Новини | без цензури!

1/3

На Буковині хворих на діабет безкоштовно забезпечують інноваційними ліками

У Чернівецькій області розпочали безкоштовно забезпечувати хворих на діабет інноваційним препаратом для відновлення клітин підшлункової залози. Йдеться про препарат «Віктоза» датської фармацевтичної компанії «Ново Нордіск», який належить до глюкагоноподібних пептидів. Це єдині ліки, здатні відновлювати бета-клітини в острівцях Лангерганса підшлункової залози, котрі виробляють інсулін.

 

 

“З ініціативи директора Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Ігоря Шкробанця у межах наявних коштів ми закупили необхідну кількість інноваційного препарату, достатню наразі для безкоштовного забезпечення ним до кінця року десяти пацієнтів”, – розповіла головний лікар обласної комунальної установи “Чернівецький обласний ендокринологічний центр”, головний ендокринолог області Марина Леонова. За її словами, поки що кількість хворих, яких вдалося безкоштовно забезпечити цими ліками, невелика, але є надія, що кожного року вона зростатиме.

 

Щодо забезпечення хворих на цукровий діабет цукрознижувальними препаратами в Чернівецькій області, то воно перебуває на належному рівні. З усіх хворих, які знаходяться на інсулінозамісній терапії, 50% отримують інсулін вітчизняного виробництва, а 50% — імпортного, зокрема, Індії та Німеччини. Виключно закордонними ліками забезпечують дітей-діабетиків, повідомляють в Чернівецькому обласному ендокринологічному центрі.

 

Джерело: Прес-служба МОЗ України

 

 

 

Поділитись новиною:

26 Червня, 2013

Найкоментованіші новини

Автор матеріалу: Прес-служба МОЗ України

Коментарі

Harris |

03:34 23 Січня, 2021

 

 

(0)

Моє свідчення про те, як я став членом Ілюмінатів. Я хочу повідомити людей, які хочуть приєднатися до великого ілюмінатора, про те, як мені допоміг великий член Ілюмінатів. Його звуть пан Фелікс. Допомагає мені відновити своє життя зі смерті. після звільнення близько 5 років і шести місяців. Після того, як їх обмануло стільки членів Ілюмінатів. Я був безнадійний, фінансово зазнав невдачі протягом усіх цих років. Але одного разу, переглядаючи Інтернет, я натрапив на пост члена Великого Ілюмінату, містера Фелікса, сказавши, що Ви можете бути відомим, багатим і успішним у житті завдяки тому, що стаєте членом Великого Ілюмінату, відразу ж я зв’язався і Я йому все пояснив, і він порекомендував мене і допоміг, і я плачу за форму реєстрації, яка буде використовуватися для ініціювання мене, і я був посвячений у великий світовий порядок Ілюмінатів. Згодом вони дали мені всі вказівки та сказали, що всі нові члени після ініціації винагороджуються сумою готівки в 1 000 000 доларів США. За допомогою пана Фелікса. Я був повністю ініційований як повноправний член Ілюмінатів. Якщо раніше вам не вдалося вступити у шахрайство або ви вперше шукаєте когось, хто може допомогти вам стати учасником, моя порада для вас - спробувати містеру Феліксу. Це ваш найкращий шанс стати тим, що ви бажаєте для свого подальшого життя, зв’яжіться з ним електронною поштою: felixmorganilluminati@gmail.com або WhatsApp +2348056051569.

Залиште свій коментар


*не обов′язково

Залиште свій коментар через Facebook

Залиште свій коментар через Вконтакте

(0)
26 Березня, 2020
(0)
20 Березня, 2020