Новини | без цензури!

1/3

Кидок чистої води директора Кіровоградської філармонії на очах у США

Якщо коротко — в минулому році, хореографічний колектив української діаспори в місті Філадельфія в рамках співпраці з Кіровоградським колективом «Зоряни» обласної філармонії запросив їх у США на три місяці постановочної роботи в студії відомого хореографа Марка Морріса…

 

 

На проект було витрачено 350 тисяч доларів США… Згідно з умовами контракту, подальша співпраця має вилитися в демонстрації підготовлених в Україні та США програм під час гастролей в США, Канаду та Європу (2013 — 2014 і подальші роки). Однак, директор кіровоградської філармонії прозоро натякнув, що йому цікаво віддати колектив лише за умови невеличкого «відкату» (зазвичай це для нього 10-20 % від суми гонорарів). Так, як представники діаспори не зрозуміли тонких натяків, все у подальшому  призвело до розірвання будь-яких зв’язків. Однак, внаслідок втручання в ситуацію губернатора, амбіції директора   Миколи Кравченка  вдалося пригасити… але ненадовго, так як з призначенням нового губернатора — керівник філармонії знов розправив крила і через ручне управління культури не соромлячись відповів американцям, що колектив не готовий до гастролей… програма поставлена в США не репетирувалася в Україні і взагалі колектив іде у відпустку, а потім можливо поїде за власний кошт в Іспанію на фестиваль…

 

Фактично ситуація виглядає як кидок чистої води… Витрачені гроші. Є діючий контракт який каже, що українська сторона забовязана в разі пропозиції США їхати на гастролі… Однак як кажуть «дурням закон не писаний»… Згадуваний директор філармонії на своїй посаді з 1983 року — тобто 30 років підряд… тому вважає заклад своєю феодальною вотчиною… й творить там все що хоче!

 

Український Танцювальний Ансамбль «Волошки» (США, Філадельфія). Фактично єдиний колектив у США… цього року до 40-річчя з часу існування отримав нагороду від US — Ukrainian Foundation.

 
 
Джерело: tv-pravda.com
 
 
 
 
 
 
 
 

Поділитись новиною:

24 Червня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: tv-pravda.com

Коментарі

Ім′я не вказано |

15:14 24 Червня, 2013

 

 

(+6)

Стыдно!Очень стыдно...За филармонию,за Кировоград,за Украину!Из-за ненасытного стремления к наживе так опозорить великое звание ГРАЖДАНИНА УКРАИНЫ!По сути - ето предательство РОДИНЫ!

Ім′я не вказано |

00:13 25 Червня, 2013

 

 

(0)

Уже несколько артистов покинули коллектив, еще несколько собираются уходить.

Ім′я не вказано |

10:44 25 Червня, 2013

 

 

(+3)

Интересно:как отреагирует местная власть(в лице Представиетля президента)?Или придворный лизоблюд,деспод и хам,промокашка любой власти,интриган и лжец,снова вывернится?

Dfcbkm |

12:34 26 Червня, 2013

 

 

(+3)

Ну так шо зря Червінська співала Боже царя храні на представлені нового губернатора!

Антон |

08:29 27 Червня, 2013

 

 

(0)

Співала вона не боже царя храни, але суть була та сама. Як казали потім люди, вилизано було майстерно прям як вчила подружка Шустер з прес-служби губернатора.

Сценограф |

12:36 26 Червня, 2013

 

 

(+3)

Костюм сцены в филармонии озвучили стоимостью в 1 миллион гривен, а реально стоит оно не больше 500 тысяч! Думаю все остались довольны! И директор, и начальник управления культуры и губернатор! Уверен - областная власть даже комиссию не удосужится создать для проверки фактов!

УБЭП |

12:38 26 Червня, 2013

 

 

(+3)

Друзья, а что думаете можно купить себе джип за зарплату директора филармонии в 3500 грн? А держать на депозитах в банке 50 тысяч евро?!

АртИст |

13:38 26 Червня, 2013

 

 

(0)

А содержать жену, которая на 30 лет моложе - можнло?

Простий |

14:49 26 Червня, 2013

 

 

(+2)

Цікаво, а куди дивиться влада коли отакі люди роблять шо хочуть?! мабуть дійсно всі в долі!

Діаспарянин |

15:23 26 Червня, 2013

 

 

(+3)

Простий, не будь наівним! Директор відкатує владі, влада закрива очі на його походеньки! А кинути на гроші рідну діаспору, то ж для корінних українців святе діло!

Андрей |

15:30 26 Червня, 2013

 

 

(-8)

До чего ж вы все жадные и гнустные! Ну смог увести у вас лохов - ну и молодец! Человека определяют не условия, а результат, а в результате у директора дом, машина, жена-красавица, а вы дятлами были, дятлами и остались!

