав"язати лікарні своїх постачальників в особі підприємця Притики, всіляко ігнорувати вимоги громад щодо незаконнго захоплення земель Миронівським хлібопродуктом(звичайно ж за винагороду), забрати та офрормити на того ж Притику землі в сільрадах, кришувати роботу своїх же гральних автоматів(приміщення типографії у Тростянці).... можна продовжувати бескінечно. але на разі радує, що Гайсинська громада дає відсіч цьому горе керівнику!!!!!

вінниччанка |

15:46 13 Травня, 2013

 

 

(+1)

Оце резонанс набула дана ситуація!!! Вся Україна обговорює...

Ім′я не вказано |

16:09 13 Травня, 2013

 

 

(0)

такида

читач |

18:50 13 Травня, 2013

 

 

(+2)

Читаючи більшість цих коментарів дивуюсь скільки в наших людей бруду і злості. Я вважаю що Мовчан робить все правильно і шкода що він раніше не займав цю посаду. Області давно потрібен був такий керівник, який що говорить тей робить - він не розкидається словами, а дійсно працює. Не розумію чому тільки ситуація починає покращуватися , як тут знаходяться люди які обовязково облиють брудом. може це заздрість? а може просто в нас такий менталітет!!!

Олена |

08:20 14 Травня, 2013

 

 

(+3)

Бо ми такі! Легше свистіти родовим кланом... "А судьи кто!"

БМП |

19:04 13 Травня, 2013

 

 

(+5)

О.Калетнік ще лише півроку нардеп, а вже хоче революції! Здається що вибори в окрузі їй скружили голову!!! А от цікаво, як вона може робити такі гучні заяви, і не може власну прес-службу навчити грамотно писати! :) В офіційній заяві її прес-служба зробила граматичні помилки!!!

Катя |

19:07 13 Травня, 2013

 

 

(+4)

АХ-А-ХА!!!! Да, да я теж бачила оригінал заяви О.Калетнік)))))))))))))) там помилки ( в районі показали). такі то зараз нардепи - сміх один!

Ямпіль |

19:10 13 Травня, 2013

 

 

(+3)

Ну помилилася народний депутат, ну сказала "требо" замість потрібно. Нічого страшного. Головне щоб в законі не помилилася)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Олена |

08:25 14 Травня, 2013

 

 

(+4)

Помилка на помилці, та ще й одна тупіша іншої. Це не випадковість, це безграмотність. Потрібно було дати вчительці з села, вона б виправила. Але куди нам до них - ми ж населення, а не український народ!

Ім′я не вказано |

07:51 15 Травня, 2013

 

 

(0)

Ну, "скружили" - це теж не зовсім грамотно...

Петро але не Михайленко з Немирова |

15:06 14 Травня, 2013

 

 

(0)

