Новини | без цензури!

1/3

Вінницьких лікарів перевели на „контракт”

  У Вінниці пройшла нарада керівництва області з 43 очільниками медичних закладів. Там лікарям повдіомили, що зідно змін до Закону України «Про основи законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення медичної допомоги» відтепер головні лікарі закладів охорони здоров’я працюватимуть за новою формою - контрактною.

  Про це повідомив сайт Моя Вінниця.


  – Контрактна форма діяльності – це не якийсь «каральний» метод, а світова практика, яка направлена на якісне обслуговування пацієнта, – наголосив на нараді  голова Вінницької облради Сергій Татусяк.
Начальник управління охорони здоров’я Лідія Діденко повідомила про нові нюанси у діяльності головних лікарів та медичних закладів в цілому. Вона наголосила на посиленні роботи з кадрами – від керівників до медсестер і санітарок.


– Спрямовуйте їх на посилення якості діагностично-лікувальної роботи та взаємодії з пацієнтом, – закликала медиків начальник управління.

 04medvedev_3_400


Заступник голови облради Юрій Медведєв, який відповідає за щорічну атестацію керівників закладів охорони здоров’я області, попередив, що в сучасних реаліях критерії оцінювання головних лікарів будуть ставати жорсткішими.

За матеріалами vinnica.unian.net


Поділитись новиною:

29 Травня, 2012

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу:

Коментарі

Ім′я не вказано |

14:15 30 Травня, 2012

 

 

(+1)

от вам і реформа! де обладнання? де модернізація? де покращення медобслуговування? під хвостом у кобили, яка керує цією реформою. завтра цю кобилу перетягнуть у міністерство, а галузь буде розтрощена!

Ім′я не вказано |

14:23 30 Травня, 2012

 

 

(0)

ответ-как всегда - все спизд...и до нас)))

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020