Ім |

22:09 13 Квітня, 2016

 

 

(0)

гнусные без т

Титишев Сергей |

01:40 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

С арифметикой, надеюсь, все знакомы? На что были потрачены деньги? Я следил за новостями по Инету - сплошь реклама Волошек. Это что, подготовка к будущим гастролям? К чьим? Зорянам американская сторона не выдала ни гроша, в то время, как Кировоградская филармония на карманные расходы удосужилась. За сольный концерт Зорян кто слопал деньги? Кому известны ответы на вопросы, напишите, пожалуйста. Да, и не инкогнито. А то как-то попахивает чем-то.

Ім′я не вказано |

06:35 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Уважаемый "арифметик"!Из сказаного Вами следует,что в usa с "Зорянами" Вы не выезжали.А значит детали событий знаете по наслышке.Но если вообразить невообразимое и Вы во всём правы.Следуя Вашей логике,получается, директор-ДУРАК.А как иначе назвать руководителя,заключаещего контракт на заранее НЕВЫГОДНЫХ условиях? Но позвольте с Вами не согласится.Директор КОФ- хитрый,умный,расчетливый ВАССАЛ.Иначе,как бы он держался на "троне"своего"КНЯЖЕСТВА" столько лет,получив от господина разрешение не только вершить суд и принимать собственные решения,но и "чеканить"личную "монету".Но разве бывает денег много?Тем более осталось так не долго "ПРАВИТЬ"(годы подпирают).Поетому надо выдавить,вырвать,в крайнем случае выклянчить как можно больше.А пехота(артисты)-"пушечное мясо".Зачем их беречь?Главное - "БАБКИ".

А.К. |

07:44 27 Червня, 2013

 

 

(-1)

Перш ніж копирсаться в фінансових питаннях, я б шановним коментарам порадив би дізнатися для загального розвитку хто є в світовій хореографії Марк Морріс, а потім вже казати. Для прикладу - студентам вокально-хорового відділення учбового закладу провінційного містечка випала честь вчитися у Магомаєва чи Кобзона, а вони скаржаться що їм не подали номери люкс і не дають червону ікру з шампанським! Люди, просто ви втратили поняття мистецтва, яке у вас підмінено фінансовими цінностями, цінностями споживача! Зоряни - єдиний колектив на теренах СНД і країн Східної та Центральної Європи, які отримали унікальну можливість ще й сміють паскудити ім'я людей, що задарма дали їм цю можливість, три місяці відносилися до них як до рідних! http://en.wikipedia.org/wiki/mark_morris

Ім′я не вказано |

12:54 05 Липня, 2013

 

 

(-2)

...если бы вы работали в филармонии,от вас бы тоже попахивало))))

С.Тітішев |

07:22 27 Червня, 2013

 

 

(+3)

Шановний "Ім"я не вказано", Я же не утверждал, что директор простак, нерасчётлив и т.д. Есть перечень вопросов, на которые никто не ответил. Ежели Вы там были, либо знаете детали, поделитесь, желательно по пунктам. Особенно опишите меню питания. Можно по разному относиться к любому человеку, но обвинения представлять конкретно, а не в стиле "Ай-я-яй!".

Роже Федерер |

07:30 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Уважаемый Сергей! Знаете как говорят, легко критиковать чью-то работу, не вложив в нее ни своих денег, ни своего труда! Я не ездил в США с Зорянами, и к счастью имею честь не работать в этом заведении, но за 27 лет жизни усвоил одно правило - дареному коню в зубы не смотрят. Я могу гипотетически предположить, что информация которой поливали американцев Кравченко и Червинская - от части правда, но простите если Вам было не так, найдите тех, кому так! А знаете как будет ТАК! Сейчас админ.способом артистов Зорян и других коллективов заставляют сдавать по 100-150 евро на поездку в Испанию... не на гастроли, на фестиваль! Почему?! Потому что Испанию директора жена еще не видела. Вот и вся логика! А поведение кировоградцев в отношениях с диаспорой выглядит скорее как позиция - и рыбку съесть, и простите на х*** сесть! Но такого НЕ БЫВАЕТ! сейчас не то время, но ведь это так трудно понять людям, которые с 70-х годов ХХ века.

Ім′я не вказано |

08:42 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Многоуважаемый Сергей!Конкретные обвинения представлены в статье.Что же до "сплошь рекламы Волошек","подготовки к будущим гастролям","невыдаванием грошей американской стороной","слопанные деньги за сольник" и даже меню питания-так для этого и существует ДИРЕКЦИЯ,в лице Кравченко Н.И. и его замов.Это их обязанности:создать благоприятные ,открытые, честные условия "ЕГЕ ВЕЛИЧЕСТВАМ АРТИСТАМ"для ЗАРАБАТЫВАНИЯ ДЕНЕГ(потому что кушать хочется не только Коленьке 2-ому).Власть -для народа.Директор-для АРТИСТОВ(уточняю-НЕ НАОБОРОТ).А так неумеренная склонность к получению материльных благ одного зарвавшегося "царька"превратила, всех рядовых работников филармонии,в бессловесный скот,в козлов отпущения,попросту в РАБОВ,обязанных,ко всему прочему,всячески восхвалять тирана и деспота.

Игорь |

10:40 27 Червня, 2013

 

 

(+1)

Директор для народа, увы будет не ранее чем власть для людей. За мысли - рукоплещу, в остальном - имеем то, что имеем.

Фін.інспектор |

07:23 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Сергій Татишев. Ну якщо вже підбивать калькуляцію балансів, то як пригадую в липні 2012 року, перед поїздкою в США, підкреслюю навчальною поїздкою для постановки в студії Морріса, а не гастролями, за які дають великі гонорари,.... так от.. перед поїздкою відбувся концерт Зорян... був майже повний зал... примусили викуповувати білети навіть артистів колективів філармонії.. і білети були не найдешевші... мінімум 100 грн. Так от - як підкреслив пан Кравченко в своїх статтях у періодиці, не було витрачено жодної бюджетної копійки... тоді куди пішли ці гроші і чи всі готівкові кошти з каси філармонії при переповненому залі пішли на рахунок філармонії, чи діяли за старою схемою з арендою залу Філари? Тобто 40 % в конверті директору готівкою, інші на рахунок закладу! Звісно... при таких схемах можна їздить не те шо на Ніссані, а на Порше чи Інфініті!

Ирина |

07:49 27 Червня, 2013

 

 

(+3)

Првавду говорят - украинцы все заграницей, а в Украине живут хохлы =) чисто хохляцкая логика, обсуждать не культуру, развитие искусства, полученное в плане опыта, но обсуждать что не попили горилки, не поели сала, не побили морду никому! Кстати, а как это раз - никого милиция не задерживала за кражи в супермаркете? А то весь город до сих пор помнит об отличии солистки ансамбля "Ятрань" Тони Червинской, которая "отличилась" и опозорила Украину перед властями США! Интересно - два раза поехать в США и два раза обоср...ся это судьба или отсутствие элементарного воспитания???

Вірський |

07:58 27 Червня, 2013

 

 

(+4)

Ірино! Ви шо.... за це в наш час народних артисток України дають! Як там каже кіровоградська народна співачка А.Ч.: В Україні є лише дві народні - Я і Ніна Матвієнко..."! Думаю Ніні Митрофанівні треба красно дякувать, що все ж і про неї не забули!

кировоградец |

08:31 27 Червня, 2013

 

 

(-1)

Так писали же что она вроде как заслуженная?

Сценограф |

08:35 27 Червня, 2013

 

 

(0)

Да ну что вы милейший... народнейшая из народных :)))) Думаю если бы узнала что ее заслуженной обозвали, не пережила б.

VASIL |

10:24 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Брехня чистої води!!! Колектив «Зорян» був запрошений до США у якості хореографічного «м"яса» на святкування 35 річниці «Волошок» в яких на той момент залишилось 1 чи 2 власні танцівниці. Кожному артисту танцювальної групи «Зорян» заплатили за весь!!! час перебування та щоденних репетицій 125$. Вранці давали якийсь бутерброд,вдень похльобка, ввечері такий самий бутерброд,які готував вищезгадуваний Т.Левицький з сім»єю. І це при виснажливих фізичних навантаженнях. Фактично людей віддали в рабство. А 350000, про які пишеться вище, мабуть осіли в кишенях авторів цієї брехні.Звичайно м-р Морріс велика людина в класичному балеті, але у жанрі в якому працюють "Зоряни" він нічого видатного не створив,та й не міг.бо він вихованець іншої культури,тому вчитися було, по великому рахунку,нічому.Стосовно відкату. «Зоряни» державний колектив, який працює в державній філармонії і все що вони мають — костюми, великі музичні інструменти, нотний матеріал і т.д. — належить державі Україна через посередництво облдержфілармонії. Тому при самостійних виступах за кордоном колектив повинен сплачувати державі амортизаційну вартість всього, що знаходиться у власності держави. І не треба рахувати гроші в чужій кишені. Для цього існують відповідні структури які це роблять професійно і з наслідками, в разі намагань обдурити суспільство.

Микола |

10:27 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Василю, а ви я дивлюся постите по всім сайтам дану тему і все одним і тим же текстом! Невже у філармонії з'явилася штатна посада комп'ютерного бота?

Ім′я не вказано |

10:32 27 Червня, 2013

 

 

(+1)

про гос.имущество улыбнуло. как минимум филара не гос. учреждение, а собственность громады области, то есть людей, от имени которых управление осуществляет областной совет! ну это так, не арифметика, но кое-какие орг.моменты. интересно, а кафе Арт, с которой снимает прибыль директор, тоже собственность государства? уже хочется промолчать про государственность особняка на Ковалевке, иномарку, депозиты и прочее! Тут даже доказывать о честности ничего не надо... "служитель обществу" - скажи на чем ты ездишь, и я скажу тебе чьим интересам ты реально служишь!

