Новини | без цензури!

1/3

Кличко, 31 травня, напередодні виборів мера Василькова, зустрінеться з громадою міста

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, завтра, 31 травня, візьме участь  в мітингу-зустрічі з виборцями міста Васильків Київської області.

 

Зокрема,  Кличко о 19.00 виступить перед місцевою громадою та висловить свою  підтримку на виборах мера єдиному кандидату від опозиції, представнику партії “УДАР”, Сергію Сабову.

 

Наразі, на позачергових виборах Васильківського міського голови на єдиного кандидата від опозиційних сил Сергія Сабова чиниться тиск та погрози фізичної розправи з боку людей колишнього мера міста. Як повідомили в Київській обласній організації «УДАРу», Сабову зателефонував екс-голова міста Василькова Сергій Іващенко та порекомендував припинити вести активну виборчу кампанію. «Як самого кандидата, так і працівників його виборчого штабу переслідують невідомі хлопці спортивної зовнішності, провокатори зривають зустрічі Сергія Сабова із громадою міста, нищиться агітаційна продукція. Весь цей бруд спрямований на одне – залякування опозиційного кандидата та зрив виборчого процесу у Василькові», - заявили в Київській обласній організації партії.

 

Участь у мітингу-зустрічі з васильківцями також візьмуть депутати від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв та Володимир Полочанінов.

 

Джерело: Прес-служба партії «УДАР»

 

 

 

 

Поділитись новиною:

30 Травня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба партії УДАР

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте