Коментарі

Валерія |
15:32 17 Травня, 2013
Не лише в Україні стабільно зростає попит на свіжі фрукти, ягоди та виноград. Вирощування і зберігання власної продукції -це і робочі місця,і підтримка вітчизняного споживача, і задоволення вимог споживачів. Тому тема парламентських слухань, дійсно, нагальна.
Відповісти

Олександр |
16:16 17 Травня, 2013
З підтриманням змін до державного бюджету передбаченим на розвиток виноградарства та закладання молодих садів дасть змогу отримувати продукцію, яка в змозі бути конкурентноздатною з зарубіжною, а також створення додаткових робочих місць.
Відповісти

Натали |
17:23 17 Травня, 2013
З нашими чорноземами імпортувати ягоди та фрукти?? ЦЕ ж смішнО! Фінансування розвитку виноградарства, садівництва та хмелярства дадуть можливість стабільно отримувати прибуток, адже це багаторічні насадження!
Відповісти

Олена |
10:22 23 Травня, 2013
І це дійсно так! Мені болісно дивитись на ті занедбані виноградники, які в минулому приносили величезні прибутки, а зараз пустують чагарниками. Хоч цей закон зможе змінити таку плачевну ситуацію в Україні.

Анна |
17:28 17 Травня, 2013
Есть методы хранить фруктов круглый год без химии! Это специальные холодильные камеры с возможностью регулирования воздуха! Зачем травить людей, ведь лечше вкладывать деньги в развитие здорового будущего! Если наше государство начнет финансирование таких проэктов, это 100% плюс, как для предприятий, так и для населения!
Відповісти

Ольга |
18:06 17 Травня, 2013
Чомусь садівництво та винаградарство належним чином не підтримується державою. Тому ми купуємо ті ж фрукти та виноград з зарубіжних країн замість того, щоб їсти корисні та смачні вітчизняні.
Відповісти

Антоніна |
18:54 17 Травня, 2013
Це чудово, коли ми починаємо розвивати своє садівництво та винаградарство, адже це з будь-якої сторони для нас в плюс! Дійсно, така країна, як Україна, зі своїми родючими землями та працьовитими людьми, може з часом досить добре розвинути цю галузь!
Відповісти

Cергій Іванович |
19:52 17 Травня, 2013
прекрасно,Україна має усі можливості, аби розвивати цю царину, це відновлення робочих місць, переробної галузі. Така перспектива потрібна державі.
Відповісти

Аллочка |
20:02 17 Травня, 2013
Правильно і реально зазначає Калетник, нинішню програму підтримки та фінансування назвав незадовільною та рішення за Кабміном. Будемо сподіватися все так і буде.
Відповісти

Ольга |
20:29 17 Травня, 2013
Ми нині більше уваги звертали на зернові , ( компенсували добрива -дбали про паливо) тепер це прибуткова галузь і навіть більше. Тому варто змінити ситуацію і у вирощуванні фруктів, виноградорства... На жаль, досі розпайовані садки були не у приорітеті, це шанс повернути їм прибутковість.
Відповісти

Анна |
22:05 17 Травня, 2013
Повністю підтримую, маючі такі прекрасні, родючі землі, трудовий народ, який вміє та любить працівати, чому ж не підтримати розвиток садів та виноградників.
Відповісти

Тетяна |
22:13 17 Травня, 2013
Можна сказати, що рішення - в десяточку! Пару тижнів тому була в Закарпатті - відвекрто прикро: їдеш землями, які могли б давати на весь світ прекрасні елітні вина, а виноградники в більшості стоять занехаяні. Пояснюють це тим, що клопітно і не вигідно. Але ж потенціал який пропадає!!!!
Відповісти

Ліна |
10:41 20 Травня, 2013
тема важлива для України. Маючи таку територію земель, українць купують закордоні фрукти, овочі. Тому дуже добре, що депутати почали піднімати дане питання.
Відповісти

Лена |
15:20 20 Травня, 2013
Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними є необхідною умовою їх існування та розвитку! Дійсно необхідно постійно вносити зміни у частині вдосконалення ефективності використання коштів державного бюджету виділених на підтримку виноградарства, садівництва та хмелярства в державі. Адже дані галузі є досить перспективними в сучасних умовах економічного розвитку України.
Відповісти

Оксана |
11:18 21 Травня, 2013
Дійсно, коли купуєш фрукти чи овочі на ринку, то завжди запитуєш відки вони, і у відповідь так прикро чути Єгипет, Іспанія, Полища... А Україна де. Та це соромно, щоб на такій багатій землі не мати власного потужного виробництва. Калетнік 100-відсотково правий - садівництву максимальну державну підтримку!
Відповісти

Анатолій |
11:26 21 Травня, 2013
Для галузі садівництва державна підтримка просто необхідна. Україна - аграрна країга і прикро, коли така потужна галузь сільского господарства на такому рівні. Добре що Комітет ВР взявся за вирішення цього питання, можливо скоро і в інших країнах будуть продавати наші продукти садівництва.
Відповісти

lili |
20:28 21 Травня, 2013
Це взагалі кошмар. З потенціалом українських земель споживати імпортовану сировину. Це просто кошмар. Негайно потрібно реформувати даний вид сільського господарства.
Відповісти

vlada |
20:51 21 Травня, 2013
За підтримкою держави, будь-яка галузь почне інтенсивно розвиватися. Чому ми маємо їсти закордонну продукцію. Ми можемо вирощувати свою. Правильно вкладений капітал-запорука вдалого розвитку.
Відповісти
Володимир |
15:27 17 Травня, 2013
(0)
Дійсно, щоб внести зміни Плану заходів з виконання Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки з приводу підтримки розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними, то спочатку треба виплатити кредиторську заборгованість, яка виникла за підсумками 2012 року у фінансуванні зазначеної програми, так що я підтримую рішення і рекомендації Голови парламентського комітету з питань АПК Г. Калетніка.
Відповісти