Те що твориться в Немирівському районі можна ознайомитись зі статтями на сайті "20 хвилин" але їх постійно знищуть для т ого щоб люди не знали правди.Але ми дещо вам покажем. Президенту України Януковичу Віктору Федоровичу 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11 ЗВЕРНЕННЯ Шановний Вікторе Федоровичу! Ми, жителі Немировського району Вінницької області, звертаємося до Вас, з великим проханням терміново звільнити голову Немирівської райдержадміністрації Петра Михайленка та розігнати його так-звану «МОЛОДУ КОМАНДУ». Ситуація в соціально-економічному розвитку Немирівського району стала критичною і критичною в усіх галузях і сферах діяльності. Це підтверджують і підсумкові наради , які щоквартально проводились губернатором Вінничини Іваном Мовчаном та його попередником Миколою Джигою, на яких визнавалось і визнається, що по всіх показниках Немирівський район найгірший в області. Колись потужні підприємства промисловості, будівництва, транспорту практично повністю знищені: це такі гіганти в минулому як: два цукрових заводи, які переробляли за добу понад 4 тис.тонн цукросировини, завод залізобетонних виробів, АТП 10547, всі будівельні організації, а їхні виробничі бази порізані на металобрухт і розпродані. Підприємства зв’язку, пошта, управління газового господарства – передано іншим районам. Стан медичної реформи найгірший в області, освіта на грані знищення. Якщо в цілому по області планується закрити 8 шкіл, то в Немирівському районі 15. Економіка району в повному занепаді. Це підтверджує і той факт, що виплату пенсій районне управління Пенсійного фонду забезпечує власними надходженнями менше 50 відсотків. Все це завдяки так званій «діяльності» голови райдержадміністрації Петра Михайленка та його команди, якої практично немає, а є кучка підлабузників та «товаришів по чарці», які творять політику, яка йде в розріз з політикою Президента та «Партії Регіонів» і направлена лише на його власне збагачення. Мета його єдина: загребти під себе все, що можна: землі прибережної смуги Південного Бугу та по територіальних громадах, дитячий оздоровчий табір «Дружба», знищення підприємців та підпорядкування їхнього бізнесу під себе та своїх родичів. І робиться це в грубій, цинічній формі разом зі своїм заступником Едуардом Сухановим, бувшим адвокатом, який до цього часу не зрозумів де він знаходиться і що йому робити, проживаючи в м. Вінниці. Процвітає корупція, пияцтво, розпуста. Лексикон голови зводиться до відбірної матерщини в розмові будь-з ким. На простих людей не звертається будь-яка увага, вони просто для нього не існують. Понад півтора року не можна провести реєстраційні дії державним реєстратором, який вже майже 6 місяців знаходиться на лікарняному та у відпустках. Це лише для того, щоб не дати зареєструватися законним власникам лікеро-горілчаної компанії. Це лише верхівка айсбергу. Все це тримається на батькових грошах і це говориться відкрито. Всі підприємства Брацлава і не лише, є власністю сім ї Михайленків. Йде цілеспрямоване знищення району. Ми не можемо терпіти цього і дивитись, як знищується та розпродається все те, що створене нашими руками. На наші звернення до обласної влади ми не отримали жодної дійової реакції. Йде формальна відписка і на сотні звернень громадян які виявили бажання відкрити свою справу або провести будь-яку реєстраційну дію в державного реєстратора. Йдуть формальні відписки і з державної Реєстраційної служби України. Подібна ситуація і зі зверненнями до інших Міністерств та відомств України. Всі наші статті та коментарі які друкуються на незалежних інтерне-сайтах для ознайомлення всім зацікавленим людям знищуються за півгодини і лише для того щоб люди не знали правди. Всі перевірки та ревізії що проводились в районі виявляли порушення але після проплати за послуги кудись дівались. Склалося враження що ми після виборів нікому не потрібні а вагу у вирішенні людських питань мають лише Михайленкові гроші. Люди розчаровані в політиці яку проводять поза Вашими плечима і прикриваються Вашим іменем Немирівські та Вінницькі чиновники та куплені ними високопосадовці. Враховуючи викладене просимо Вас Віктор Федорович, як Президента УКРАЇНИ, як гаранта Конституції України втрутитися в ситуацію, що склалася в Немирівському районі та посприяти найшвидшому вирішенню даної проблеми лише з однією метою – спасти район від повного знищення та повернути людям віру в справедливість та майбутнє нас і наших дітей. Додаток : понад 2100 підписів жителів Немирівського району . Це лише невиличка частина правди. Ми готові боротися і йти до кінця але не з такими як продажний Мовчан. Ми готові підтримати в усіх починаннях і діях проти продажних чинуш Оксану Калетнік. І колиб вона стала губернатором - справи були б не такі плачевні. Пані Оксано - Немирівчани за Вами.

Ім′я не вказано |

15:07 15 Травня, 2013

 

 

(-2)

Оксану в губернатори-це жах і сором.Вона ж з клану калетників-з клану ЗЛОДІІВ!

Ім′я не вказано |

15:59 15 Травня, 2013

 

 

(+2)

ця епопея закінчитья ще до осені

Ім′я не вказано |

20:12 15 Травня, 2013

 

 

(+2)

В порівняні з нинішними злодіями - вона ангел і це потрібно визнати.

Ім′я не вказано |

00:07 18 Травня, 2013

 

 

(-1)

А коли це Калетники стали колишніми ЗЛОДІЯМИ? вони зараз гребуть не соромлячись і нічого не боясь тому що вони себе важають вище ніж простий украінський люд.

Проста людина |

20:36 15 Травня, 2013

 

 

(+2)

Пани чубляться-у мужиків шкури тріщать...

Наталка |

23:13 15 Травня, 2013

 

 

(+3)

Цікаво , а якою з іноземних мов володіє перша людина області?

