Новини | без цензури!

1/3

Нардеп Михальчишин "порвав" регіоналів

23 травня 2013 року в сесійній залі Верховної Ради України вперше було відзначено День Героїв та вшановано полковника Євгена Коновальця. Так, на заклик народного депутата України свободівця Юрія Михальчишина депутати підвелися з місць та заспівали державний славень.

 

Під час виступу свободівець наголосив, що антинародні дії українофобської влади об‘єднують суспільство, відтак наступний соціяльних вибух – не за горами: "Оголосивши війну українському народові, ви послідовно від однієї суспільної групи до іншої знищуєте незалежних, самодостатніх, вільних думаючих людей: студентів, інтелігенцію, а тепер вже взялися й за журналістів. Запевняю український народ в одному – ми ніколи не відступимо і подолаємо цю донецьку навалу тоді, коли біля Верховної Ради, біля Адміністрації Президента, біля Кабміну буде вся повстала Україна. Коли бандерівець подасть руку петлюрівцю і махновцю, коли прийдуть гуцули з трембітами і шахтарі з бітами – тоді начувайтеся, донецько-фашистські загарбники!"

 

Також під час обговорення проєкту постанови "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів нападу на представників засобів масової інформації 18 травня 2013 року у місті Києві за адресою: вулиця Володимирська, 15 та розслідування інших фактів тиску на засоби масової інформації, перешкоджання законній професійній діяльності журналістів", Юрій Михальчишин відреагував на виступи "регіоналів" та наголосив на подібності політики Партії регіонів та німецьких нацистів.

 

"Прозвучала "геніальна" теза, мовляв журналістка була без бейджика! Хочу вам нагадати, що в історії Європи вже був такий режим, який чіпляв людям бейджики, щоправда у формі зірки Давида. Дорогі інтелектуали, філософи й культурологи з Партії регіонів, якщо ви хочете боротися із якимись явищами, то навчіться окреслювати їхні поняття. Націоналізм, який влада нині так прагнете затаврувати, і націонал-соціялізм відрізняються між собою, як звичайний та електричний стілець.

 

Окрім цього, щоби розкидатися словом "фашизм", багато розуму не треба. Тому, якщо чинна влада вже розпочала війну проти українського народу, то вона повинна знайти в собі мужність і не ховатися за спинами інших. Від кого ви захищаєтеся "Беркутом" та найнятими бойовиками? У цій залі всі так звані "антифашисти" – сміливі, тоді виходьте сам-на-сам!" – звернувся до "регіоналів" Юрій Михальчишин.

 

"Вони відпустили Вадіка Румуна, який "героїчно" напав на жінку. Його "регіонали" "відмазали" від суду. Нагадаю їм італійського класика Данте Аліг‘єрі і його "Божественну комедію", де в пеклі горіли продажні судді. Закликаю донецько-фашистських загарбників замислитися над цим, бо в історії вже був один Нюрнберг, де судили депутатів, міністрів, генералів, фельдмаршалів. Під час процесу ці люди усвідомили: коли від них забрали мандати, позривали погони, то вони виявилися ницими й нікчемними боягузами. Тому думайте над тим, щоби часом і вас не спіткала така сама доля".

 

Свободівець нагадав присутнім у залі, що 23 травня Україна відзначає День Героїв та вшановує пам'ять тих, хто загинув у боротьбі за її державність. Юрій Михальчишин нагадав, що 75 років тому в Роттердамі агенти НКВД вбили лідера ОУН – полковника Євгена Коновальця. Націоналіст закликав вшанувати його хвилиною мовчання і більшість народних депутатів підвелися, співаючи національний славень. Зневажили державний символ і пам‘ять про Героїв лише українофоби.

 

 

Джерело: Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

23 Травня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба ВО «Свобода»

Коментарі

лео |

13:49 23 Травня, 2013

 

 

(-39)

дебил бандеровский

дед из Харькова |

14:22 23 Травня, 2013

 

 

(+22)

Недоносок ты.

студент из Донецка |

14:23 23 Травня, 2013

 

 

(+21)

Даун ты рыгоанально-фашистский.

Хорив |

15:26 23 Травня, 2013

 

 

(+14)

Это ты дебил. Достаточно скоро, вся ваша шваль совковая и прокацапская, будет висеть на столбах...

Гуцул |

21:59 23 Травня, 2013

 

 

(+9)

Хоть немножко и костурбато, но как-то вот так ребята, если объединятся трембиты с битами то комуно-фашисто -песец окончательный!!!

махмуд |

13:53 23 Травня, 2013

 

 

(+26)

ублюдки донецькі.........

Guest |

13:58 23 Травня, 2013

 

 

(-33)

михальчишин придуривается, что забыл, что всего месяц назад его "бойцы" забивали ледяными глыбами "дивчат" прямо на улице. или свободовцам теперь можно безнаказанно избивать женщин?

Дніпро |

14:08 23 Травня, 2013

 

 

(+18)

Это тебя ледяной глыбой по башке долбануло, вот ты до сих пор и несешь бред сивой кобылы.

дед из Харькова |

14:25 23 Травня, 2013

 

 

(+14)

Ты опять здесь, ничтожество? Что за кадры в партии брехионов? Как ступнул, сбрехнул.

7 |

14:26 23 Травня, 2013

 

 

(+20)

ледяными глыбами?! почему не бетонными? лечи головушку, РыгоАнальная подстилка!

Ім′я не вказано |

12:16 28 Травня, 2013

 

 

(+2)

Яких дівчат? суки, підстилки!

Антон |

14:03 23 Травня, 2013

 

 

(-17)

коли свободівці кидали снігом в дівчат - це цинічно і підло. михальчишин знає і пам'ятає про це. ганьба тим, хто так нахабно звинувачує інших, при цьому роблячи ще гірші вчинки. взагалі, той, хто вірить цій продажній "свободі" - просто наївний. просто знайшлись хитрувани, які додумались нажитись на "українській ідеї". ні економічних програм і досягнень, ні краплі порядності - так, проплачені багатіями чергові клоуни.

Ім′я не вказано |

14:27 23 Травня, 2013

 

 

(+20)

ВАших "дівчат" - Банда ренку, Ганну геббельсівну, Брехослвську т.п. гімном закидають люди.

Беда |

14:21 23 Травня, 2013

 

 

(-27)

Цирк! И это быдло стремится к власти.На морде написано-бандюган. Люди,поддерживающие их,ОПОМНИТЕСЬ! НЕ будет никому ни мира ни покоя. Они не то что кровь пролить готовы ,а полстраны уничтожат ,не "здригнеться рука". И кровь прольют не свою ,а вашу и ваших детей.Не думаю ,что Европа будет рада такому партнеру.Взращиваем свой Ольстер.

баскетболист |

14:31 23 Травня, 2013

 

 

(+16)

Это ты, Вадик-революционер из Белой церкви? Тебя твои хозяева уже списали. Кому служить будешь? В спорте у тебя полный облом. Даль украины - ни шагу. Не пустят. Удружили тебе бандюки за 270 грн. карьеру.

Ім′я не вказано |

12:23 28 Травня, 2013

 

 

(0)

ти не баскетболіст, а дибиліст. ти і дальше хочеш щиб тебе і твою сім’ю жарили жиди? то і лижи їм сраки тіпа Ганки, чорноротої, єфремову,губошлепу Симоненку і т.п.

7 |

14:24 23 Травня, 2013

 

 

(+17)

слава Свободі! дай Боже, вам, хлопці натхнення і далі душити цю наволоч

Беда |

14:51 23 Травня, 2013

 

 

(-19)

Ну и чем вы так восторгаетесь? На Верховной Раде ,где надо решать насущные проблемы,а их валом, устраивается просто шабаш,неужели Коновалец -это главное на сегодняшний момент,неужели вам от этого становится легче жить,или у ваших матерей вырастают пенсии,чему учатся ваши дети-прав тот,кто нахальнее,кто не считается с мнением другого? Страшно даже представить,что сделает Михальчишин с журналистом,который раскритикует его.Этого не понимает только клинический идиот.

тягнифарионувбок |

14:24 23 Травня, 2013

 

 

(-26)

То, что обезьяна научилась разговаривать, не означает что ее надо слушать. А на деле получилось обратное. Когда это обоссаное. занюханое чмо призвало почтить память какой-то фашистской подтирки, свои перекормленные зады поотрывали от кресел дауны типа порошенка и ему подобные..Стыдоба!! К чему прийдем?

тризуб |

14:30 23 Травня, 2013

 

 

(+16)

к тому, что таких, как ты , сочащихся дерьмом на форумах, проплаченных уродов, на кичу, вместе с паханом вашим! там и будете трахать друг-друга, а не мозги людям

студент из Харькова |

14:40 23 Травня, 2013

 

 

(+19)

Если ты "обоссаное. занюханое чмо" (извини, твои слова), тролль обрыганный (мои слова) не встаешь при исполнении гимна, то ты кто? Ты даун. Ты прихвостень коммуно-фашистской шайки во главе с ПР, вонючая прокладка партии брехионов, пособник бандитов. Вот то, что хочется тебе сказать.

Виктор |

14:26 23 Травня, 2013

 

 

(+21)

Молодец хлопец! Что ни слово,то в цель.Вот бы Януковичу и Азарову научиться так хотя бы по бумажке читать!!! Но увы,мозгов не хватает.

тягнифарионувбок |

14:47 23 Травня, 2013

 

 

(-19)

тризуб. По-поводу любви к пахану - не по адресу. То, что вы тризубцы полюбляете трахать друг-друга не новость. В отличии от тебя имбицила, могу позволить себе проплатить десяток-другой уродцев типа тебя, для того что бы ты лизнул мне зад.

Дядька |

22:13 23 Травня, 2013

 

 

(+7)

и где же это ты имбицил так заработал? когда училку с матерью престарелой на улицу выкидывал вместе с Вадей, или снежкопад на депутаток устроил под видом свободы? Смотри, как бы рученки твои шаловливые не поотшибал кто, буратина сопливый!

