Новини | без цензури!

1/3

Для ліквідації амброзії у Піщанському районі витратять 2 млн. грн..

Рішення про виділення коштів на знищення рослини «амброзія» в Піщанському районі, де його найбільше, було прийнято сьогодні, на сесії Обласної Ради.

 

 

Депутатський корпус прийняв рішення про виділення значної суми коштів – 2 мільйонів гривень – на боротьбу з шкідливим бур’яном. Проте, задля проведення ефективної просвітницької роботи серед населення, депутат від ВО «Батьківщина» Наталія Солейко запропонувала розмістити в одній із газет розгорнуту статтю стосовно того що таке амброзія, яку шкоду для здоров’я людини вона несе, та яким чином будуть розподілені кошти для боротьби з нею.

 

Довідка. Амброзія полинолиста належить до карантинних бур'янів, які наносять великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров'юлюдини. За життєвою стратегією — це рудерал, заселяє сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки, пасовища, пустирі тощо.

 

Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. В період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз. Алергію викликають білки – антигени, які знаходяться в пилку амброзії. Пилокамброзії, потрапляючи у ніс, бронхи викликає сльозотечу, порушує зір, підвищує температуру тіла, проходить різке запалення слизових оболонокверхніх дихальних шляхів, що призводить до приступів бронхіальної астми.

 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

20 Червня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Юлія Данильченко

Коментарі

Дану новину ще ніхто не коментував. Ви можете бути першим!

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020