Новини | без цензури!

1/3

Культура харчування – запорука здоров’я людини

Вчора Україна відзначала Міжнародний день здорового харчування. Мета цієї події - привернути увагу громадськості до питань культури харчування та запобігти поширенню шкідливих харчових звичок та психологічної залежності від їжі.

 

Міжнародний день здорового харчування відзначається у 50 країнах світу. Зазвичай цього дня відбуваються різноманітні заходи для привернення уваги медичної спільноти до зростаючої кількості порушень травлення та до пошуку ефективної боротьби з цими проблемами. В Україні вперше Міжнародний день травлення відзначався 29 травня 2008 року.

 

Саме неправильне харчування лікарі вважають першопричиною майже 90% усіх захворювань внутрішніх органів. Харчові звички впливають не лише на загальний стан здоров'я організму, але й на тривалість життя людини.

 

За висновками спеціалістів МОЗ України, серед нездорових харчових звичок населення країни першість тримають наступні:

 

- нерегулярне харчування;

 

- харчування "на ходу";

 

- споживання несвіжої та сумнівної якості їжі.

 

Для відновлення сил організму лікарі рекомендують скористатися Пірамідою харчування, яка показує співвідношення різних продуктів у раціоні людини. Зокрема, за рекомендаціями дієтологів та фізіологів, до 70% раціону людини мають складати цільнозернові продукти, крупи, овочі та фрукти, 20% - молочні продукти, яйця, птиця, червоне м'ясо, риба та бобові і 10% - солодощі та солодкі напої.

 

Нагадаємо принагідно, що цього року МОЗ України затвердило Методичні рекомендації для лікарів загальної практики - сімейної медицини з приводу консультування пацієнтів щодо основних засад здорового харчування. Медична наука пов'язує здоров'я людини зі способом життя, дотриманням принципів здорового харчування, веденням достатньої фізичної активності, уникненням шкідливих звичок. Саме тому при реформуванні первинної медико-санітарної допомоги та впровадженні сімейної медицини передбачається посилення профілактичної боротьби із захворюваннями.

 

Додатково

 

Десять рекомендацій

 

Всесвітньої гастроентерологічної організації

 

щодо здорового харчування

 

1. Їсти менше, але частіше: краще їсти 5 разів у меншій кількості, аніж багато їжі 2-3 рази на день.

 

2. Вживати волоконний білок в їжу, споживаючи фрукти та овочі 5 разів на день, та збільшити споживання злаків або бобів.

 

3. Збільшити вживання риби до 3-5 разів на тиждень.

 

4. Зменшити споживання жирів та смаженої їжі.

 

5. Вживати ферментовані молочні продукти, які сприяють покращенню травлення.

 

6. Вибирати м'ясо переважно з низькою кількістю жирів, таке, як м'ясо курки, індички, кролика або тонкі шматки яловичини чи баранини.

 

7. Збільшити споживання води — 2 літри питної води на день, водночас зменшуючи споживання кавових, алкогольних напоїв, а також напоїв, що містять велику кількість цукру.

 

8. Повільно пережовувати та ковтати їжу.

 

9. Дотримуватись здорового способу життя, включаючи щоденні фізичні навантаження, та утриматись від куріння.

 

10. Підтримувати здорову вагу тіла; люди з надлишковою вагою частіше страждають від розладу травлення.

 

Джерело: Прес-служба МОЗ України

 

 

 

Поділитись новиною:

30 Травня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба МОЗ України

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020