Я-РУССКИЙ |

14:48 23 Травня, 2013

 

 

(+15)

Страна поднимется с колен тогда, когда мы почувствуем себя УКРАИНСКИМ НАРОДОМ, а пока так и будет 97% учеников (только в одном классе, в одном городе) хотеть выехать из страны! Я не знаю, как на левом берегу Днепра, но по правую сторону,лет через 10, либо не останется УКРАИНЦЕВ вообще, либо будет своя отдельная держава(либо, что то ещё) сложно сказать. Но нужно, что то делать. Уважаемая ВО СВОБОДА- зделайте хоть, что нибуть для народа, у таких как я нет денег, чтобы уехать и увезти семю из страны. А так хочется, чтобы дети пожили, как люди. Я был в европе и видел, как там живут люди. Если бы пенсионеры побывали бы хоть раз в европе уверен- они не хотели бы рабской жизни для своих детей и внуков!

Валерій Любченко |

01:14 07 Червня, 2013

 

 

(+1)

Батько й матір у злиднях життя все прожили Все казали, нещасні: «Хай не ми, то хоч діти…» І все те, що зібрали, все, що заробили – Відібрали лукаві державні бандити! РА-А-А-А-А-ДІСТЬ!!! Радість, наша радість… Радість, наша радість… «Хай не ми, то хоч діти…» Ми знову шепочем, І як дурні від думки своїй багатієм, Забуваєм, що раб – це той самий робочий!!! І все рабству своєму відверто радієм!!!!!!!!!!!! РАДІСТЬ! НАША РАДІСТЬ! РАДІСТЬ В НЕВОЛІ! РАДІСТЬ В НІМОТІ! РАДІСТЬ В УПАДКУ! РАДІСТЬ В ГЛУПОТІ! Наша Радість!!! Наша Радість!!! Радість…

днепр |

15:06 23 Травня, 2013

 

 

(+17)

молодец!всё сказал правильно совково-донецкому быдлу!этим дикарям;азиатам херовым

Я-РУССКИЙ |

15:19 23 Травня, 2013

 

 

(+22)

Мой сын знает 2 языка(англ. и рус.) и говорит на украинском и мне стыднно, что его прадеда сгноили на Земле Франца Иосифа только за то, что он был поляк (хоть и очень толковый инженер был).НЕ ХОЧУ ПОВТОРЕНИЯ ИСТОРИИ. Я хоть и сам русский, но в России (когда узнают, что я из Украины) меня воспринимают за 5-сорт. ЗА ЧТО??? БОГ им судья! Люди в Украине-ПРОСНИТЕСЬ И ОГЛЯНИТЕСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

дон |

15:43 23 Травня, 2013

 

 

(+9)

100 пудняк !

горшкам |

21:19 23 Травня, 2013

 

 

(-5)

да ему в детсаде горшки обсирать а потом вылизывать.это кто- нардеп? детсад младшей группы.когда о людях думать будут?

Ім′я не вказано |

22:06 23 Травня, 2013

 

 

(+4)

КРАСАВА!

СЛАВА УКРАЇНІ! |

08:27 24 Травня, 2013

 

 

(+5)

Михальчишин-МОЛОДЕЦЬ! Так тримати! Будьте вірні ідеї, покличте і ми поможем!

111 |

14:08 24 Травня, 2013

 

 

(+2)

Вобщем, хочешь быть политиком - начни со спортивного костюма.

111 |

17:05 24 Травня, 2013

 

 

(+1)

А тут свобода слова или нет? Почему трут комменты?

111 |

19:09 24 Травня, 2013

 

 

(0)

"Новини | без цензури!" - Свобода Слова - лживый сайт. Удаляют комменты, которые им не нравятся. Смените ка вы название, карманные сми.

админ |

19:32 24 Травня, 2013

 

 

(-1)

уважаемый пользователь, если от вас будут повторятся комментарии со вредоносными скриптами, которые представляют угрозу работе сайта Ваш айпи адрес будет забанен

111 |

21:36 24 Травня, 2013

 

 

(+1)

Уважаемый Админ. Если вы считаете комментарий с ссылкой на радикал.ua с фотографией вредоносным скриптом - то я уж тогда не знаю. Где там вредоносный скрипт? Может вам содержание не нравится?

харьковчанин |

19:39 24 Травня, 2013

 

 

(+2)

Класс! Михальчишину аплодисменты!!! Молодец! Вот так нужно говорить! Если все будут как Михальчишин, Тягнибок, Ильенко и т.д., страна встанет с колен. Слава националистам!

харьковчанин |

19:42 24 Травня, 2013

 

 

(-1)

...еще раз посмотрю ролик. Появляется надежда на лучшую жизнь

Я-РУССКИЙ |

18:25 25 Травня, 2013

 

 

(+2)

У нас надежда-4 года, а когда приходит время голосовать, то гречка под дверью стоит, то 0,5 ... И следующие 5 лет плачим.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022