Свідомий |

09:56 17 Травня, 2013

 

 

(-3)

От що буває коли курву пускають в політику. Вона всерівно ротом хоче працювати, а не головою і руками.

|

11:23 27 Серпня, 2013

 

 

(+2)

Оксану Калетник комуняку на гiляку. СЛАВА УКРАЇНІ.

Аша |

19:25 22 Жовтня, 2013

 

 

(0)

Що вам не дає спокою : комуняки чи Калетники? А може краще подумати що робити з тим безладом , що коїться в області та державі? Бо ці пілотні проекти знищують все на своєму шляху і людей в першу чергу.

|

19:04 10 Грудня, 2013

 

 

(0)

А що це так давно не видно і не чути цієї гламурної мадам комуністки-капіталістки? Чи новий памятник вождю пролетаріату ваяє, чи нові "виклики" на "прю", щоб дати потім роботу "коментаторам"? Ото вже вибрали депутатку - все в підпілллі.

paul smith |

21:08 09 Січня, 2014

 

 

(0)

Вам потрібен кредит, щоб погасити свої рахунки або почати свій бізнес? поспішати вершину позики компанії знову тут, щоб запропонувати Вам найкраще, що ви повинні за ставкою 2%, і для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами по електронній пошті: apexgloballoanfirm@gmail.com

Clairvoyant |

14:55 22 Квітня, 2014

 

 

(0)

http://vikna.stb.ua/episode/les-za-zaborom-2/

emmanuel thomas |

23:02 26 Грудня, 2014

 

 

(0)

Привіт Вам потрібно терміново кредит, щоб очистити ваші борги або вам потрібно позикового капіталу для вашого бізнесу? Хіба у відхилено банків та інших фінансових установ? Вам потрібен кредит консолідації або іпотечний кредит? пошук не більше, як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми позикових коштів з фізичних осіб потребує фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребує грошей щоб оплатити рахунки, інвестувати в бізнес у розмірі 2%. Я хочу використати цю середу повідомити Вам, що ми надаємо надійну і бенефіціарів допомоги і будуть готові запропонувати вам кредит. Таким чином, зв'яжіться з нами сьогодні через електронну пошту: emmanuelthomasloancompany@gmail.com

Maurice Finance |

01:08 14 Січня, 2015

 

 

(0)

Ви потребуєте в кредит? Ви хочете бути фінансово стабільною? Ви потрібні гроші, щоб розширити свій бізнес? Ми пропонуємо всі види кредитів як фізичним, так і співпрацює тіла, ми пропонуємо кредити КОМПАНІЯ, авто кредит, бізнес-кредит, консолідація боргів кредитів і персональні кредити на 2% процентних ставок, а також із зручною тривалості, яка є предметом переговорів. Ця пропозиція є відкритим для всіх, що зможуть повернути назад у своє time.Email з нами для вашого рішення по кредиту (mauricefinance@hotmail.com)

Masthaven Обеспеченные кредиты компании |

12:38 26 Січня, 2015

 

 

(0)

Международного банка Великобритании, и мы даем кредит под 3% годовых, я предлагают кредиты физическим и юридическим лицам или группам людей, которые являются финансово вниз, пожалуйста, свяжитесь с нами по электронной почте: masthavensecuredloans@live.com , Это Финансовые возможности в вашу дверь шаг. Там очень много возможностей и финансовой помощи всем сайте, и до сих пор не может принять его. Но это на грани финансового емкость, и засуха, и не можете пропустить эту прекрасную возможность. Услуга предоставляется физическим лицам, компаниям и деловых мужчин и женщин. Сумма кредита доступны в диапазоне от $ 1,000.00 составляет $ 500 млн. или ваш выбор. Вот некоторые вопросы: Вам нужно кредита не имеет смысла, вы хотите, чтобы оплатить счет, вы находитесь в трудном финансовом положении, необходимо финансовое решение ?. Вот решение всех ваших финансовых проблем. Я даю кредиты на проект, бизнес, налоги, счета, и по многим другим причинам, наш кредит легко и * цензура * Для получения дополнительной информации свяжитесь с нами по электронной почте.

kevin lincoln |

17:42 29 Січня, 2015

 

 

(0)

Вам потрібно терміново кредит сьогодні, не соромтеся звертатися до нас. Ми пропонуємо всі види кредитів фізичним особам, організаціям, установам і т.д. співпраця з будь-якої суми кредиту в € 2000 євро 10,000.000. Оцініть 3% на рік. термін кредиту становить один рік і 30 років. негайно зв'язатися Зв'яжіться з нами по електронній пошті: (loanfirminvestment2@gmail.com) Кевін Лінкольн