Виктория |

10:26 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Из всего прочитанного могу сказать лишь одно - ЭТО ППЦ просто! И не стыдно главное никому! Куда катится страна эх

С. Титишев |

14:12 27 Червня, 2013

 

 

(+5)

Ребятки, я не защищаю директора филармонии. Мало того, с ним, как и со многими, у меня прямо противоположные взгляды как и на жизнь, так и на профессиональное искусство. Разъясните, куда ушли 350 тыс. баксов. Моррису? Или Кравченко? Кто откат получил? Или нервничают те, кто его не получил? Обучаться специалисту нужно на протяжении всей жизни, что я и делаю, но постановка "Карнавала животных" Сен-Санса с наличием классического урока для балета является лишь каким-то огрызком обучения. Почему то никого не интересует зарплата артистов, назначаемая гос. структурами. Добившись определённых результатов в исполнительстве и получив квалификацию исполнительской аспирантуры, то, что я могу делать либо один в целом мире, либо просто редкость, получаю оплату своей работы максимум наравне с другими. Артисты, достигнувшие определённого мастерства, имеют аналогичную оплату своей работы. Это вина Кравченко или гос-ва? Никто не спрашивает об этом у власть предержащих!!! Здесь всех интересует частный случай!!! А как живёт патриарх украинской хореографии тоже не интересно? Или, как говорил Анатолий Михайлович, "в чужих руках толще?" В заключение, моего интереса, в отличие от других, здесь нет. Поэтому в предубеждении меня обвинить никто не вправе. Текучка в коллективе была всегда. Причина - оплата работы, а не личные взаимоотношения. Так что не передёргивайте. Отношения с директором, как с представителем гос.структуры, и с гос-вом, абсолютно разные явления.

Анна |

21:43 27 Червня, 2013

 

 

(+3)

а какое может быть эмоциональное состояние у артистов, когда тут копейки люди считают, а пан директор на типа ту же зарплату, разъезжает с женушкой по заграницам, покупает себе все что не пожелает, дома, машины. жизнь удалась! ведь к артистам относятся как к быдлу, а директор, который типа за хозяйственную часть отвечает - он в шоколаде!

Зам. |

16:42 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Я, как раз, тот самый зам., который должен создать благоприятные ,открытые, честные условия "ЕГЕ ВЕЛИЧЕСТВАМ АРТИСТАМ"для ЗАРАБАТЫВАНИЯ ДЕНЕГ. С удовольствием бы, на щадя живота своего, это делал. Но, существуют объективные обстоятельства, которые не дали нам это сделать. Это - неорганизованность и необязательность приглашающей стороны, конкретно - Тарас Левицкий и его семья: - которая поселяя коллектив не знает адрес поселения, - которая экономит на транспорте для перевозки артистов на репетиции, - которая потчевала артистов чудо - блюдами, не имеющими названия (собиралось всё находящееся в холодильнике с просроченным сроком годности, и бросалось в один котёл), - которая держала впроголодь артистов, мотивируя это поддержанием формы хореографа и т.д. и т.п..... Я, наверное, единственный из всех комментаторов, который был в этой поездки и хлебнул всех её прелестей в полной мере. Не дай господь, хлебнуть таких унижений человеческого достоинства никому в жизни. "Чтоб воду в ступе не толочь", прилагаю письмо полномочному послу Украины в США Моцыку О.Ф., подписанное 27 участниками вышеуказанной поездки, в котором подробно указаны претензии нашей стороны. Извините, что не выложил его в pdf, к сожалению, не знаю как это делается. Если подскажите, вставлю. ________ № _________ на № від Надзвичайному і Повноважному Послу України в Сполучених Штатах Америки МОЦИКУ О.Ф. Шановний Олександре Федоровичу! Вражені листом, який написав Тарас Левицький на голову Кіровоградської обласної адміністрації С.М. Ларіна та на Вашу адресу. Дійсно концерти нашого колективу отримали схвальний відгук серед української громади міста Філадельфія. Сольна програма «Зорян» була відмічена, як одна з найкращих на святкуванні Дня незалежності України в україно-американському культурно-спортивному центрі «Тризуб». Схвальні відгуки про концерти «Зорян» були надруковані в газетах. Ось, зокрема, що написала газета «Америка»: «Незабутнім було знайомство із гостями з України – академічним театром музики, пісні і танцю «Зоряни» (м. Кіровоград), професійність, відточеність у кожному русі, у кожній хвилині перебування на сцені, без сумніву, талановитих учасників колективу: музикантів, артистів балету й солістів». Крім того, з 30 липня в хореографічному центрі Марка Моріса (Бруклін, Нью-Йорк) з артистами балету «Зоряни» проводилась постановка одноактного балету на музику Сен-Санса «Карнавал тварин» хореографом Марком Морісом. До речі, з ансамблю українського танцю «Волошки» в постановці брала участь лише одна артистка балету. Але, на жаль, поряд з позитивним в організації поїздки в Америку та реалізації спільного проекту між «Зорянами» і ансамблем українського танцю «Волошки» було ряд суттєвих недоліків, зокрема: - Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» афішувався та представлявся в Америці й, зокрема, на концертах як ансамбль українського танцю «Волошки» під керівництвом Тараса Левицького. - Не зрозуміло, з яких причин, але весь час велась персонально Тарасом Левицьким та його помічниками робота по дискредитації керівництва філармонії. Частина колективу вивозилась самостійно Тарасом Левицьким, без погодження з адміністрацією філармонії, на нічні дискотеки, ресторани і т.д. - Погано була організована робота по забезпеченню артистів транспортом. Наприклад, у Філадельфії ми вимушені були ходити по 8 км кожного дня на репетиції при неймовірно високій температурі, що вкрай виснажувало колектив. - Вкрай незадовільно було організовано харчування артистів, воно зводилось, як правило, до харчування бутербродами. Крім того, в обов’язки артистів входило миття посуду на кухні, приготування харчування для себе у вечірній час та транспортування цього харчування на репетиційну базу (по системі «у власних руках, на власних ногах»). - Сам Тарас Левицький часто знаходився у нетверезому стані. - Самостійно втручався в концепцію програми «Зорян», категорично не сприймав поради адміністрації філармонії, які були направлені на покращення художньо-виконавського рівня артистів та колективу в цілому. - Грубо втручався у виховний процес, який був направлений адміністрацією філармонії на покращення дисципліни в колективі. - У вирішенні багатьох організаційних питань був необов’язковим у їх виконанні. - Рекламна робота та організація глядача проводились на вкрай незадовільному рівні, на що неодноразово скаржилися глядачі. - В одному з готелів частину артистів було розміщено по дві особи на одне ліжко. - Спільної роботи з «Волошками» (а це була одна з головних умов проведення проекту) не відбулося тому, що на даний час творчий стан ансамблю «Волошки» знаходиться на дуже низькому організаційному та творчому рівнях. Це, та багато інших недоречностей, які виникли під час нашого перебування в Америці вимушувало керівництво філармонії, зокрема, М. І. Кравченка втручатись в ситуацію і робити все можливе для її стабілізації. Відверто, нас не дивує, а шокує той факт, що пан Левицький в своєму листі звинувачує М.І. Кравченка в непорядності і нестриманості. Бо саме Тарас робив все для того, щоб спровокувати керівництво філармонії на конфлікт. На щастя, цього не відбулося там в Америці і в цьому значна заслуга М.І. Кравченка. І ще про одне, але дуже суттєве. Якби це робив хтось інший, а не українець за походженням, ми б зрозуміли. А так, як казав пан Левицький, що він є генетичним українцем, то не зрозуміло, яка була у нього мотивація на цей конфлікт. Шановний Олександре Федоровичу! Ми добре знаємо, що Ви особисто завжди відстоювали справедливість і злагоду. Тож звертаємось до Вас з проханням, щоб ця справедливість восторжествувала і цього разу, а добре ім’я нашого колективу і керівництва філармонії не буде спаплюжитись Тарасом Левицьким. Ми не хочемо і не допустимо дискредитації керівництва філармонії й, зокрема, директора Кравченка М.І., який в даній поїздці робив все необхідне для створення сприятливих умов роботи нашого колективу. Підписи всього колективу: А теперь судите кто прав, а кто нет!!! Готов в любое время встретиться как с оппонентами, так и с теми кто поддерживает нас. Заместитель директора по концертной деятельности Кировоградской областной филармонии Федчишин Валерий Николаевич.

Ім′я не вказано |

21:35 27 Червня, 2013

 

 

(0)

Пане Валерію. Живота ви не щадили не для успіху колективу, а займаючись відмиванням грошей для свого директора! Лист, який ви викидаєте не перший раз, нічого іншого як липа, підписана людьми під примусом! Бо колективні листи, в наш час виглядають простою клоунадою! Відійдіть вже нарешті від совка! СРСР давно пройшов і політсобранія разом з колективними пісьмєнами в стилі партія сказала надо! У вас є конкретні докази? Чи лише слова звинувачень. З приводу ж заступництва і професіоналізма. Навіщо було підписувать контракт і брати на себе забов'язання, якщо не певні були. Чому не дали контракт професійним юристам якщо самі не петраєте в особливостях договірних відносин? Невдовзі поїздка в Іспанію. До речі з чудовими умовами, організованими Вами без американців, без Кривохижі, без Левицького! Тільки от чому на поїздку до США артисти не витратили ні долара, а на Іспанію збираються гроші з людей і немалі! Якщо філармонія не витратила гроші на поїздку в США, то куди ділися кошти депутатської передвиборчої допомоги, куди ділися гроші від майже повного залу на передвідїздному концерті Зорян? Тож не треба робити із себе невинних ягнят! Визнайте, що не можете організувати гастролі до жодної країни світу, бо ж фестиваль то не гастролі! І знов таки. Після ваших іспанських вакацій очікую лист-скаргу міністру, про умови в яких будете! про рівень добових, бо сумнівно, що вам хоч 3000 доларів на весь колектив там хтось дасть! Досить вже демонструвати свою вірність князю, ревносними виступами з усіх усюд! Хочете довести протилежну думку - працюйте! Показуйте плани як театр Кропивницького, який за квартал роботи в 2013 році - показав 1.3 млн грн прибутку, а не ховав гроші від діяльності по карманам, не розїжав по Еміратам та не забезпечував безбідне майбутнє дітей!

Вероника |

21:49 27 Червня, 2013

 

 

(0)

автора письма не мудрено узнать по стилю. знаменитейшая интригантка региона - Антонина Червинская! Антонин Николаевна, а послу еще Боже царя храни не пели? или это походный конек только для новоназначенных губернаторов?

elena a |

21:43 22 Липня, 2013

 

 

(0)

Uv. ZAM, spasibo vam. Ya tam bula s visitom i vse cho vu pishete- pravda, a u menya prosto net slov.

Lawyer |

21:57 27 Червня, 2013

 

 

(+2)

Сорі. Пане Федчішин, ви тут як представник адміністрації наче? Як людина, що не має відношення до справи не можу судити жодну зі сторін, однак спитаюся по-простому. Як видно з кількох статей по цій темі, існує якийсь там контракт. Якщо він існує, то поки не розірваний, можна звинувачувать одне одног будь в чому. Не подобаються умови чи вимога контракту щодо обов'язкових гастролей - до суду шановні, інших варіантів у цивілізованому світі немає! Інший варіант запросити в американської сторони фактичні витрати, підтверджені документально та повернути всі витрачені гроші, натомість отримавши повні права на спільну програму! А так. Ви ніколи не зможете більше виїхати в США чи Канаду, так як одразу ж буде позов від власника прав на програму! Кому це треба? Слід або припиняти дитячий садок і сідати за стіл переговорів, або ж судитися і хай розсуде суд людський і Божий! Прошу вибачення за можливо неприємні і різкі речі. Нічого особистого, лише думка фахівця.

Ім′я не вказано |

19:13 04 Липня, 2013

 

 

(+2)

Уважаемый Lawyer, а мне вот интересно, о каких таких правах на программу Вы говорите? О "Карнавале животных" Сен-Санса, которая была подготовлена специально для той поездки в США, или же о всей программе "Зорян", права каторой принадлежат К.О.Ф.?! Разъясните мне, как человеку имеющему отношение и к филармонии, и к коллективу "Зоряни"!!!

Ім′я не вказано |

10:13 28 Червня, 2013

 

 

(0)

Пане "Ім'я не вказано". Ви ховаєтесь за різними ніками і т.д. Хоча ваше ім'я нам добре відоме, шеновний платний агенте Тараса Левицького в Україні. Ви є Моська, яка тявкає одночасно і на Слона і на Караван, але не дивлячись на це - Слон почуває себе добре, а Караван іде, навіть не помітивши вашого тявкання. Перш, чим оцінювати працю інших, потрібно зробити щось своє. На жаль, за свої 23 роки (якщо не помиляюсь), ви написали лише безкінечну кількість грязних, необоснованих матеріалів, які дали вам славу кастрованого бика ""Яйцеслава", котрий на теперешній час "Лише Славік" (сподіваюсь зрозумієте про що я, якщо не зрозумієте - приходьте поясню). До речі, я вже запрошував вас до співбесіди, однак ви тявкаєте тільки з-за угла (кута). По минулому коменту повторюсь: вам невідоме слово "патріотизм" та любов до рідної домівки, ви заробляєте зовсім на іншому. Приємно відзначити що ви так слідкуєте за моїми публічними виступами в коментарях, хоча я робив це лише вдруге у житті. Тож, жадаю зустрічі з вами задля того щоби ви послухали коменти від іншої сторони, хоча вам це не вигідно, від мене ви не отримаєте гонорарів, як від Тараса Левицького. Шановний lawyer. Ви дійсно порядна людина і Ваш комент є цінним і продуманним. На жаль, в контрактах неможливо розписати меню сніданку, обіду та вечері на весь період перебування в поїздці, хоча, можливо, доля нашої довіри до організатора була надлишковою. Валерій Миколайович Федчишин

Виталий |

20:27 28 Червня, 2013

 

 

(+2)

Слоны, Караваны, Быки. Народ! Я не в курсе всей вашей ситуации, но это скорее смахивает не на театр, не на филармонию, а на другую очень нужную и добрую отрасль культуры - на цирк! Обвинений достаточно с обоих сторон. Власть бездействует, ну на то она и власть. Странно все это. И все так прожив не мало годов в нашей распрекрасной Украине, мало мне верится в честных директоров и плохих американцев, жаждущих подкупить честных патриотов! А жизнь идет дальше. Для всех.

Виталий |

20:39 28 Червня, 2013

 

 

(+1)

Валерий. В бизнесе нет места доверию. Если вас обманули, стыдно должно быть именно вам. Так же как и в газовой ситуации с Россией и Украиной. Россия действует в своих интересах, потому какие обиды могут быть что мы дураки и нуждаемся в газе. Американцы в этом подкованнее, вон даже с женами контракты заключают брачные.

Ім′я не вказано |

11:48 28 Червня, 2013

 

 

(+2)

А Слон то взбешён.И Караван - замер в ожидании очередного коментария.Как сказал поэт:"Народ-БЕЗМОЛВСТВУЕТ...(но тихо НЕНАВИДИТ)

Vasilyi Pop |

21:13 28 Червня, 2013

 

 

(0)

Дяяяя у замдиректора уровень аж блещет! Правду написали - цырк! Как Новосельцев в Служебном романе - "А вы любите цирк?"

Ім′я не вказано |

18:08 01 Липня, 2013

 

 

(+1)

ЩО - Жабодави заспокоїлись, нарешті ?

Коментарі зайві |

00:36 02 Липня, 2013

 

 

(0)

http://uainfo.org/heading/public/155298-direktor-krovogradskoyi-flarmonyi-kinuv-predstavnika-daspori-na-3-mln-grn.html

Ім′я не вказано |

09:35 06 Липня, 2013

 

 

(-2)

Выдохлись ?

Ім′я не вказано |

00:08 07 Липня, 2013

 

 

(+2)

А может просто затишье перед бурей???

Наивняк |

07:37 08 Липня, 2013

 

 

(+8)

Еще не все знают, что Кривохижа живет в палатке и плохо питается. Мало того, он всю свою жизнь прожил альтруистом, ни на чем и ни на ком не наживался, никому не искалечил судьбу, в общем, делал только добро людям. Многократно безвозмездно передал программу "Ятрани" целиком и по частям во многие страны. Тарас Левицкий заботился исключительно о "Зорянах", собирая деньги в диаспоре для постановки "Карнавала" Марком Моррисом. Да, есть еще много НАСТОЯЩИХ людей!!!

|

23:41 09 Липня, 2013

 

 

(+1)

С палаткой это ПЕРЕГИБ КОНКРЕТНЫЙ. Могу дать домашний телефон Анатолия Михайловича, позвони и спроси где он живет.

бывший артист |

22:21 09 Липня, 2013

 

 

(+4)

Интересно, будет ли какая-то реакция "влади", которая должна регулировать деятельность филармонии? Имеется ввиду реакция на то, что в результате "бычьего" отношения к условиям контракта получился вот такой вот скандал международного уровня. Зоряне не были единственными претендентами на этот контракт. Но были выбраны только потому, что это единственный коллектив, хранящий программу Анатолия Михайловича. А руководство филармонии мало того, что "проср..ло" возможность выезжать куда-то дальше области, так ещё и обвиняет Кривохижу в склоках. Дальше. Будет ли какая-то реакция власти на этот провал по вине директора филармонии, который уже на пенсии и продлил контракт (должность у него на контрактной основе) незнамо каким образом? (можно догадываться каким). Будет ли проведена проверка финансовой деятельности филармонии? Вот вам повод для размышлений: если в штате числятся артисты балета, то, по логике, у них должно быть рабочее место. За всё время существования Зорян у них не было балетного класса. НОНСЕНС. Это всё-равно, что красить автомобиль на улице и требовать от маляра, чтобы не было пыли. Даже у детских коллективов есть балетные классы с зеркалами, а у единственного в области ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО хореографического коллектива - нет. Больше того, место, где они реппетируют (сцена филармонии) не отвечает требованиям безопасности: во-первых, при ремонте филармонии сцена не была переоборудована - просто положили доски поверх старой. в результате по аммортизации она не уступает бетону. Результат - у артистов проблемы с ногами и позвоночником (попробуйте попрыгать на бетоне хотя бы пол часа - поймёте). во-вторых, на этой сцене столько дыр, что артисты получают травмы - незадолго до ухода в отпуск одна из артисток попала в такую дыру -> вывих голеностопа (а оформили как бытовую травму). в-третьих: в зимний период температура в зале не поднимается выше 10 градусов. ВОПРОС: существуют ли гос. органы, которые должны проверять всё это. Если существуют, ГДЕ ОНИ? Можно долго разговаривать о положении дел в филармонии, но это "разговоры на кухне". У меня вопрос к администрации портала: вы как СМИ (хоть и электронные) возьмите интервью у керивныцтва профильных организаций и непосредственно у виновников скандала. Увидите, поток читателей будет весомым.

|

09:45 10 Липня, 2013

 

 

(+1)

Директора,с его шайкой приспешников и подхалимов,----под СУД!!!!!!Сокрушительной волной АРТИСТИЧЕСКОГО гнева ,бесстрашного возмущения и БЛАГОРОДНОЙ ярости,СМЕТЕМ эту АРХИ-не-ВАЖНУЮ,зажравшуюся нечисть и калёным железом выжгем незаживающую язву взяточничества и хамства!"ДОЛОЙ ВОН-ЕКСПЛУАТАТОРОВ и ВОРОВ!!!" "ДА ЗДРАВСТВУЕТ ОТКРЫТОЕ ВСЕФИЛАРМОНИЧЕСКОЕ ВОССТАНИЕ!!!""ТЕХНИЧЕСКИЙ ПЕРСОНАЛ и ЕГО ВЕЛИЧЕСТВО АРТИСТЫ-ЕДИНЫ!!!""УРА ГОСПОДА!!!УРА-А-А-АААААААААА!!!!!"

|

15:36 15 Липня, 2013

 

 

(+3)

а баяном по башке?

|

10:11 31 Липня, 2013

 

 

(-4)

И смычком в глаз, и кларнетом в ж--у!

Валера |

21:25 13 Жовтня, 2013

 

 

(-1)

Пошли все в пизду... любящие поиздеваться скоты, бестактные суки и моральные уроды. Наша песня хороша - начинай сначала! И ещё добавлю - если кто-то предполагает, что кого-то вообще в этом мире ебут чьи-то проблемы, то это глубочайшее заблуждение. Поэтому нехуй "изливать душу" друг другу как это всегда делается - напоказ, чтобы все блядь услышали, увидели и прочли. Как будто от того что кто-то прочтёт, то что-то изменится. Если сюда зашёл Вася из Канады, если это вообще он, так это только из солидарности, потому что его папа когда-то играл с коллективом и не более того. Менять положение вещей надо начиная только с себя и только так оно делается, а не ебать друг другу мозг, если тебе в человеке что-то не нравится или надеяться и ждать что какой-нибудь добрый дядя волшебник придёт исправлять и всё станет на свои места.

|

00:20 22 Жовтня, 2013

 

 

(+1)

У тебя то как раз кристально чистый моральный облик. Воистину говорят "Каждый смотрит со своей колокольни". Вырос прекрасным, вежливым парнем, а превратился в то, что сам напИсал в своём литературном шедевре. Поклон тебе и уважуха ото всех ценителей гуманности и тактичности. Судя по вышеизложенному, ты начал менять положение вещей с себя. У тебя, вроде бы, собака была? Наверное её проблемы тебя не трогали. Мухам лапки не отрываешь?

Валера |

17:41 01 Листопада, 2013

 

 

(+2)

Мне что, опубликовать записи с издевательствами и угрозой жизни исходящие от руководства в филармонии, чтобы всё стало ясно? Я этого до сих пор не делал и делать не хочу. Хотя мог "слить" кое-куда в своё время чтобы кое-кому запретили въезд в США на так называемые гастроли. И правильно сделал, что не слил - все ещё раз убедились в системе ценностей и филармонического руководства и диаспоры.

Валера |

17:48 01 Листопада, 2013

 

 

(+2)

А свои унижения про лапки или ещё что ты там придумаешь, дорогой отец, оставь для своих любимых Зорян! Я всю жизнь на филармонию не тратил и это был совсем не мой выбор. Или, может быть, просто лень было двинуться из этого болота. Это уже не мне судить.

Валера |

17:49 01 Листопада, 2013

 

 

(+2)

Да, Николай Иванычу привет от "апатрида" и остальным от "предателя". Поцреоты.

Валера |

17:56 01 Листопада, 2013

 

 

(+2)

Я вообще не понимаю, что за русская манера общаться оскорблениями? От вас негатив просто валит всегда за версту. И так всю жизнь. Прямо дикари какие-то.

Валера |

21:55 01 Листопада, 2013

 

 

(+2)

И свои дебильные шуточки оставь для своих "любимых" Зорян и их же с ними. Или они, наверное только последние годы стали для тебя любимыми? Каждый действительно судит со своей колокольни. И ты тоже - у тебя просто выбора уже давным давно нет: ты себя к этому болоту намертво привязал давным давно. Если бы это было другое, а не кировоградское болото, то наверняка результат был бы тот же самый - так бухать всю жизнь, водка одинаково атрофирует мозги независимо от того где её жрать!!!

Валера |

22:53 01 Листопада, 2013

 

 

(+2)

Это чисто русская черта - всю жизнь на всех и всё жаловаться и НИХРЕНА на предпринимать чтобы изменить ситуацию.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(2)
21 Лютого, 2022