Allsaints loanfirm |

05:28 05 Лютого, 2015

 

 

(0)

Привіт Це має повідомити широкій громадськості, що AllSaints католицька церква, має відкрити фінансові можливості для всіх в необхідності будь-якої фінансової допомоги. Ми видаємо кредит в 2% річних для приватних осіб, фірм і компаній під ясною і зрозумілою умови і терміни. зв'яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою allsaintsloanfirm@gmail.com

jayson |

06:46 04 Червня, 2015

 

 

(0)

Я хочу використати цю середу, щоб свідчити про хороших робіт Матері Жанна Кімберлі Кімберлі кредитної організації. Я ніколи не думав, що я б в житті не зустрічав когось, як пані Кімберлі Вона є рідкісний коштовний камінь. Я Aberto Джейсон і я беру час, щоб засвідчити про місіс Кімберлі, тому що він, нарешті, запропонувати те, що ніхто не може. Я пішов у величезного боргу з боржника і банку, і я шукати кредит від позики компанії, який відрізняється, але все зійшло нанівець. замість цього вони зробили мене в більш боргу і в кінцевому підсумку залишивши мене зламав, поки я не увійшов у контакт з пані Кімберлі Він пропонує кредити, хоча спочатку я боявся, що це буде в кінцевому підсумку, як і кредити інших підприємств, які я знайшов, але вона їх не люблю. Тепер я, нарешті, оселився мої борги і почати новий бізнес з грошима, що залишилися від кредиту. Контакти місіс Кімберлі на цій електронній пошті. jeannekimloanfirm@gmail.com або ви також можете зв'язатися зі мною через мою адресу електронної пошти для отримання додаткової інформації jaysonaberto@gmail.com...

sylvia |

23:37 23 Травня, 2016

 

 

(0)

Привіт всім, я такий радий опублікувати це повідомлення тут, мене звуть Ангел і я був настільки бідний, і я був обманутий багато разів, але я отримав реальний кредит від пана Джона Лютера, будь ласка, якщо вам потрібен реальний кредит, то зв'язатися з ним прямо зараз на його електронну пошту, як johnlutherloanfirm1@outlook.com він справжній чоловік, і він допоміг мені з реальним кредиту, зв'язатися з ним зараз, і він дасть вам справжній кредит.

fred |

13:24 16 Травня, 2018

 

 

(0)

ти треба заем Дали сте во финансиска криза или имате потреба од пари за да започнете свој бизнис? Дали ви треба заем за плаќање на долгови или плаќање на сметки или за започнување на добар бизнис? Дали имате низок кредитен рејтинг, и дали имате проблеми со добивање на кредит од локални банки и други финансиски институции? Еве ја вашата шанса да добиете заем од нашата организација. Нудиме кредити на физички лица за следните цели и многу повеќе. Лични заеми, проширување на бизнисот, започнување бизнис, образование, консолидација на долгови, тешки пари. Ние нудиме кредити со ниска каматна стапка од 3%. Контактирајте не преку e-mail: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

lucy |

22:47 23 Серпня, 2021

 

 

(0)

Замечательная женщина, которая дала мне ссуду, и сегодня у меня нет долгов Есть кое-кто, кого мне нужно беречь в своей жизни, это миссис Сюзанвольфганг и ее кредитная компания, которые недавно дали мне ссуду, чтобы построить мою жизнь и навсегда избавить меня от долгового рабства. Благодаря добросердечной женщине, которая спасла меня от финансового бремени, после многих неудачных опытов со многими кредитными компаниями, я снова свободен от долгов, я никогда не думал, что все еще будет такой хороший кредитор, пока мой друг не познакомил меня с этим отличная женщина Госпожа СЬЮЗАН ВОЛЬФГАНГ, кредитная компания, которая дала мне ссуду по доступной ставке в 3%, я наконец получила свои 80 000 евро, уплачиваю налог, веду собственный бизнес, вы тоже можете быть без долгов, ищите ссуду на открытие бизнеса, автокредит, счет за жилье или плату за обучение? не расстраивайтесь, свяжитесь с ней сегодня в любое время. Электронная почта: susanewolfgangkredit@gmail.com, WhatsApp; +447537146783

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022